Гледайте Buba Play на телефон, таблет и компютър! Спечелете абонамент за месец!

  • 3 801
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Докато гостува на BG-Mamma, първото приложение, създадено специално за деца, Buba Play ще подари на читателите на форума 100 едномесечни достъпа до съдържанието си, изтеглени чрез жребий на 3 февруари 2017 г.
За да участвате, просто се регистрирайте на Buba Play сайта с актуален свой имейл адрес ТУК.
След тегленето късметлиите, които спечелят 1-месечен абонамент, ще бъдат уведомени в тридневен срок на имейл адреса, с който са се регистрирали.



Всички, които си свалят приложението на мобилно устройство или се регистрират през сайта на Buba Play, получават първата седмица свободен достъп – подарък!
Buba Play e мобилно приложение и сайт, който събира на едно място любимите детски ТВ канали, които могат да бъдат гледани в реално време, или над 500 часа детски анимационни филми и сериали.

Има ТВ програми, подходящи за най-малките от 0 до 4 г. – Baby TV, Disney Junior, Nick Jr. и Fix & Foxi, песнички и любими анимационни герои като: „Пчеличката Мая“, „Бамби“, „Костенурката Сами“, „Принцеса София“, „Мечо Пух“, „Пепа пиг“, „Маша и Mечока“ и др.

За децата над 5 г. Buba Play предлага Disney Channel, Boomerang, Nickelodeon и Cartoon Network, както и още анимации като: „Гномео и Жулиета“, „Омагьосаната къща“, „Мулан“, и сериали като: „Пипи Дългото чорапче“, „Мега-чудесата на Калинката и Черния котарак“, „Сой Луна“, „Елена от Авалор“.  

Цялото съдържание на Buba Play е подбрано много внимателно, така че да удовлетвори не само интереса на децата, но и да осигури спокойствието на родителите. Използвайки Buba Play децата не могат да попаднат на неподходящо за възрастта им съдържание. Видеотеката се допълва и обновява постоянно.

Buba Play може да се ползва като приложение за смарт телефон или таблет – като го свалите съответно оттук: iOS и Android.
За по-голямо удобство обаче препоръчваме достъп чрез компютър от сайта на Buba Play - като видео плейърът се вижда след регистрацията с e-mail адрес.

Абонаментът за 1 месец достъп до Buba Play в момента е 7.80 лв./месец, но онлайн услугата е със специално промоционално предложение за тези, които се регистрират и платят онлайн през сайта на Buba Play: „ПЛАТИ 1 МЕСЕЦ, ГЛЕДАЙ ДВА!“

За да участвате, просто се регистрирайте на Buba Play сайта с актуален свой имейл адрес ТУК.

Вижте повече за първото българско видео приложение за деца от създателката му ТУК



В случай на въпроси за играта, моля, обръщайте към нас на play@bubaplay.bg
Следете и страницата на Buba Play във Facebook.

Представител на Buba Play е на разположение да отговаря в темата на вашите въпроси.

_______________________________________

www.BUBAPLAY.bg дава още една възможност за регистрация до 28 февруари за безплатен едномесечен абонамент до цялото съдържание на сайта с 8-те най-популярни детски ТВ канала и още анимационни филми и сериали!

Buba Play благодари на потребителите на BG-Mamma, които се регистрираха на сайта на услугата.
Всичко те получиха e-mail от нас за един месец-подарък с код за активирането му.
В случай, че сте се регистрирали, но не сте получили мейл за безплатен абонамент, молим пишете на play@bubaplay.bg за съдействие за получаването на абонамента.
 
Благодарим за доверието и не забравяйте, че винаги можете да разчитате на развлекателното съдържание на www.bubaplay.bg  за вашите деца.
 bouquet
Екипът на BUBA PLAY.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 11:14 от Адри́

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Чудесна идея!!! И чудесна визуална реализация!  Но малко градивна критика - сериалите не ми тръгват изобщо, а някои от каналите са на английски, което не е много ОК за всички деца. Конкретно Nick JR, който е от любимите на сина ми, е на английски. Сайтът "върви" трудно, филмчетата често спират и блокира целия браузър. Поне при мен. На телефона още не съм имала време да изпробвам дали ги има същите проблеми, но ако е така и там, детето няма да е очаровано от новата придобивка. Още повече когато има лимит от 30 минути за ползване на подобен тип устройства. Дано да съм от изключенията или да се подобрят с времето услугите ви Peace

# 2
  • Мнения: 11
Здравейте bradata и благодарим за коментара!
Във връзка с въпросите Ви, бихме искали да отговорим следното:
Всички ТВ канали се излъчват в оригинал, по начина, по който се предлагат в България. Някои от тях, включително цитирания от Вас Nick JR нямат превод на български.
Относно "вървенето", спиране и блокиране на сайта - продължаваме да оптимизираме, защото постоянно добавяме нови функционалности. Тук е от значение и какъв браузър ползвате. Тези, които поддържаме за момента са: Chrome, Firefox, Opera и Safari. Съвсем скоро ще добавим и поддръжка към Internet Explorer. От нас няма въведен лимит за гледане на услугата, нито на компютър, нито през приложението за мобилни устройства. Ще се радваме да споделите Вашия опит и след инсталиране на Buba Play на телефона Ви, а също така и да ни подскажете какви функции и съдържание бихте желали да включим.
С пожелания за хубава и слънчева седмица,
Екип на Buba Play

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Здравейте !  Разгледах подробно 8те канала и бих искала да попитам дали ще останат тези включени в абонаментите или ще обновявате и добавяте нови канали? Например като допълнителни програми към пакетите?
Аз много се интересувам от канали като Disney XD, RAI YoYo, DeAKids.
Знам че не са и няма как да са на български език, но аз точно това целя. Част от съдържанието се припокрива с това от Boomerang, Cartoon и Nickelodeon, но има и такова, което е уникално само за тези канали.

# 4
  • Мнения: 11
Здравейте Линда, в момента водим разговори с още няколко детски канала за включването им в платформата. Идеята ни е да добавим възможно най-много програми и разнообразно детско съдържание. За съжаление не всички детски канали имат права за разпространение в България, но имаме уверение и от такива, че работят по въпроса да ги има и на българския пазар.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
Страхотно ! Ще чакам и следя с нетърпение за новости Simple Smile
Благодаря за отговора  bouquet

# 6
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Страхотна идея и много готина платформа! Поздравления Simple Smile

На мен ми се иска да видя още 1 бебешка телевизия: Duck TV, и може би още 1 детска (с филми и сериали от моето детство) - Ekids.

От друга страна Cartoon-а съм го цензурирала почти изцяло напоследък. Laughing

П.П. Много интересна е и подборката на филмчета и сериали.

# 7
  • Мнения: 11
Благодарим Ви за добрите думи Мяуче!
Изброените от Вас канали са с най-висок  приоритет и за нас, и се надяваме съвсем скоро да зарадваме малките ни зрители и с тях.

# 8
  • Мнения: 11
Регистрирайте се на BubaPlay ТУК bouquet и гледайте "Мечо Пух" безплатно!

# 9
  • Мнения: 11
Посрещнете месеца на любовта с ГНОМЕО и ЖУЛИЕТА!
Гледайте ги БЕЗПЛАТНО с BubaPlaybouquet Просто се регистрирайте с е-мейл ТУК

# 10
  • Мнения: 11
В световния ден на приятелите Hug гледайте безплатно приключенията на костенурчето САМИ или Пчеличката Мая с Buba Playbouquet Просто се регистрирайте с е-мейл ТУК и изберете от "Филмчета"

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 10:23 от BUBA PLAY

# 11
  • Мнения: 11
За първото онлайн място, специално за най-малките - Buba Play - с  txtloves четете още ТУК
Удължаваме до 6 февруари срока, в който можете да участвате в томболата за 100 едно-месечни достъпа
като просто се регистрирате с е-мейл на сайта ето от ТУК  newsm51

# 12
  • Мнения: 11
Спомнете си фантастичната приказка за Малката русалка АРИЕЛ с Buba PlayAnimal Tropical Fish


Просто се регистрирайте с е-мейл ТУК и гледайте цялото съдържание 1 седмица безплатноPopcorn

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 21:08 от BUBA PLAY

# 13
  • Мнения: 11
Да изиграем ИГРАТА НА ИГРАЧКИТЕ по Disney Channel с Buba Play днес!

Просто се регистрирайте на сайта от ТУК , гледайте и играйте за 100 едно-месечни абонамента.



Първата седмица е безплатна, без ангажименти. След това се абонирате, само ако желаете да продължите.

Последна редакция: сб, 04 фев 2017, 09:45 от BUBA PLAY

# 14
  • Мнения: 11
"Приятелите ми Тигър и Пух" са по Disney Junior утре. Гледайте ги с BUBA PLAY на компютъра си!
Просто се регистрирайте от ТУК, първата седмица е безплатна, без ангажименти, подарък от насbouquet
След това можете да се абонирате, само ако желаете да продължите.

До утре, 6 февруари, играете и за 1 от 100 едно-месечни абонамента със самата регистрация!
Лесно е.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт