Avon VII

  • 11 084
  • 283
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А как мога да поръчам продукти директно по интернет?И изобщо как става доставката?Може ли по-подробно някой да ми обясни?

Ако нямаш представител, можеш да ми пишеш на лични. Аз пускам втора поръчка от Каталог 06 на 13.05. и идва на 20.05. Flutter Flutter Flutter

# 121
Здравейте,искам да Ви попитам къде мога да разгледам нетните оферти,тъй като има дадени линкове,но не ми се отварят!Спешно е !!! Rolling Eyes
Благодаря предварително:  Simple Smile

# 122
  • София
  • Мнения: 10 309
Здравейте,искам да Ви попитам къде мога да разгледам нетните оферти,тъй като има дадени линкове,но не ми се отварят!Спешно е !!! Rolling Eyes
Благодаря предварително:  Simple Smile
Тя нетната оферта е една... има я в линка, който е даден, явно много хора не отварят бгфото, та довечера ще я кача на друго място  Wink

# 123
  • Мнения: 271
 Видя ли някой вече чантата на живо от стр.31 на майската брошура? Заслужава ли си парите? Размерите отговарят ли на тези от каталога? А цвета и? 
 Благодаря!

# 124
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Искам да ви попитам за новия лосион/серум за бляскава коса от нетната оферта. Купих си го, но никъде не пише как се нанася. И моята представителка не знае. Има ли отзиви вече за него или още никой не го е ползвал   bouquet

# 125
  • Мнения: 2 099
ААА искам да се оплача от новата спирала,тази дето я рекламира Салма.Много е калпава,сплъстява миглите,стои на топчета и се рони!!!Просто отврат!Ще ходя утре да я върна.Много се разочаровах,за пръв път поръчвам нещо от Ейвън и много се разочаровах...ми тя на голдън роуз спиралата за 2 кинта е 5 пъти по добра!!!Дано приемат рекламацията Sick

# 126
  • София
  • Мнения: 10 309
ААА искам да се оплача от новата спирала,тази дето я рекламира Салма.Много е калпава,сплъстява миглите,стои на топчета и се рони!!!Просто отврат!Ще ходя утре да я върна.Много се разочаровах,за пръв път поръчвам нещо от Ейвън и много се разочаровах...ми тя на голдън роуз спиралата за 2 кинта е 5 пъти по добра!!!Дано приемат рекламацията Sick
Ами питай... аз преди време писах тук, че не е хубава... на мен не ми се ронеше, но ми слепваше миглите  Wink

# 127
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Най-после и аз си взех поръчката.Много съм доволна от прахообразните пудри от нетната.Взех си и двете,защото не можах да реша кой цвят ще ми пасне.И двете са много хубави и ми стоят много естествено Peace.
Защо не харесвате новия каталог newsm78,аз от първото разглеждане си набелязах продукти за поне 100 лв.Ще има отсяване естествено,но като цяло много неща ми харесаха.Като го разгледам по-обстойно,ще пиша на  какво съм се спряла Hug.

# 128
  • Мнения: 436
Цитат
ААА искам да се оплача от новата спирала,тази дето я рекламира Салма.Много е калпава,сплъстява миглите,стои на топчета и се рони!!!Просто отврат!Ще ходя утре да я върна.Много се разочаровах,за пръв път поръчвам нещо от Ейвън и много се разочаровах...ми тя на голдън роуз спиралата за 2 кинта е 5 пъти по добра!!!Дано приемат рекламацията

А ха, по странно нещо от тази спирала и аз не бях виждала. На мен нито ми слепваше миглите, нито се ронеше с две думи... все едно нямах спирала... Върнах я на момента.

# 129
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Цитат
ААА искам да се оплача от новата спирала,тази дето я рекламира Салма.Много е калпава,сплъстява миглите,стои на топчета и се рони!!!Просто отврат!Ще ходя утре да я върна.Много се разочаровах,за пръв път поръчвам нещо от Ейвън и много се разочаровах...ми тя на голдън роуз спиралата за 2 кинта е 5 пъти по добра!!!Дано приемат рекламацията

А ха, по странно нещо от тази спирала и аз не бях виждала. На мен нито ми слепваше миглите, нито се ронеше с две думи... все едно нямах спирала... Върнах я на момента.
Коя е тази спирала с аеродинамичната четка/т.е. старата/ или новата за много черни мигли?

# 130
  • Мнения: 2 099
Новата за много черни мигли!Не струва,не си я поръчвайте!

# 131
  • Мнения: 42
От спиралите наистина има много недоволни,вк. и аз от извиващата.а балсамчето за устни с фактора някой ползвал ли е?

# 132
  • Мнения: 4 371
Взех си кошницата(бях писала в предната тема, че я харесвам). Страхотна, направо съм влюбена в нея Heart Eyes.
Затваря се с цип, вътре има две джобчета, едното от които също е с цип. Гледам в новия каталог са пуснали и протмоненце, няма да му простя Laughing
Само малко кофти мирише, но предполагам ще изветрее Thinking

# 133
  • Мнения: 3 835
Дано не сте прави 100% за спиралата, че ми я поръча една много капризна клиентка  Sad

Утре ще ходя да разгледам какво има в Централен офис. Дуци, ако си права, усещам как няма да устоя на чантата ... и скоро май ще ме изгонят от вкъщи. ooooh!

# 134
  • Мнения: 694
Аз искам да попитам за отзиви за детската серия слънцезащитни кремове .Искам да купя на малкия спрей,ама не мога да разбера тоя пурпурен цвят какво значи.А желето как се нанася и защо??

Общи условия

Активация на акаунт