Страсти – градините в София, кампания 2017/2018 - тема 2

  • 71 376
  • 933
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 387
Класирани смееееееее  Party Party Цяла нощ сънувам как не сме, направо луда работа. Имейлът дойде в 5.45. Оф, олекна ми...
Вие поне сте спала. Аз цяла нощ дебна в системата, ама си заслужаваше. И дъщеря ми е приета по първо желание. Сега мога спокойно да си легна да спя 😁😁😁
За да не стигам до вашето положение, аз към 18 часа вчера ходих в детската. И какво като ми казаха, че е приет! Пак от 5ч се въртя в леглото и си мисля дали не са сбъркали, защото не видях с очите си. И се въртя и чакам мейл. И аз съм луда работа, повече от вас даже. 🤣
Joy Joy Joy

# 931
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Спастик, наистина си по- луда и от нас  Joy Снощи се прибрахме и тогава се сетих за списъците и не ми се излизаше пак.

Ей сега ще пусна нова тема.

# 932
  • Мнения: 752
Здравейте. Да попитам- мога ли за второ класиране да променя района… тоест да кандидатствам с адреса на другия родител ( ако там има повече свободни места, въпреки че не ни е удобно)?

# 933
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Здравейте. Да попитам- мога ли за второ класиране да променя района… тоест да кандидатствам с адреса на другия родител ( ако там има повече свободни места, въпреки че не ни е удобно)?

ДА, можеш, след като отворят пак системата.

Заповядайте в ТЕМА 3

Общи условия

Активация на акаунт