Отговори
  • Мнения: 7
Интересувам се дали има и други потърпевши от частните “духовни” услуги на Д-р Румен Стоилов от Пловдив  ?

# 1
  • Мнения: 1 241
Познавам го (не лично де, като име), той е кардиолог. За какви "духовни" услуги става въпрос?

Последна редакция: чт, 04 май 2023, 11:55 от Мила Атова

# 2
  • Мнения: 7
Метафорично казано “духовни” .. да кажем че на дълго и на широко разказва за предишните животи на хората ..Simple Smile как ви звучи ?

# 3
  • Мнения: 1 241
Ами странно. Ама това между другото ли си го говорихте, докато Ви преглеждаше, да върви някакъв разговор, или беше планиран и целенасочен точно такъв тип "преглед"?

# 4
  • Мнения: 7
Става въпрос за работа на частно докато работи на държавно .. И говорим за “консултация” която той си оценява в размер на минимална бг пенсия …А сега как ви звучи ?

# 5
  • Мнения: 321
Аз нищо не разбрах. Ако искате адекватни отговори, обяснявайте адекватно нещата и задавайте по-конкретни въпроси с малко контекст, за да добием представа и да можем да помогнем.

# 6
  • Мнения: 7
Това, че вие не разбирате не означава, че съм се изразил неясно .. И не търся отговори а съм отворил темата за хора които по някакъв начин са имали подобна опитност и имат желание да я споделят !

# 7
  • Мнения: 5 035
Нищо не се разбира от написаното.

# 8
  • Мнения: 7
Добре тогава… преповтарям си думите за тези които не са ме разбрали. Това което споделям е че д-ра беше на работа в болницата докато ми провеждаше частна здравна консултация онлайн … тази консултация включваше основно негови разкази и видения за мой предишни прераждания и преживявания в тези животи ..след това ми препоръча няколко добавки и по живо по здраво, 300лв за услугата .. Надявам се всичко да е ясно сега !

# 9
  • Мнения: 5 035
Нали ви е направил консултацията? За цената не знаехте ли предварително?Онлайн не може да прегледа.

# 10
  • Мнения: 7
Това което знаех за цента беше 150лв но се оказа 300лв. И това, че някои ме е консултирал не означава че си е свършил работата и че аз трябва да съм доволен от нея .. Но ми е интересно вие като какъв защитник се явявате в случая ?

# 11
  • Мнения: 597
И Вие платихте ли за "здравната консултация" ?
Какви са Ви били въпросите към него?

# 12
  • Мнения: 5 035
Не се явявам защитник, просто питам.След като са ви казали 150, защо давате 300? И защо изобщо се хващате на онлайн консултации?

# 13
  • Мнения: 597
Метафорично казано “духовни” .. да кажем че на дълго и на широко разказва за предишните животи на хората ..Simple Smile как ви звучи ?

Звучи като шарлатанин и спекулиране с наивността на хората с цел собсвено обогатяване

# 14
  • Мнения: 5 035
Точно.

Общи условия

Активация на акаунт