На ДЕКЕМВРИЙЧЕ вече му е тясно и в коремчето на мама трудно си намира място!

  • 40 142
  • 714
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 339





30.11.2017
sudju4e


01.12.2017
lunataaa - първа бременност, гр. София, 37г.  stork-boy



02.12.2017


03.12.2017



04.12.2017
NINJAGO - втора бременност; гр. Добринище
Ivanova940506 - първа бременност, гр. Русе, 22г.  stork-boy



05.12.2017
eli88 - втора бременност; 29г.

Premier_Jour- втора бременност
Pamelita - втора бременност; гр. София; 30г.



06.12.2017


07.12.2017
donito81 - втора бременност stork-girl
JIVONA - първа бременност; гр. София; 30г.
hyacinth-hya - първа бременност, гр. Пловдив, 27г.  stork-boy


08.12.2017
GABRIELА АТАNASOVA - трета бременност
Alma Rodrigez - първа бременност, гр. София, 34г.  stork-boy



09.12.2017
Sten - втора бременност, гр. Варна, 37г.  stork-boy



10.12.2017
lubimka6
pan_pan - първа бременност; гр. София; stork-boy
Evianna - втора бременност, stork-boy


11.12.2017
Tanya_4545 - момиче  stork-girl
vasilen4e - първа бременност, 35г.



12.12.2017
Simba su - първа бременност; гр.София, 25г.
Billyvd - първа бременност


13.12.2017



14.12.2017
Диляна Калчева
Anna02 - Трета бременност; гр.София; 38г.;  stork-girl


15.12.2017
higher-up - втора бременност
Тропи - втора бременност
Poli_Gen - първа бременност; гр. София; 36г.  stork-boy
Be_Special - първа бременност; гр. София; 27г.



16.12.2017
Serendipity_M - втора бременност; гр. София; 35г.




17.12.2017
Марина Кръстева - първа бременност; гр. София; 21г.
desun - първа бременност, гр. Плевен



18.12.2017
dan4e02 - Трета бременност, очаква близнаци  stork-girl stork-girl

19.12.2017
ton4etyyy - първа бременност, гр. София, 26г., stork-girl
Марина Стайкова - първа бременност, гр. Варна, 37г., stork-girl



20.12.2017
Есен1 - втора бременност
olya.sol - трета бременност, очаква близнаци  stork-girl stork-girl
borislavabgmamma - първа бременност, гр. Благоевград, 24г., stork-girl


21.12.2017
christtina- гр. София, 33г., stork-girl


22.12.2017
nneriih - първа бременност; гр. Асеновград, 21г.


23.12.2017



24.12.2017
diana_78 - втора бременност, 39г.
DARILL - втора бременност; гр. Варна; 40 г;  stork-girl.



25.12.2017
kamelia!!! - втора бременност, гр. Котел



26.12.2017



27.12.2017
Tsveti_02 - втора бременност; 29г.
hyulli  - първа бременност; гр. Варна 28г.


28.12.2017
martitedi - трета бременност; гр. Шумен; 33г.



29.12.2017


30.12.2017



31.12.2017
Velina Racheva - втора бременност; 35г.
4udenkata - втора бременност; очаква близнаци; София област; 31г. stork-boy stork-girl
Dani Boykova - втора бременност; 30г.; гр. Пловдив






Има Фейсбук-група, който иска да се присъедини, нека пише на Neli Kirilova Kanareva

Полезна информация

Биология на вътреутробното развитие
Бременността по седмици
Коремни болки и спазми по време на бременност
Календар на бременността и калкулатор на седмиците
Дневник на бременността
Информационна брошура за майчино здравеопазване
Развитие на ембриона през първите седмици

Хранене през бременността

Хранене по време на бременността
Билки и бременност
Билки, които да избягваме при бременност
Забранени храни по време на бременност
Храни забранени за бременни


Тренировки по време на бременност

Тренировки с упражнения за бременни
Кегел- упражнения
Йога за бременни

Майчинство, обезщетения

НОИ и обезщетения за майчинство
Обезщетения за майки- студентки
Майчинство и счетоводство
Калкулатор майчинство


Раждането

Начало на раждането
Естествено раждане
Фази на нормалното раждане
Пълен наръчник на секцио
Възстановяване след секцио



ПЪРВА ТЕМА
ВТОРА ТЕМА
ТРЕТА ТЕМА
ЧЕТВЪРТА ТЕМА
ПЕТА ТЕМА

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 17:59 от ton4etyyy

# 1
  • Мнения: 2 339
Хайде да ни е на късмет новата есенна тема, да я изпишем бързо с много положителни емоции и коментари!

Нека да мируват на топло бебоците и да изчакат до 9-тия месец Simple Smile

# 2
  • Мнения: 987
Супееер имаме си нова темичка,дано я напълним с радостни новини.И много щастливи моменти за напред. Ей за малко да забравя и да благодаря на Тончето, че ни радваш с темичките ,Мерси и за отделното време да ги направиш ,защото всичко е усилие .

# 3
  • Мнения: 167
Привет, момичета Hug

Тони, благодаря за Темичката, да ни е на късмет на всички Hug
По твоя въпрос, ти си знаеш, важното е да сте добре и двете с малката принцеса, пък секцио или не, все тая  ❤

По въпроса с имената Simple Smile И ние с ММ си казвахме, че ако се падне на някои от християнските празници, ще е супер и ще си дойде с името. Ноооо Hands Point Up внимавайте, на 12.12 са Спиридон и Спиро Grinning Иначе ние уж избрахме име, ама нещо май ММ не е много сигурен, та ще му дам още малко време да свикне с мисълта Simple Smile но и ние не го казваме на роднини и приятели, като му дойде времето ще го разберат.

Днес си взех пратка от последното намаление на Ф&Ф. Да, обаче на едната пижамка са забравили да махнат онази пластмасовата джвъчка дето служи за аларма. Четох някакви глупости из интернет, млатиха с един чук, ама е доста здрава. Някой да е чувал за интелигентно премахване? Другият вариант е да отида в някой магазин в мола да се помоля, ама като знам как някоя госпожица отсреща ще ме гледа като гърмян заек,май предпочитам сама да си го махна Joy

# 4
  • Мнения: 987
С магнит няма ли да стане,ако имаш приятелка ,която работи в такъв магазин питай нея.Пробвай и с клещи дано да стане.

# 5
  • Мнения: 2 404
Хайде и аз аз в новата тема Flowers Hibiscus
Pan, трудно се махат защити. Мисля, че наистина най-добрия вариант е да помолиш в някой магазин, не вярвам да ти откажат.
Така или иначе сега постоянно купуваме някакви неща, просто носи дрешката у себе си и помоли за съдействие.

# 6
  • Мнения: 987
Ще вземат да решат, че го е откраднала, а хората като започнат да говорят нямат спирачка. Освен да се върнеш в същия магазин откъдето си го купила и си носи бележката за всеки случай, че има много голями гадове ,една приятелка така я засрамиха в един магазин, че я беше срам да минава отвън даже ,намери си бележката после и и се извиниха ,ама след дъжд качулка.

# 7
  • Мнения: 2 339
Момичета, един път направена темата, не е кой знае каква трудност за пускане на нова.. сменям малко и готово Wink Няма проблем Simple Smile

Показатели ми са супер, успокоих се, че не е от мен, а си е просто едра.

Пан, направо нямам идея.. Отиди в някой магазин в мола.. и гледат, не гледат.. помоли ги Simple Smile

Ние пък казваме на повечето хора, как ще се казва.. Тук-там крия умишлено.. То не е и кой знае каква новина, всички знаят от преди, че момиче ли е ще е София, на далечни роднини и познати не казваме.. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 215
Момичета Hug

Тонка - Мерси за темичката Hug Kissing Heart

Относно имената за едната мишка имаме име - Ирина, за другата се колебаем между Полина (моя фаворит), Катерина и Аделина (фаворити на таткото) и София - общ фаворит и компромисен вариант и на двама ни. Все ое се надяваме единия от двамата да склони пред другия Grinning Grinning Grinning и той да избере името. Но познавайки и двама ни, бая ще е трудничко Grinning 

# 9
  • Мнения: 987
Аз много съм си харесала Габриела и мъжа ми се дърпаше искал да е с буквата С ,че в техния род всички са със С ама то ,като едно име не мога да харесам, а другите вече са заети има София Стефания и Силвия други няма и хубави с тая буква.Какво да му правя да бяха ползвали техния род и други букви какво са забили всички на една.

# 10
  • Мнения: 1 391
И аз да се запиша в новата тема, само хубави емоции и да сме по активни трябва поне още една две да изпишем....

# 11
  • Мнения: 167
Боби, не мога да се върна в магазина - от UK са Wink Явно ще се ходи в мола, освен ако довечера на ММ не му хрумне някоя гениална идея. Иначе си права, че със С май се изчерпват. Има и Симона, Симеона, Самуила...и май не се сещам други

Оле, на мен всичките, които изброи са ми фаворит Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 339
О, Оляяя.. обожавам я Ирина.. ако пък и направите комбинация с прелюбимата ми София. Ще родиш любимите ми близначки Simple Smile Revolving HeartsRevolving Hearts

# 13
  • Мнения: 987
Еми обясни им дано е разбран човек в магазина, за отказване няма да откажат.Само да не решат да се правят на интересни, но пробвай и с магнит тези в магазина знам, че са нещо с магнит, а се съмнявам да има нещо кой знае каква технология.

# 14
  • Мнения: 152
Цоп и ние в новата темичка Simple Smile Мерси, Тонче, прекрасна, както винаги Heart Decoration

Ние бяхме на преглед в петък и освен, че много ме дразни цялата бюрокращина с тези болнични, изследвания и т.н. всичко мина ок. Моите мишоци по ок. 1300 кг, като си отговаряли на седмиците горе долу. Момъка  е по - едър от сестра си и върви с ок. седмица пред нея. Казаха, че до 10 дни разлика е нормално, но да не е повече, че можел да я повлече - хахах и да тръгнат по - рано заради него. На 30.10 сме на 3 ФМ при Сигридов и там ще проуча нещата по - детайлно. Аз вече много се панирам с тези ранни раждания и къде са тръгнали всички бебешоци Dizzy FaceDizzy Face
Само се моля да устискаме до началото на декември, пък после каквото дойде.

Пуснах си и всички изследвания, не са идеални, но можеше и по - зле да са - хемоглобина ми пада, въпреки всичко и вече е 93, желязото също върви надолу, но Б 12 и Д са се вдигнали. Белтъка ми също вече е на границата, лошото е че за него имам изписан протеин, но не мога да го пия - ужасно ми е гаден, ама наистина много.
ТСХ също се  е повишил и при 2.11 през юли, сега е 3,86. При Вас колко е? Аз до сега никога нищо не съм пила за него, но явно ще се наложи сега Kissing

Да Ви се похваля с нещо все пак - вече си имаме количка - в крайна сметка взехме X lander - оранжево и сиво. Само сенника е поизбелял малко повече, но ще купя нов и смятам ще сме ок. Има си чувалчета, дъждобран, комарници, чанта, много е запазена, ок. 15 кг е и влиза през нормална врата. Няма зимни кошове и портбебетата, но е доста прибрана и мисля ще ни бъде ок. Да видим Simple Smile

И другото готино  е по темата с имената - вече избрах окончателно - ще са Дияна и Антон - на майка ми и баща ми. Реших да споделя с тях идеята за Антония и Диян или нещо подобно като Антонио, Антъни, Антонии и Димана, Дамяна, Диляна и т.н производни, но те не бяха очаровани и реших да им доставя тази радост - много са го заслужили, а и са добри хора, така че вече си говорим на Дидка и Тончо с бебоците - хахах.

Много целувки и поздрави от нас,

Общи условия

Активация на акаунт