ФЕРМАТА 2 - тема 3

  • 69 043
  • 794
  •   1
Отговори
# 60
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Само като се сетя за интригите на Мустафа, Митко, мурки и сие от първи сезон и псувните на Варсамов и се чудя как съм го гледала.  Stop
Мен ме напрягаха до даден момент, после не се вживявах толкова .


За мен изброеното ти не е сеир с изключение на Калин.

Този сезон обаче повечето са с даден проблем, целяло се е да се надгради историята на Митко, който с постоянното обръщане на вниманието за детето му и каузата му ми писна накрая, чак ми стана досадно това натрапване. Сега обаче някак постепенно ни ги показват проблемите им с малки изключения.


Всеки си има различно възприятие за сеири- за мен сеири е караници и тънки интрижки, кой как да метне другия. С изключение на Калин, всичко беше на границата и не беше натрапено. За теб може това да не е сеир, както си писала, но това си е твоето мнение и то не е меродавно. А изказването ти кое било чалга е too much и не в контекст.

# 61
  • Мнения: 4 821
Аз гледам само дуелите, епизодите през седмицата са ми скучни. Нещо не ме грабна този сезон, според мен липсва химия между участниците. Просто не ми е интересно да ги гледам заедно като група.
Миналата година имаше много участници които ме дразнеха, но винаги ми беше интересно да наблюдавам взаимотношенията и задачите им във фермата, а тук не е така.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 26 659
И ма мен двубоите са ми интересни Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 335

За мен изброеното ти не е сеир с изключение на Калин.

Този сезон обаче повечето са с даден проблем, целяло се е да се надгради историята на Митко, който с постоянното обръщане на вниманието за детето му и каузата му ми писна накрая, чак ми стана досадно това натрапване. Сега обаче някак постепенно ни ги показват проблемите им с малки изключения.


Всеки си има различно възприятие за сеири- за мен сеири е караници и тънки интрижки, кой как да метне другия. С изключение на Калин, всичко беше на границата и не беше натрапено. За теб може това да не е сеир, както си писала, но това си е твоето мнение и то не е меродавно. А изказването ти кое било чалга е too much и не в контекст.

Ок Peace!Споделих моето мнение и дори не те цитирах...
И азбучните истини, че всеки си има мнение си ги знаем, не е нужно да се повтарят на всеки възникнал малък спор!Повече от ясно е, че е така!
 Peace
Не съм доволна, какво ми се поднесе, но си е мой проблем, това е!

И ма мен двубоите са ми интересни Peace

Двубоите са ми скучни, заради известните, които бяха без абсолютно никаква  амбиция и бяха предвидими...Абе, не съм доволна ...



# 64
  • Мнения: 5 488
Записвам се, защото тази Юлияна много ме дразни. Голям началник и злобарка. Не съм фен на Михо, но нищо нямаше да им стане да му угодят, ако момчето иска безалкохолно. Ама не- пълно пренебрежение. Интересно ми е за Стоян- мой познат на възрастта на Стоян си беше отрязал пръстите на лявата ръка, за да не иде в казарма. Ако случаят на Стоян е такъв- нека не се кипри с войводски дрехи. Нямам явен фаворит за сезона. Мария ми се вижда най-силна и устойчива. Но не и вярвам, че иска да остава в България. Финци ми е нагаждач и конюнктурен тип. Михо си е отвеян. Краси и Нико хитреят. Деси си прекарва времето, а Силвия ми стои лицемерно. Може би Галя заслужава- като че ли е най-естествена и борбена.

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 21:46 от victoria vassileva

# 65
  • Мнения: 9 865
Този сезон бая животни гътнаха обаче.
Не съм лицемерно жалостива, но ми прави впечатление в сравнение с миналия.

# 66
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
За Стоян не казаха ли, че при трудов инцидент или се лъжа  newsm78

# 67
  • Мнения: 337
Записвам се, защото тази Юлияна много ме дразни. Голям началник и злобарка. Не съм фен на Михо, но нищо нямаше да им стане да му угодят, ако момчето иска безалкохолно. Ама не- пълно пренебрежение. Интересно ми е за Стоян- мой познат на възрастта на Стоян си беше отрязал пръстите на лявата ръка, за да не иде в казарма. Ако случаят на Стоян е такъв- нека не се кипри с войводски дрехи. Нямам явен фаворит за сезона. Мария ми се вижда най-силна и устойчива. Но не и вярвам, че иска да остава в България. Финци ми е нагаждач и конюнктурен тип. Михо си е отвеян. Краси и Нико хитреят. Деси си прекарва времето, а Силвия ми стои лицемерно. Може би Галя заслужава- като че ли е най-естествена и борбена.
Като купуваха Николай и Финци еротичното списание(което беше абсолютна тъпотия), защо никой нищо не им каза?! Тогава и на Краси не му хареса това, но си запази мнението за себе си.Сега за едно шише кола или фанта голям проблем стана.Или сега е защото Юлиана е фермер.Двоен стандарт.А това за Стоян даже няма да го коментирам.Твоят познат трябва да се лекува, но може би вече е късно.Направо да си реже и още нещо и да получава пенсия, така поне няма да ходи на работа.

# 68
  • Мнения: 968
Да ви имам липсата на сеири.Ето това е чалга!
Ама ти сериозни ли? Очаквах определение от типа на "розови лигли", но чалгаджийки....Само защото искаме да гледаме спокойни, човешки отношения?
Да, няма сравнение с миналия сезон и по-добре! Там имаше задкулисни уговорки между играчи от преди влизането във формата ( Митко, Асен, затворника), имаше една проклета жена, която следеше с хищен поглед с кого да се заяде, имаше две млади кифли, които обиждаха по-възрастните, имаше преекспониране и неумело поднесена тема за болно дете.....
Ето днешния епизод е по вкуса на любителките на конфликти, на "дискусии преминаващи в по-остри спорове "... Нищо не постигат в спора, но се изнервят за радост на зрители-любители на екшън в отношенията и епизода не е чалга #2gunfire
Не искам да гледам караници , не ме обогатяват, нищо не научавам за хората и как решават ситуацията, само се вдига шум и се задоволява жаждата за сеир.
И за да откликнат на високите вкусове, продуцентите ще вкарат - Динко, ловеца на бежанци.

# 69
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
това с Динко е мега тъпоооо

# 70
  • София
  • Мнения: 20 217
За Стоян не казаха ли, че при трудов инцидент или се лъжа  newsm78
Да, при трудова злополука каза, че си е загубил пръстите.  Peace

Този сезон бая животни гътнаха обаче.
Не съм лицемерно жалостива, но ми прави впечатление в сравнение с миналия.

Така е, обаче в този сезон всички заклани животни бяха дадени като задачи и никой не се размрънка и не станаха панаири, както в първия.  Laughing

# 71
  • Мнения: 6 594
Михо ще ходи в зандана. Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 9 865
Да, поне да го ползват веднъж... днеска съм на вълна "всичко е сценарий". Simple Smile

# 73
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
хахах и аз така смятам  Laughing


за втори- ФИнци прати Юли и Силвия за нещо си, което не ни го казаха

# 74
  • Мнения: 378
А Динко до края ли ще стои или само ей така ще намине на гости?  Laughing Нещо не разбрах...

Общи условия

Активация на акаунт