Новата визия на форума

  • 1 955
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 491
Има ли друга тема по въпроса, или да пишем тук?

# 1
  • Мнения: 4 841
Това е написано в темата за въпроси и отговори в секция "Правила":

Моля, на когото се е почвила тестовата страница,  да ползва полето в дясната долна част на пробната версия.
Предназначението му е точно за това. Екипът разработчици ще обработи впечатленията и забележките за следващия етап.

На този етап няма подобна тема. Крайната верия може да претърпи големи промени.
Този тест е пуснат само за първоначално мнение. Спокойно може да пренебрегнете съобщението, да затворите тестовия прозорец и да се върнете в стандартната версия.

Не виждам смисъл да се обсъжда алфа-версия. За бета-та със сигурност ще има тема.

# 2
  • Мнения: 69 198
Аз направих грешка да я тествам - не ми дава да си видя последните публикации, не ми дава да изпращам лични съобщения...това на първо време. Добре, че успях да върна стандартната, че се измъчих ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 28 896
BirdsFlu, може би трябваше да напишеш отговора на български?

# 4
  • Мнения: X




Не виждам смисъл да се обсъжда алфа-версия. За бета-та със сигурност ще има тема.




 Това е нещо като алфа и бета веригите на феталния хемоглобин ли.
 Ако е болничко бебето и  алфа веригите го прикриват.
 Щом се смени алфа с бета веригата, ако не мине  на поддържаща терапия, ще умре.

# 5
  • Мнения: 4 841
Алфа версията е прототипна версия на даден софтуер. Тя не е предназначена за официална употреба и се прави с цел да се уточнят функционалности, да се открият и опишат бъгове, които да бъдат отстранени.

Бета версия е означение за статуса на даден софтуер. Това е версия, която не е финална и стабилна. Често в нея има бъгове, и целта е те да бъдат открити и оправени, Бета версиите биват отворени (публични), или затворени (с ограничен достъп).



# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 046

Не виждам смисъл да се обсъжда алфа-версия. За бета-та със сигурност ще има тема.

Абсолютно.
Когато се стигне до бета тест, той ще обхване много по-широк кръг потребители и тема  за обсъждането ще е необходима.
За момента всички с достъп просто споделяме първите си впечатления на съответното място, за да се обобщят и обработят от екипа разработчици.
BirdsFlu, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт