ФЕРМАТА 2 - тема 3

  • 69 017
  • 794
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 335
Aз също загубих интерес.Не знам,аз ли не гледам съсредоточено,но ми липсват моментите,които показват междуличностните отношения?Не разбирам,защо застават зад някого или пък го отричат?В миналия сезон тези отношения прерастваха и се проектираха в битките,сега не го усещам.Липсва ми и живото предване с коментатори.Липсва ми Карбовски.
И от към кастинг не са се справили.А пък коментарите на Ива Дойчинова с плахия й тембър и мъдрите разсъждения на Балик ми идват често в повече.
Та неусетно аз спрях да гледам...
Ааа,липсва ми и многото фермерски труд от първи сезон.Сега повече ядат,отколкото работят.Не виждам отслабнали от здравословен начин на живот като в първи сезон...

# 46
  • София
  • Мнения: 20 193
  Моето мнение пък е друго, като си влязал да играеш играта, играеш за победа,както можеш и каквото и да ти струва, защото това е просто една игра.Но всеки има различни виждания и аз оценявам твоето, лек ден Simple Smile

Точно защото е просто една игра, победата не си заслужава на всяка цена.

# 47
  • Мнения: 337
  Моето мнение пък е друго, като си влязал да играеш играта, играеш за победа,както можеш и каквото и да ти струва, защото това е просто една игра.Но всеки има различни виждания и аз оценявам твоето, лек ден Simple Smile

Точно защото е просто една игра, победата не си заслужава на всяка цена.
Не, просто една игра е, и никой НЕ ТРЯБВА да те съди как играеш.Защото ти играеш за да спечелиш.Както казах, не играеш за приятелства.Приятелсвата ще си ги изграждаш на други места, не в реалити формат.Това, че например манипулираш някой, САМО и ЕДИНСТВЕНО за да напреднеш в играта, не те прави манипулатор и лъжец и в живота.Ако манипулираш и лъжеш просто ей така, без никаква цел и причина, тогава вече можеш да бъдеш съден от зрителите за това какъв си.

# 48
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Аз не съм човек, който обича да гледа сеир по тв-то и интригите и битките личности хич не ми липсват, нито пък разтеглените коментари на тоз и оня.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 365
Аз не съм човек, който обича да гледа сеир по тв-то и интригите и битките личности хич не ми липсват, нито пък разтеглените коментари на тоз и оня.
Peace
Стоян май не разбира, че му трябва и общуване с хората, не са само работа и игри. Както в Сървайвър си трябва и социална игра.
После мисля , че ще има гласуване от останалите, което може да го спъне  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 20 193
Не, просто една игра е, и никой НЕ ТРЯБВА да те съди как играеш.Защото ти играеш за да спечелиш.Както казах, не играеш за приятелства.Приятелсвата ще си ги изграждаш на други места, не в реалити формат.Това, че например манипулираш някой, САМО и ЕДИНСТВЕНО за да напреднеш в играта, не те прави манипулатор и лъжец и в живота.Ако манипулираш и лъжеш просто ей така, без никаква цел и причина, тогава вече можеш да бъдеш съден от зрителите за това какъв си.

Нали си даваш сметка, че между това "да играеш за приятелство" и "да играеш, за да спечелиш на всяка цена" има милион нюанси?
А ние като зрители, от които се очаква да излъчат победителя с гласуване, няма как да го направим, без да си извадим заключения за играчите, които се базират освен на играта и на поведението им, и на междуличностните им отношения. Т.е. съвсем нормално е да им симпатизираме или не, да им съчувстваме, да критикуваме и да съдим.  Peace

# 51
  • Мнения: 3 043
Записвам се да ви чета - темата ми е по-интересна вече от предаването /само гледам двубоите/. Някак си предаванията ми идват "накъсани" - кога, какво и защо е станало, кой бил прав или крив - трябва да се напрягам, за да разбера отношенията, а това не ми е интересно. Би ми било интересно да видя как всеки ден някой става в 5 ч., за да дои, да рине оборите, изобщо да видя фермерската работа в детайли. И да бяха показали как някоя от девойките си мие косата със студена вода на мивката, защото аз съм го правила на един лагер в Рила и знам усещането какво е, ама пък имах шампоан, а те нали до един момент уж нямаха Sunglasses

# 52
  • Мнения: 968
Би ми било интересно да видя как всеки ден някой става в 5 ч., за да дои, да рине оборите, изобщо да видя фермерската работа в детайли. И да бяха показали как някоя от девойките си мие косата със студена вода на мивката ....
Ахааа, искаш да видиш как някой пищи от студ, а? Joy Топлят си вода, ратаите топлят вода ако някой поиска да се къпе и мие по-сериозно.
И ранно ставане даваха, и доене даваха, и ринене на л@@@@@на, и как докато доят , кравите си вършат разни работи....пфу, замалко да се откажа да пия мляко за ден-два.
Аз виждам достатъчно междуличностни отношения - Мара се скара на Галя, че не спазва уговорката да се хранят заедно и почва първа,  Михо психясва от време на време , Финци оклюкарства Викинга, че правил схеми, гадаят кой ще е ратай или фермер.... Не ми е нужно да си скубят косите , да съботират мисии и да крещат за да разбера , какви са им отношенията.
Дори ми харесва, че всеки играе за себе си и държи добър тон с останалите. Единствените които се вплетоха в отровна група, бяха Ева и макето, но слава богу се отървахме от съскането на червенокосата ( помня как Дии яко я подреди за вечно намусения вид и вечните забележки).
Хич не ми липсват коментарите , особенно на Карбовски,  който като лешояд кръжи само около миризливи истории.
Радвам им се, че са възпитани и правят жизнерадостно шоуто, честно, поздравявам ги за куража.
Скрит текст:
Само след ден-два на студ , студена вода и недоспиване . ще съм негодна за нищо, не защото съм глезла, а защото ще почнат хреми, кашлици, главоболие....абе радвам се на тези здрави и борбени хора.

# 53
  • София
  • Мнения: 20 193
Само след ден-два на студ , студена вода и недоспиване . ще съм негодна за нищо, не защото съм глезла, а защото ще почнат хреми, кашлици, главоболие....

Не забравяй и бронплимониите.  Naughty  Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 335
А защо говорите за сеир? Аз виждам нещата различно,за мен играта е интересна точно когато се играе със сърцето и душата,когато се зараждат истински стойностни дискусии,пък било то и преминаващи в по-остри спорове.Интересно е,когато виждаш,че хората оставят сърцето си в работата,в битките влагат нещо от себе си,приемат я като лична кауза...Това е играта,която би ме развълнувала.С изключение на Варсамов,всичко друго ми взлезе под кожата от първи сезон.
А ,не ми се гледат сеири,ми звучи много напудрено.Ми пуснете си тогава някой предвидим сериал...С фалшиво играещи актьори.
Радвам ви се,че се палите за злобата на Юлиана.Аз така и не й повярвах,опитва се да бъде интересна просто.

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 21:02 от Л_Дани

# 55
  • София
  • Мнения: 335
Записвам се да ви чета - темата ми е по-интересна вече от предаването /само гледам двубоите/. Някак си предаванията ми идват "накъсани" - кога, какво и защо е станало, кой бил прав или крив - трябва да се напрягам, за да разбера отношенията, а това не ми е интересно. Би ми било интересно да видя как всеки ден някой става в 5 ч., за да дои, да рине оборите, изобщо да видя фермерската работа в детайли. И да бяха показали как някоя от девойките си мие косата със студена вода на мивката, защото аз съм го правила на един лагер в Рила и знам усещането какво е, ама пък имах шампоан, а те нали до един момент уж нямаха Sunglasses
Да,много точно казано,накъсани са им предаванията и се губи логическата връзка на отношенията.Точно това имах предвид.
И несготите ми липсват също.

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
А защо говорите за сеир? Аз виждам нещата различно,за мен играта е интересна точно когато се играе със сърцето и душата,когато се зараждат истински стойностни дискусии,пък било то и преминаващи в по-остри спорове.Интересно е,когато виждаш,че хората оставят сърцето си в работата,в битките влагат нещо от себе си,приемат я като лична кауза...Това е играта,която би ме развълнувала.С изключение на Варсамов,всичко друго ми взлезе под кожата от първи сезон.
А ,не ми се гледат сеири,ми звучи много напудрено.Ми пуснете си тогава някой предвидим сериал...С фалшиво играещи актьори.
Радвам ви се,че се палите за злобата на Юлиана.Аз така и не й повярвах,опитва се да бъде интересна просто.
За теб може да е напудрено, за мен не е и това съм аз. За мен пък интрижки се харесват на хора интриганти..... Предпочитам такова като сега предаване, отколкото караниците на Мария и сие мин.година псувните на Версамов и интрижките на Димитър. Не всички хора харесваме интриганстване, каквото беше и в последния сезон на Сървайвър и баш интриганта спечели и за малко да спра да гледам заради него и Йорданката. Опротивява ми дадено предаване, когато заложи на това. Затова и не гледах Вип Брадър тази година.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 808
Само като се сетя за интригите на Мустафа, Митко, мурки и сие от първи сезон и псувните на Варсамов и се чудя как съм го гледала.  Stop

# 58
  • София
  • Мнения: 335
На мен ми липсва каузата на Митко, човечността на Райно, искреното приятелство между Райно и Мустафа, дискусиите за религиите и толерантността един към друг и т.н и т.н Издънката на първи сезон  беше само Варсамов...

По-воайорско саирджийски сезон от тоя на дали има - мазохистично гледахме бруталното алкохолно падение на един човек на изкуството, красивата изкусителка,съсипница на бракове, която очевидно не блести с нищо повече от това, бивш затворник с новото си гадже,чието дете е на хиляди км.оттук,един психичноболен нещастник, който ни натресоха два пъти, поради липса на друг сеир...Да ви имам липсата на сеири.Ето това е чалга!

# 59
  • Мнения: 2 909
До сега пък как е живял без безалкохолно.

Общи условия

Активация на акаунт