Място за боси стоножки - 15

  • 145 001
  • 723
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 857
В Бургас на главната улица ,купих последния чифт  Simple Smile ама имаха и много хубави чанти  Joy Е щом са Пловдивски няма начин да нямат и в Пловдив  newsm78

# 136
  • София
  • Мнения: 3 904
В Бургас на главната улица ,купих последния чифт  Simple Smile ама имаха и много хубави чанти  Joy Е щом са Пловдивски няма начин да нямат и в Пловдив  newsm78
Моите , ако добре помня, са купувани от магазин в Пазарджик.После търсих в другия цвят в софийския им фирмен магазин, който по това време беше на Витошка, и там нямаше въобще като моите.Продавачката ми обясни, че тъй като масово се изнася, може някой магазин да е заредил модел, който няма да го има в другите магазини, ако е успял да се дореди до него.Най-странното е, че бяха с твърда подметка на ток, но с толкова удобна анатомична извивка, че все едно си бос.Гледам, че въпросните сандали май са с такава твърда анатомична подметка.
Имам и чанта, малка за през рамо, с три отделения, от естествена кожа в бяло и коняк.Ползвам я вече 4-5 година и не е мръднала.Чантите им са много хубави, но и не са никак евтини.

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 22:53 от veka

# 137
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Във Варна имат фирмен магазин.
Страхотни са им и обувките, и чантите.

http://arise-shoes.com/store/chanti

# 138
  • Мнения: 2 857
Ееее къде в Пазарджик ?????може пък да се сдобия с чанта в коралов цвят Joy

# 139
  • Варна
  • Мнения: 750
Да добавя за Arise че от години правят един модел ботуши за тесен прасец, стоят много хубаво на слаби крака. Иначе ми харесват и спортние им обувки от кожа.

# 140
  • София
  • Мнения: 3 904
Ееее къде в Пазарджик ?????може пък да се сдобия с чанта в коралов цвят Joy

Имат нещо като фирмен магазин, който винаги посещавам когато ходим там.Аз не съм от Пазарджик, така и не го научих този град за толкова години, но ще ти обясня лаишки.Ако тръгнеш от хотел Елбрус към тортата, по тази улица, която разделя главната, магазина е третия преди главната отдясно.Не знам дали ме разбра, а чанти продаваха и в още един магазин на тази същата главна, но като тръгнеш в посока хотел Тракия отдясно.Мисля, че са на един собственик,ако попиташ ще ти обяснят. Peace

# 141
  • Мнения: 2 857
По принцип не съм от Пазарджик и не живея там ,обаче ,магазините са друга работа  Mr. Green Често имам работа там и ходя поне през седмица ,случва се и два пъти в седмицата понякога  Hug ще проверя другия път!мерси bouquet

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Да добавя за Arise че от години правят един модел ботуши за тесен прасец, стоят много хубаво на слаби крака. Иначе ми харесват и спортние им обувки от кожа.
Може ли да го покажеш?

# 143
  • Мнения: 284
Здравейте, момичета. Искам да поръчам бебешки обувки за прохождане на Clarks, но не намирам къде в Бургас да ги премеря на моята бамбина. Стъпалото й е 11см, та се чудя кой размер да поръчам. UK 3,5 (наш 19) е 11,3см, UK 4 (наш 20) е 11,7см. или UK 4,5 (наш 20,5) е 12,2см. Знам, че трябва да има 1 пръст аванс, та 11,3см ми се вижда малко и се колебая между UK 4 и UK 4,5. Ще се радвам, ако някой с опит ме посъветва   Wink

# 144
  • Мнения: 713
Днес пристигнаха складови сандали Кларкс. Поръчах 37, нося 36 и пак не са ми комфортни на дължина. Вероятно на по-тесен крак ще стоят перфектно. Отиват в размените, а аз съм в лов на следващи модели на марката, защото само с тях, дори и на ток, мога да издържа цял ден.

# 145
  • FRANCE
  • Мнения: 2 248
Жалко. Много са красиви. Не съм в бг иначе направо ти ги отмъквам.

# 146
  • Мнения: 713
Да, красиви и меки са, но много умалени. За втори път ми се случва с техни неща.

# 147
  • Мнения: 713
В лятно време да питам за ботуши на Hush Puppies.
Някой случайно да ги има и да сподели впечатление? Хванала съм номер нагоре, тъй като четох, че са умалени. Интересува ме при прасеца да не са много тесни и изобщо качеството какво е, както и дали са удобни.

# 148
  • Мнения: 2 838
Момичета, кецовете на Calvin Klein как са като номера? Умалени или уголемени? Поръчах от ФД, но се чудя дали съм уцелила номера ..

# 149
  • София
  • Мнения: 1 433
момичета, моля за помощ  Praynig
харесала съм си едни боти Firetrap, но досега не съм поръчвала от марката
някакви отзиви-умалени, уголемени, качество....
благодаря предварително  bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт