Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 58

  • 74 602
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 19 706
И аз знам, че Майчин дом са с най- висок клас. Също и мен ми е интересно за колко точно недоносени бебета могат да поемат грижа, а не да те пращат там. Защото кувьози имат - т.е. по-скоро под 32 или 34.
Токуда са същия клас като МД.

# 766
  • Мнения: 132
Време е за нова тема Peace

# 767
  • Мнения: 1 849
Време е за нова тема Peace
Писах на Манди, но все още не ми е отговорила.
Дали да пусна нова тема, да не ни заключат  Rolling Eyes

# 768
  • Мнения: 1 721
Аз ще дам една по-различна гледна точка за д-р Цветков, въпреки че темата не е съвсем подходяща за тук. И преди съм писала - не съм следила бременността си в Надежда, отидох там в 9-ти месец, записах час при д-р Цветков на случаен принцип. Пое ме сякаш винаги съм била негова пациентка. Раждането протече ужасяващо, не го пожелавам на никоя жена... Той идваше да ме види всеки ден, в който беше в болницата... Почти винаги говорехме за случилото се. Един ден дойде и ми каза - прегледах записите, не мисля, че ще има проблем с детето... Но не мога да дам гаранция.... Имах нужда от успокоение в този момент, но той не ми даде лъжливо такова..... И винаги ще съм му благодарна, въпреки че месеци наред живеех в притеснения... Затова и избрах да направя при него последното си ин витро - просто му имам безкрайно доверие

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 22:58 от eli_t

# 769
  • Мнения: X
И аз за това го харесвам - не говори ала-бала!

# 770
  • Мнения: 420
Колко време се чака за донорска Я в Надежда ? български ли са ? мерси

# 771
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
За всички вас големии  Hug  Hug  Hug

# 772
  • Мнения: 1 849
Момичета, направих Нова тема
Пожелавам на всички следващата Коледа да празнуваме в увеличен семеен състав  Heart Eyes Praynig

Дано Манди не ми се обиди  Blush

Общи условия

Активация на акаунт