Липсващ мъжещ при бебе

  • 1 259
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте ! Моето бебче е на два месец кара третия , от месец и нещо след всяко хранене плаче и повръща непрестанно ,ходихме по доста педиатри и в крайна сметка освен ,че имаме рефлукс според нея проблема е и че  бебо нама мъжец и ни изпраща на консултация при лицево челюстен хирург в гр.Пловдив помеже в Бургас няма такъв ?Моля ако някой има подобен проблем да сподели мнение и съвети.

# 1
  • Мнения: 10 428
Това е странно  newsm78

По-скоро щом има рефлукс е добре да проверите за пилорна стеноза ... което би било по-чест причинител на постоянното повръщане. http://www.puls.bg/health/children/news_23157.html
Това отхвърли ли ли го като вариант? Особено ако е момче..

И двете ми деца повръщаха почти нон стоп на фонтан в началото, оказа се алергия към кравето мляко. Кърмех. Спрях всичко млечно и спряха да повръщат.

Като знам педиатрите в Бургас  ooooh! Не можеш ли във Варна да отидете на консултация с педиатър читав...

# 2
  • Мнения: 1 519
Здравей,
Не съм запозната много,но имам една приятелка,която също няма мъжещ. Като малка страшно много се е давела и постоянно са я наблюдавали докато спи,за да не се задави и да се задуши. Явно това ,че няма мъжещ играе доста голяма роля за задавяне-повръщане.


Дано намерите решение bouquet

# 3
  • Мнения: 2
Да найстина било доста важно  ,въпреки че др каза че в момента в който започне да се храни с по-твърда храна ще го надрастне ,но все пак запазихме час при лицево челюстен хиругр към който ни насочи ,а имено доц.Анастасов .Ще го погледнат и ако се наложи се правило някаква "лека операция".

# 4
  • Мнения: 10 428
Щом връща, а не повръща точно ще го израсте ..
Моите ме къпеха ежедневно и по много с фонтани кърма, ама и това мина Simple Smile

и все пак ако не е от мъжеца е добре да отхвърлите и пилора при гастро...


Успех, дано намерите проблема и решение за него!

Общи условия

Активация на акаунт