Препарати за съдомиялна - 9

  • 122 720
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 757
Знаех си аз, че на всичко ще ме научите- какво,от къде и как! Много, много ви благодаря bouquet

# 106
  • Мнения: 11
И аз да се отчета по темата с таблетките/капсулите. В момента ползвам Финиш Куантум и Феъри Платинум като тежка артилерия ( по мое мнение Феъри са по - добрите), а за ежедневна употреба използвам таблетките на Лидл - W5 all in one и Cleffekt. Последните според мен мият еднакво добре, харесва ми това, че в сравнение с капсулите почти не миришат, след като приключи измиването, особено вторите. За загорели съдове ползвам посочените капсули и ми се измиват чудесно. За
добър резултат е необходимо да се използва интензивна (дълга) програма на високи градуси и понякога (при мен) преварително накисване за най-фрапиращите случаи без излишни гимнастики.  Laughing

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Както някой беше писал назад, че забравил да сложи препарат, а след цикъла съдовете си били супер измити с малка забележка, така и аз съм на мнение, че препаратите не са толкова важни, колкото продължителността и градусите. И при употребата на пералнята, и с миялната, признавам си - фен съм на дългите програми и високите градуси.
По темата за гланца, от години не ползвам, за мен е още една излишна химия. Сол - обезателно, заради правилната експлоатация на уреда.  Peace

# 108
  • Мнения: 2 838
Доволни ли сте от солта на Лидл?
Още съм новак и за първото пълнене на сол взех такава на Сомат. Ползвам и техните таблетки.

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Едра е солта от Лидъл, ползвам я.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Аз досега съм купувала сол само на Lidl и Kaufland. Lidl-ската е по-едра, но и тази на Kaufland е добра.

# 111
  • Мнения: 2 838
Има ли значение дали е едра или не?

# 112
  • Мнения: 9 184
Солта трябва да е едра Peace
Помощ дайте майстор , 2 дни ме лъжат.че ще дойдат тц.
госпожата се развали Praynig

# 113
  • Мнения: 11
Аз в момента съм с кауфландската сол и нямам проблеми. Мисля, че е достатъчно едра.

# 114
  • Мнения: 5 917
Купувала съм на Медикс.Едра е.

# 115
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
гела на сомат от къде го купувате ?

# 116
  • София
  • Мнения: 12 006
гела на сомат от къде го купувате ?
От интеренет, DM, Metro, вероятно го има и в др. хипермаркети като пикадили, кауфланд, цба и др., в лили също би трябвало да го има.

# 117
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
ок , мерси .. демек на всякъде си го има Simple Smile)

# 118
  • Мнения: 5 917
ок , мерси .. демек на всякъде си го има Simple Smile)

То го има,но цената му е доста висока. Та следи за промоции-макар и доста рядко има такива. Последно купих,мисля, от ДМ, където 2 бутилки се продаваха почти на цената на 1. Периодически има промоции в Била и в Кауфланд

# 119
  • София
  • Мнения: 12 006
В момента го има на промоция в Метро - 2бр. на цената на 1 - 15,59лв. има и почистваща течност на сомат - пак от същата промоция "вземи 2 плати 1" за 6,79лв. ама в ДМ я пускат на по-ниска цена за 1 бр.
В лили също гела е на промоция 2бр. за 14,99лв. Често го пускат на промоция 2 на цената на 1, та си излиза доста на сметка, а е отличен като качество.

Общи условия

Активация на акаунт