ФЕРМАТА 2 - тема 3

  • 69 002
  • 794
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 909
Добре дошли във ФЕРМАТА 2.
Земята дава сила!

Фермата” ще върне 18 българи 100 години назад във времето, за да живеят 3 месеца далеч от пътища и градове, без течаща вода и ток, без удобствата на модерната цивилизация.Животът в изолираната ферма е тежък, но за всички тези,които мечтаят за романтичния живот от миналото, това е шансът да разберат какъв точно е бил той... За да оцелеят,участниците ще трябва да се научат да се грижат за земята и за животните около тях,тъй като единственото нещо,което ще имат на масата си е това,което ще произведат със собствени ръце.“Фермата” е и състезание, в което всяка седмица,след зрелищни дуели,един участник ще отпада.

По време на своя престой във фермата участниците ще получават помощ от своя Ментор.Тази година,семейство фермери,Бети и Ники,ще им помагат в ежедневните сблъсъци с фермерския живот.

Всяка седмица един от участниците ще бъде избиран за Фермер на седмицата. Той/Тя ще се ползва със сериозни привилегии,както и да избира 2-ма чираци – един мъж и една жена.Те ще трябва да прислугват на останалите – да се грижат за прането, почистването, готвенето, сервирането на храната.Останалите частници ще посочват първия дуелист,като това трябва да бъде един от двамата чираци,и така като първия дуелист сам ще избира своя опонент.Дуелите ще тестват силата, сръчността и фермерските знания на двамата.


Водещи на предаването: Иван и Андрей

ОТ НЕДЕЛЯ ДО ЧЕТВЪРТЪК ПО БТВ
Повече информация:

Предишни теми: Тема 1: http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=939310;;19
Тема 2: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=947001;topicrefid=20

# 1
  • Мнения: 4 864
Очаквах ДИй да направи фермер или Деси или Нико.

# 2
  • София
  • Мнения: 22 964
Спрях да гледам,но от вас се информирам за всичко. Hug

# 3
  • Мнения: 7 848
И аз загубих интерес, и може би за това и пускат инфо... Продуцентите. Но никой не ми е интересен.

 yess, благодаря за темата. Иначе тук ви следя с интерес.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 192
Хм, и аз мислех, че Нико ще е фермер  Thinking

# 5
  • Мнения: 31 208
Гледам резсеяно и не ми е интересно.

# 6
  • Мнения: 1 864
Запис! Супер интересно ми е  Grinning  Grinning

# 7
  • Мнения: 6 529
Ще го гледам по-късно

# 8
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
И аз при вас

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 465
Много ми се разводни Фермата, всеки ден си обещавам, че повече няма да гледам, но...по- силно е от мен.
Грозно беше да изолират така Стоян, беше обидно и браво на Стоян- оказа се много устойчив.
Ако Дий направи Михо фермер, няма да съм изненадана- Дий беше на детски лагер и всичко му е една игра.
С Михо фермер не знам какъв ще е дуела- хем да пази Мария, хем да си запази Стоян за дуел със себе си...
Не знам, всъщност ми е все едно. Просто да се запиша в темата.
За разлика от миналата година фаворити нямам. Само противляци:)

# 10
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
Злобарката - фермер на седмицата ?!
ОМГ !!! ooooh!

# 11
  • Мнения: 6 725
Благодаря за новата тема! bouquet
Благодаря на пишещите тук, защото се информирам от вас за случващото се във фермата. bouquet

Коя е злобарката? Юлияна ли? newsm78

# 12
  • Мнения: 2 909
Коя е злобарката? Юлияна ли? newsm78
Същата.
На мене фаворит ми е Краси и Галя.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 806
Аз също май нямам фаворит този сезон, но пък по-важното е, че нямам големи дразнители като в предишния.

# 14
  • Мнения: 337
Благодаря за темата  bouquet
Злобарката - фермер на седмицата ?!
ОМГ !!! ooooh!
И как така реши, че Юлиана е злобна ?

Общи условия

Активация на акаунт