Чупят ли децата ви телефоните си? Как да се защитим от това?

  • 2 891
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
24 е число, класирано на водещо място сред любопитните факти за смартфоните. В известна степен съдържа и елемент на драма, защото увреденото мобилно устройство за мнозина означава хаос в ежедневния ред. 24 е годишният процент на счупени при случайни обстоятелства смартфони.

Неотдавна екшън мама влетя в магазина и секунди след задъханото „Здравейте...“ попита „Правите ли застраховки на..."  Преди да продължи, по виновния поглед на детето до нея, усетихме, че някой е счупил нещо... Не е лесно родителите да изградим у децата навик да се отнасят с необходимото внимание към вещите. В началото всичко се случва неочаквано и в най-неподходящото време. Така счупеният телефон често се превръща в повтарящо се бедствие. А решение има... Можете да спестите и време и пари, а и да запазите информацията в мобилното си устройство чрез застраховка.



Ardes.bg поднови партньорството си с една от водещите застрахователни компании и сега предлага още по-добри условия за сигурност на смартфона. Когато си купите мобилен телефон (смартфон) от търговската ни мрежа директно или онлайн, попитайте и за застраховка на това устройство. Тя се сключва в момента на закупуване и е достъпна инвестиция, гарантираща спокойствие.

Какви са предимствата на застраховка на смартфон, закупен от Ardes.bg?
Нашите консултанти ще отговорят на всеки въпрос и ще бъдат изцяло във ваша подкрепа с обективна информация във всеки момент – от избора на телефон и изготвянето на застрахователна полица до комуникацията с производителя и застрахователя в случай на щета.



Застраховката възстановява и разходите за транспорт и доставка, оценявайки ги като разходи, необходими за ремонта.

За разлика от практиката вредата по застраховката да се обезщетява само в натура – примерно замяна с мобилно устройство –  застраховката на смартфон от Ardes.bg дава различни възможности, предвид оценката на щетата. Смартфонът може да бъде заменен при тотална щета, да бъде ремонтиран при частична увреда или да бъде изплатена застрахователната сума.

Застраховката покрива всяка материална загуба, повреда или разноски, възникнали от неочаквано и непредвидено събитие, при което смартфонът не може да изпълнява функцията си: пожар, измокряне, счупване и др. Информация за всички рискове, които тази застраховка покрива, ще получите от наш консултант на 0700 150 60 или при запитване в магазин на Ardes.bg.



Чупят ли децата ви телефоните си? А чупят ли вашите? Колко често се случва това и какви са начините, с които намалявате процента на възможен риск?

Споделете ни своята история или поставете линк към любимия смартфон на детето си и получете ваучер за безплатна застраховка при покупка на смартфон от Ardes.bg.
Ние ценим и вашето време, и вашето доверие.

Ще ни откриете онлайн на: www.ardes.bg
Във Facebook: Ardes.bg

Условия на ваучера:

   Ваучерът може да се използва еднократно
   Ваучерът е валиден до 31.10.2017г.
   Ваучерът важи при покупката на смартфон от www.ardes.bg
   С този ваучер получавате 1 година застраховка за Вашия смартфон в случаи на: пожар, бедствия, счупване, измокряне;
   Ваучерът може да бъде използван както онлайн, така и на място в магазините ни в гр. Варна и гр. София

Последна редакция: пн, 07 авг 2017, 14:24 от Ardes

# 1
  • София
  • Мнения: 39 761
Чупят и още как.
Дъщеря ми супи стъклото на първият си смартфон 3 месеца след покупката. Стоически издържа на условието ни и го използва почти година. Вторият счупи на втората седмица след покупката.
Последният издържа година и все още е здрав Simple Smile

Синът ми подобри рекорда ѝ. Счупи стъклото на таблета си 3-4 дена след покупката.

Синът ми използва моя телефон, но го пази за сега.

Не съм се замисляла за каквито и да е застраховки. Звучи интересно, но не мисля че бих се възползвала.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми счупи екрана на телефона си 2 пъти през период от 2 месеца. Сега е с нов телефон и екрана е пак пукнат...

# 3
  • Мнения: 1 565
Аз че съм голяма и ги чупя не нарочно ,че какво остава за дете .За това съм сега с чупен гръб за телефон и протектор за дисплея .Има много евтини дисплей ,който децата чупят най - често от Алиекспрес за 30 дни пристигат след поръчката за почти всички телефони и таблети .Излизат на няма половин цена дисплейте от Алиекспрес  сравнение с цените в България и са а безплатна доставка ,за 20 лв във всеки сервиз ,ще ви го сменят .Няма да е оригинален ,но работят без проблем .

# 4
  • София
  • Мнения: 574
И на двете ми деца телефоните са със стъклени протектори. Това е единственият вариант за мен, при който реално се опазва стъклото. В момента е напукан поредният протектор, но стъклото е здраво. Струва ми 8 лева.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Моят син счупи първия си таблет.Просто екранът се пукна и устройство спря да работи.Много плака,аз занесох таблета за ремонт,но ми поискаха доста голяма сума и реших,че е по-добре да взема нов.
Когато беше на две-три годишна възраст пусна един мой телефон в кофа с вода.Както ми се усмихваше и го пусна.Телефонът спаасих,защото хем го извадих веднага,хем и батерията извадих,беше станала гореща за секунди буквално.Почистиха го и работеше,но камерата се развали.
Наскоро му подарих и по-скъп смартфон,а юнакът намерил приложение,от което дисплеят изглежда напукан,инсталирал си го,дойде и плачейки ми го показа.Ама така добре изигра,че плаче,че направо ми дожаля.Взех да го успокоявам,а той избухна в смях.И до сега като разказвам тази история на близки и познати,той си умира от смях.Не съм го наказвала,но му обясних,че съм се стреснала и той обеща да не ме плаши така.
За училище му давам обикновено телефонче,хем да не се изкушава да играе в час,хем за да не си счупи наистина смартфона,защото май там най-често се случва.
Мисля,че идеята за застраховка на смартфона е повече от добра,защото за съжаление тези умни и полезни машинки лесно се чупят.Лично аз съм изтървала много пъти моя смартфон,но по някакво чудо е здрав все още.

# 6
  • Мнения: 1 565
Потребителите, които споделиха своята история ще получат ваучер за безплатна застраховка от Аrdes.bg. Това са:

AnMary
ivben
Ани Иванова_429091
letas
mariqivanova799


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 21.08.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена и електронна поща, на която да бъде изпратен ваучера).

Общи условия

Активация на акаунт