Наркотик ли е храната?

  • 2 662
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 393
 Ако не беше като наркотик едва ли щеше да има толкова хора борещи се с килограмите  Wink

# 31
  • Мнения: 27 524
Не, физиологична нужда на организма, нищо повече...не че не ценя вкусното хапване, но чак пък да се дрогирам  Naughty

Аз мисля по същия начин, няма как нещо жизнено необходимо да бъде наркотик. Какво ли би станало откажем "храната"  newsm78
Въпросът не е ядем ли въобще... А дали след като задоволим физиологичната си нужда от храна, не започваме да гледаме на нея като на източник на удоволствие... Поне така аз го разбрах.

Мила Рени, съвсем правилно си го разбрала, но и аз разбрах, че нямаше смисъл да задавам този "голям" въпрос, както се изразиха някои. Голям е, разбира се, но трябваше малко да се помисли първо, а не да се отговаря първосигнално. Това, че е необходимост и че без нея не може е ясно. Както и да е.  Hug

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Минала седмица гледах една от сериите на "Секса и града". Червенокосата (забравих й името), милата реши , че трябва да свали натрупаните килограми по време на бремеността и се записа в някаква програма (курс) за отслабване. След първата сбирка заседна в някакъв бар с един пич от програмата и решиха да си поделят една поничка с глазура, за последно Wink.
Захапа поничката, завъртя очи от наслада и каза:" Само заради вкуса на тази глазура, си стува човек да  е дебел"   Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Хехехехееее, сетих се онзи виц:"....тъкмо научих магарето да не яде и то взе, че умря". Иначе да, ако не приемаме думата "наркотик" буквално, може да се каже, че някои храни са си наркотик. Просто си зависи от човека.


Оххх, Миленика, напълни ми се устата с лиги и аз гледах за поничката  Grinning

# 34
  • Мнения: 7 474
Е бъдете честни, не е ли дрога това ! Е ми наркоманска ми е душицата!

# 35
  • Мнения: 2 761
Да,храната може да е наркотик-зависи с какво се храни6.Пък това,4е населението е затлъстяло-така е.Това се дължи на вси4ки онези консерванти,оцветители и пр. вредности в храната,които  променят обмяната на ве6тествата и съсипват здравето.

# 36
  • Мнения: 27 524
Да,храната може да е наркотик-зависи с какво се храни6.Пък това,4е населението е затлъстяло-така е.Това се дължи на вси4ки онези консерванти,оцветители и пр. вредности в храната,които  променят обмяната на ве6тествата и съсипват здравето.

 Peace

Леле, Лео, ще те убия  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 2 761
С изклю4ение на 4-тата картинка на първия ред вси4ко останало е дрога.

# 38
  • Мнения: 27 524
Плодовете за мен са най-съвършеното творение на природата  Hug

# 39
  • Мнения: 5 103
Ми някой храни са като наркотик поне за мене, коства ми неимуверни усилия да не ги ям.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С изклю4ение на 4-тата картинка на първия ред вси4ко останало е дрога.
Аз щях да напиша същото, но при мен е първата картинка на втория ред Wink

# 41
  • Мнения: 7 474
С изклю4ение на 4-тата картинка на първия ред вси4ко останало е дрога.

Ако имаш предвид плодовете, наистина не са наркотик,защото не са вредни, но и не биха ми се усладили като всичко останало! Mr. Green

# 42
# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Да, бих могла да кажа, че храната е като наркотик за мен. Особено сладкото...  Embarassed

# 44
  • Мнения: 2 761
"Особено сладкото...  "
Много си права- захарта е една от наркоти4ните храни.

Общи условия

Активация на акаунт