Спечелете коледен ваучер с Baby Crema

  • 14 611
  • 255
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Този декември най-нежните коледни моменти идват с Baby Crema!

Купете продукт и може да спечелите коледен ваучер за подарък на вашите деца на стойност 20 лв. от магазини "Хиполенд". Потърсете промоцията в магазина до вас от 1 до 31 декември 2016 г.

Споделете с нас мнението си и може да спечелите един от допълнителните 4 ваучера "Хиполенд". Напишете като коментар своя отговор на въпроса: какъв продукт с марката Baby Crema бихте избрали да купите, за да участвате в официалната ни промоция. На 12 декември на томболен принцип ще бъдат изтеглени четирима от вас, които ще получат коледен ваучер за подарък на стойност 20 лв. от магазини "Хиполенд".


Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 11:44 от Pедактop

# 1
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
какъв продукт с марката Baby Crema бихте избрали да купите, за да участвате в официалната ни промоция.
Аз избирам мокрите кърпички на Baby Crema,вече съм ги използвала за сина ми и съм много доволна от тях.

# 2
  • София
  • Мнения: 887
Мокри кърпички, сапун или шампоан бих купила.

# 3
  • Мнения: 287
Харесвам мокрите кърпички на Baby crema , както и шампоана за коса и тяло Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 445
Шампоан бих закупила.

# 5
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Мокри кърпички Baby Crema

# 6
  • Мнения: 579
Харесвам всичките ви продукти, особено кърпичките. Купих няколко пакета за да участвам в промоцията в DM, която беше до 30 ноември, но нямах късмет, дано сега имам  Simple Smile Бих купила отново мокри кърпички - с две малки деца никога не са излишни.

# 7
  • Мнения: 574
Мокрите кърпички, ползвала съм ги и бих ги ползвала пак.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много харесвам шампоана, купувам го редовно за децата и пак него бих го купила, за да участвам в официалната ви промоция.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 803
Активно използваме мокрите кърпички Simple Smile това е продукта, който избирам

# 10
  • Мнения: 38
С две ръце посочвам мокрите кърпички - това е нещото, което наред с памперсите използваме ежедневно.  Close-mas:

# 11
  • София
  • Мнения: 244
Мокрите кърпички бих купила отново, а и за да участвам в промоцията.

# 12
  • Мнения: 1 745
Мокри кърпи и шампоана 2 в 1.  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 3 709
У нас се използват влажни кърпички на Baby Crema, както за малките, така и за нас, че и за кучето. За бебето купуваме и от универсалния шампоан. Нямах късмет със скреч картите и много се надявам да ме огрее тук  Laughing

# 14
  • Мнения: 13 547
Харесвам мокрите кърпички на Baby crema, също и шампоан 2 в 1.

Общи условия

Активация на акаунт