Ясновидци/врачки - тема 33

  • 172 549
  • 732
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 12
от Девин като отиваш към Пампорово има едно тунелче отворено с колони към реката ,та в селото след него на центъра живее една възрастна жена не и знам името но случайноста ме срещна с нея . През цялато време ми казваше питай ме нещо но аз не включих че жената има способности каза ми три неща които се случиха та тая година ще ходя да я търся .Ако я откриете  пишете на лични

# 166
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте.  Искам да посетя Себа от с. Шемшево но не успявам да се свържа по телефона.  Все "свободно" ми дава. Ако отида направо там дали ще ме върне? Благодаря!

# 167
  • Мнения: 9
От моя приятелка, която ходи знам че отива през нощта, примерно в 4ч, пази си ред и след 8, когато започне да приема минава като и дойде реда. Доколкото знам само това е начина да минеш, не става със записан час.

# 168
  • Мнения: X
12 страници и никой нищо не казва за Вили,от София,дават я в предаването Феномени...направо се учудвам,предвид това,колко хора ѝ звънят и как им познава...

# 169
  • плевен
  • Мнения: 644
От моя приятелка, която ходи знам че отива през нощта, примерно в 4ч, пази си ред и след 8, когато започне да приема минава като и дойде реда. Доколкото знам само това е начина да минеш, не става със записан час.

Благодаря ти!

# 170
  • Мнения: 9
За нищо! Ще се радвам да споделите впечатления след като я посетите. Тези, които аз съм чула до момента са противоречиви и не мога да преценя, кои са повече положителните или не.

# 171
  • плевен
  • Мнения: 644
А някакви отзиви за Марчело? Поиска ми 100лв да провери имаме ли магия с приятеля ми и да разгледа развитие на връзката ни? А относно Анастасия Христова? Не знам защо пък се спрях на нея

# 172
  • Мнения: 9
Не го познавам, но лично на мен това със 100те лева, за да провери дали имате магия ми звучи.... Гнило Sad

# 173
  • Мнения: 1 760
Моля Ви за координатите на бабата на Азис от Костинборд.

# 174
  • Мнения: X
И аз се интересувам от бабата на Азис,какви са цените?

# 175
  • Мнения: 87
Всички си имаме такива от време на време. Ако науча-ще пиша.

# 176
  • Мнения: 710
И аз искам да попитам за тези от предавето Феномени? Не гледам предаването, но си записах час в центъра им на Красно село. Направи ми впечатление, че сякаш всички търсят негативна енергия, но в приемната имаше много хора и казаха, че познават. Наистина ли има познаваемост или са шарлатани? Има ли някой който е ходил и може ли човек да им се довери? Когато човек има проблем вярва на какво ли не. Цените никак не са им малки.
Чета от време на време тук , но наистина имам нужда от човек, който наистина познава и не взима много пари. Благодаря!

# 177
  • Мнения: 39
Моля Ви за координатите на бабата на Азис от Костинборд.
Моя позната е съседка на бабата на Азис.Постоянно ходят хора и на всички казва едно и също-че имат магия.Цената за разваляне до колкото знам е 100 лева като това не е еднократно.Правила нещо със коршум и се ходело няколко пъти докато не реши да ти каже че те е изчистила и всеки път се плаща 100 лева.Предаването Феномен е същото като Шесто чувство пускат май някакви нагласени хора в ефир а останалите стоят и чакат уж натоварените връзки.Марчело,Вили и Фидан са един дол дренки.Нямах време да пиша веднага и за Божидара.След като не видя семейното ми положение и аз написах тук за истинското и име преди известно време тя ми върна таксата.Върна ми още в деня на коментара ми тук имейл,че това и се дава и на нас не може да се гледа.На следващият ден ми върна таксата,която бях заплатила.Това обаче мила Божидара не те прави честна и почтена,а напротив с това си действие показа и доказа,че си една от нас тук.Много от вас са скептично настроени за хората,които работят дистанционно и вземат такса.За пореден път съм споделила със съфорумка за хората,с които съм работила.Днес тя също ми върна отговор,който е положителен и 2-3 месеца след като е ползвала услугите им нещата се подреждат.Това не е единствената потребителка тук,която е доволна.Нейните проблеми не са любовни,а много по сериозни.Смятам,че може да сподели опита си тук ако естествено влезе отново и прочете тези редове.

# 178
  • Мнения: X
Тотално се отказвам май от Вили от ФЕНОМЕНИ.Какви пари иска,споделете...
Сещам се,че вуйчо ми им се беше обаждал преди години,каза че има брат в чужбина и тн.,и те-"Ааа да,той е добре,има леки здравословни проблеми...",а всъщност вуйчо има сестра-майка ми Grinning И тя си е тук в България Simple Smile
Направо не знам вече...май тези рекламиращите се,за нищо не стават...
Когато в предаването на Карбовски разказваха за баба Юлия,тя казваше,че много рядко някой да има направена магия...А реално уж всеки има...

# 179
  • Мнения: 39
Тотално се отказвам май от Вили от ФЕНОМЕНИ.Какви пари иска,споделете...
Сещам се,че вуйчо ми им се беше обаждал преди години,каза че има брат в чужбина и тн.,и те-"Ааа да,той е добре,има леки здравословни проблеми...",а всъщност вуйчо има сестра-майка ми Grinning И тя си е тук в България Simple Smile
Направо не знам вече...май тези рекламиращите се,за нищо не стават...
Когато в предаването на Карбовски разказваха за баба Юлия,тя казваше,че много рядко някой да има направена магия...А реално уж всеки има...
    Не е много рядко това с магията,аз самата бях жертва на магия.Втози форум се запознах с още много жерви.Лошото в днешно време е,че се навъдиха всякакви врачки,магове и ходжи,които може да не помагат,но определено успяват да навредят доста.Анастасия Христова също,понеже се спомена тук е доста зле.Моя приятелка много близка преди 3-4 години ходи при нея в София за любовен проблем.Почна се с магия после и другите неща сигурно и остави над 1000 лева.Дори и да преглътнем голямата сума нямаше никакъв резултат от нищо.Носи плодове,мед,свещи,катинари,олио,захар,чинии и какво ли още не.

Общи условия

Активация на акаунт