"Красиви мелодии за деца" – музика за деца и родители заедно

  • 13 695
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 840
"Красиви мелодии за деца" е компилация с музика за деца и възрастни. Албумът включва 14 популярни песни, любими на възрастните и специално подбрани за техните малки и пораснали деца, които ще чуят и научат велики песни, изпълнени от големи имена в света на музиката.

Компилацията излиза у нас от Анимато Мюзик/Universal Music и е налична за поръчки на CD в онлайн магазин MusicMall.bg.

Сред изпълнителите на песните в албума са рок бандата Extreme, сър Елтън Джон, Tom Jones, The Jackson 5, Ronan Keating от бой бандата Boyzone и популярната поп-рок банда Maroon 5.

В специалната селекция от песни са включени хитовете "More Than Words", "Dream A Little Dream Of Me", "Green Green Grass Of Home", "When You Say Nothing At All", "She Will Be Loved" и др.
По-малките меломани, които обичат и да рисуват, ще намерят предизвикателство в книжката към албума и ще могат да се изяват със своя собствена рисунка под звуците на "Красиви мелодии за деца".

"Красиви мелодии за деца" е прекрасно музикално преживяване за деца и родители.

Фотокредит: Анимато Мюзик/Universal Music

Various Artists - "Красиви мелодии за деца" - Съдържание:
"More Than Words" - Extreme    
"She Will Be Loved" - Maroon 5    
"When You Say Nothing At All" - Ronan Keating    
"Undiscovered" - James Morrison
"In The Still Of The Nite (I'll Remember)" - Boyz Ii Men  
"I'll Be There" - The Jackson 5    
"Theme From Mahogany" - Diana Ross
"Green Green Grass Of Home" - Tom Jones    
"Crazy" - Patsy Cline  
"Show Me Heaven" - Maria Mckee    
"Daniel"- Elton John & Bernie Taupin
"Dream A Little Dream Of Me" - The Mamas & The Papas / Fa...  
"I'll Never Fall In Love Again" - Burt Bacharach



Споделете в темата до 15.12.2016 г. кой е любимият изпълнител на вашето дете. Десет от участниците в темата ще получат като подарък албума "Красиви мелодии за деца"

Последна редакция: пн, 05 дек 2016, 16:21 от Pедактop

# 1
  • София
  • Мнения: 1 163
Любимата и група е MANOWAR , успокоява я , и спи на тях даже. Баладите им са любимите и парчета. ( 3г , гр.София )

# 2
  • Мнения: 1 711
          Моят син го тресе предпуберитета и музикалните предпочитания се сменят често. Поне чалга не е заобичал за щастие.   Интересува се от Jason Derulo.

# 3
  • София
  • Мнения: 803
Малката ми дъщеря силно се вълнува от музиката - много я впечатлява - за сега се радва много на Шакира и Адел Simple Smile

# 4
  • Мнения: 430
Адел - като омагьосан е, когато я чуе. (1г. 9 м.)

# 5
  • Мнения: 2 024
На моя син любимия изпълнител му е Крисия, и особено много обича песента й Детска планета.
Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 808
Освен детските песнички детето много харесва Коко Джъмбо на Mr. President, а отскоро харесва Джипси Кингс и най-вече Bamboleo.

# 7
  • София
  • Мнения: 826
Любим изпълнител в момента PSY Grinning Grinning Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Дъщеря ми обожава музиката! Любимите ѝ изпълнители са Adriano Celentano, Ronan Keating и Mariah Carey.

# 9
  • Мнения: 471
Любимият изпълнител на моя син е Shawn Mendes, а на дъщеря ми - Alan Walker.

# 10
# 11
  • Мнения: 253
Дъщеря ми Александра обожава Айрън Мейдън и любимата и песен е Александър велики, защото според нея е писана за нея.  Laughing
Също така слуша и Найтуиш с любима песен Елан. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 988
Синът ми е в такава възраст,че се увлича по различни изпълнители. Към момента любимците са му Павел&Венци Венц, Графа, Криско...

# 13
  • Лясковец
  • Мнения: 765
моят син сега е в разгара на детски песни,но като беше бебе само с Адел можех да го приспя

# 14
  • Мнения: 612
Pearl Jam - на две техни песни заспиваме baby_neutral , на други две  newsm44  танцуваме лудо    (1г. 4м.)

Общи условия

Активация на акаунт