Класация на най- евтината козметика.....

  • 6 073
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 255
В момента ползвам :
Антицелулитен ДЕВА
Околоочен Арома Енерджи гел
За лице Дева Ботаник
За ръце Крем с невен на Ален Мак
За тяло Мляко с розова вода на Карловска роза

по принцип използвам БГ козметика ... защото ;
1. смятам, че е достатъчно добра и си заслужава средствата  thumbsup
2. винаги когато съм пробвала вносни кремове съм се обривала ама "яката"  #Crazy може би ги продават стари или не ги съхраняват добре ... незнам, но вече и не пробвам  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 324
като крема "Бочко" друг няма на пазара за зацхервено дупе  Laughing
иначе бях изумена от крема на Дева за лице от оранжевата серия, май беше с вит.С  newsm78
а наскоро открих и супер издържливи лакове за нокти по 0.70лв  Joy, ама ще ви излъжа за марката

# 47
  • Мнения: 11 007
Зелената серия на Elea, крем Медико Идеал и измиващи трици. За съжаление не мога да уцеля издържлив лак за нокти под 2-3 лв.  Sad

# 48
  • Мнения: 144
по принцип използвам БГ козметика ... защото ;
1. смятам, че е достатъчно добра и си заслужава средствата  thumbsup
2. винаги когато съм пробвала вносни кремове съм се обривала ама "яката"  #Crazy може би ги продават стари или не ги съхраняват добре ... незнам, но вече и не пробвам  Rolling Eyes

напълно подкрепям  Peace

използвам само българска бяла козметика, след болезнени спомени от опита ми със скъпа вносна такава. Доволна съм от кремовете (лице, крачета, околоочните, за ръцете), тоника за смесена кожа, хумата и Еудермол 5 на Талодерма. 
Ползвам измиващ гел на БР Карлово - много ми харесва. Сега съм решила да пробвам и продуктите на Мишел Карлово.
Обичам да купувам български продукти - и определено не заради ниската цена. В повечето случаи, българската продукция по нищо не отстъпва на скъпата и вносна козметика.
Декоративната ми козметика също е евтина - Ейвън, Импала, Перфект, и Елави (изключително се радвам, че последните 2 се произвеждат също в България  Flutter )

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 791
сега се сетих да похваля едно много евтино крем4е-"медико идеал" наскоро имах екзема под устната и ми я оправи за много кратко време:)

Ама моля ти се, то е на Арома.  Laughing

# 50
измиващите гелове на Регал. много съм доволна от тях.

# 51
  • Мнения: 258
сега се сетих да похваля едно много евтино крем4е-"медико идеал" наскоро имах екзема под устната и ми я оправи за много кратко време:)

Ама моля ти се, то е на Арома.  Laughing

хаха незнаех Grinning
аз като цяло съм доста скептично настроена към всичко българско...

# 52
  • Мнения: 5 299
Аз не мога да си позволя кой знае колко скъпа козметика, но се изкуШавам доста. . Не 4е скъпотот е гаранция де. Mr. Green За пудра например предпочитам да дам 10 лв. Но за лак или червило не давам повече от 2 лв. За първи път си купих скоро Ш_н от 13 лв, и никак не съжалявам. Така, 4е е доста относително като говорим за козметика.

# 53
  • Мнения: 3 164
и аз съм резерве към БГ козметиката, макар че в момента ползвам на елеа околоочния крем-все още нямам видим резултат Wink

но от хумата съм доволна-правя маски и за косата и за лицето-най-ми се подхранва косата от тази маска.купих си и трици от стрити костилки от прасскова, но още не съм ги ползвал, та незнам дали са добри.

# 54
цената на маслата на "икаров"зависи от маслото което купуваш,примерно бадемеовото масло е повече като количество и е някъде към-2 лв,а маслото от жожоба е помалко като количество и е около 3,5.лв,хубаво е да се добавят към шампоани,душ геловете,маските за коса,в боята за коса Peace

# 55
  • Мнения: 242
a az sam bremenna v 7 mesez.Zapo4naha da mi izlizat petna po lizeto-pigmentni.Opravih se s losion za izbelvane na Amrita i krem Bile ph,koito predpazva ot povtorna pigmentazia.Dori ne biah 4uvala podobni marki a sa balgarski,evtini i rezultata e strahoten.

Общи условия

Активация на акаунт