Звездни компромати - 302 част

  • 137 531
  • 760
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 4 328
ми, то това не е жабешка уста, а жабешки крак на лицето ѝ.
истински удивена съм как тези жени считат това за приемливо, че и секси...

# 481
  • София
  • Мнения: 6 254
Знаете ли кои известни жени  е описала Вената Райкова в първата си книга?
Себе си, Ивана и другата била сборен образ между Ивайла Бакалова и Илияна Раева
Фолк певицата ли? Не съм чела първата й книга, но си признавам, че имам втората,  даже с автограф.  Embarassed
Там разпознах Миглена Ангелова и Кака Лара. Подозирам, че мъжът актьор, който стана водещ на лотарията, че не е Бахаров, а Карамазов, но пък асистентката му с големите  ци.и Рая ли е?  newsm78
Има ли ги качени онлайн книгите й, че ме е срам да си ги купя от книжарница Joy

# 482
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Знаете ли кои известни жени  е описала Вената Райкова в първата си книга?
Себе си, Ивана и другата била сборен образ между Ивайла Бакалова и Илияна Раева
Фолк певицата ли? Не съм чела първата й книга, но си признавам, че имам втората,  даже с автограф.  Embarassed
Там разпознах Миглена Ангелова и Кака Лара. Подозирам, че мъжът актьор, който стана водещ на лотарията, че не е Бахаров, а Карамазов, но пък асистентката му с големите  ци.и Рая ли е?  newsm78
Има ли ги качени онлайн книгите й, че ме е срам да си ги купя от книжарница Joy
Е как, тя се хвалеше, че били бестселъри и колко време държала челното място  Mr. Green

# 483
  • Мнения: 31 184
 Продават се на Лафка. Mr. Green Меркантилница им е шефка по сватовство.

# 484
  • София
  • Мнения: 23 096
Значи ще ползваме значителна отстъпка.  Laughing

# 485
  • Мнения: 6 417
Снимката на Червенкова е от бизнес бала в Лондон. На оригиналните снимки талия няма въобще - след циците направо се преминава в пищен задник. Кому е нужен този фотошоп и аз не знам.  Joy

# 486
  • Мнения: 1 401
Яна и Петко с бебе номер 2 - Ян, кръстен на майка си:

http://smart.dir.bg/life/news/24240683/

# 487
  • на село
  • Мнения: 1 028
Снимката на Червенкова е от бизнес бала в Лондон. На оригиналните снимки талия няма въобще - след циците направо се преминава в пищен задник. Кому е нужен този фотошоп и аз не знам.  Joy


Може ли оригиналните снимки?
Просто, за да видим до колко е задобряла с фотошопа.  Grinning

# 488
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Снимката на Червенкова е от бизнес бала в Лондон. На оригиналните снимки талия няма въобще - след циците направо се преминава в пищен задник. Кому е нужен този фотошоп и аз не знам.  Joy
Къде ги има оригиналните снимки?

# 489
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Добре де, защо е нужно това? Нали излиза, показва се пред хора всеки ден, защо тази глупост?
Тоя въпрос, дори не знам защо си правиш труда да го задаваш.
То и всеки един човек в тая държава и съседките ни, е наясно, че НиЛоЕксБо, всъщност е късокрак трол, ама ей на-всяка снимка доказва обратното.
Изобщо-фотошопа е новата реалност, това че ги виждаш на живо как изглеждат, да не те бърка с реалния им образ-всички са слаби, високи около 2 метра, с крака-1.60 минимум, с чисти кожи и прекрасни скули.

# 490
  • Мнения: 1 162
Джиджи Хадид на корицата на Вог

https://www.instagram.com/p/BLrTuI0jhnY/

# 491
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295

Всички щерки на Брус и Деми са грозилки... според мен.


Обожавам Брус, харесвам Деми, но как пък нито едната от дъщерите им не е изтеглила дълга клечка  Rolling Eyes

# 492
  • Мнения: 9 184

Всички щерки на Брус и Деми са грозилки... според мен.


Обожавам Брус, харесвам Деми, но как пък нито едната от дъщерите им не е изтеглила дълга клечка  Rolling Eyes

Къса клечка за всички с кофти ген от мама...
Деми
Скрит текст:
преди скалпелите...н брой всъщност беше доста грозничка, Брус си е ОК за мъж има чар.

След години 15-20 така ще говорят и за момиченцата на всички хай вип моделки у нас hahaha и повечето с осеменители с къс врат...сещай се Wink

# 493
  • Мнения: X
Къса клечка за всички с кофти ген от мама...
Деми преди скалпелите...н брой всъщност беше доста грозничка, Брус си е ОК за мъж има чар.
Май са наследили челюстите на тате, а не на мама newsm78

дайте снимки на последното дете на Брус и ще решим кой е носителя на грозните гени...

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Деми в "Призрак" беше невероятна за мен-естествена и нежна.Тогава дали беше се променяла при хирург?Не мисля. newsm78
Дъщерите им са взели мъжката хубост на бащата,което е идеално за мъжкар.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт