Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 68 - ноември 2017

  • 104 778
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 590
Много късмет на всички този месец.
Мен лично късметът ме е напуснал повече от година вече, от никъде нищо, не че съм и кой знае колко редовна, но все пак.
Дано счупя каръка.
Инам няколко кода на Милка и аз като вас се чудя кога да регистрирам, че нищичко и от там.

# 46
  • Мнения: 982
Ivaylo77,  айфон искам от играта на Кауфланд Simple Smile
Хубав и усмихнат месец на всички!!
Аз мислех че искаш от Лафка:blush:
 При покупка над определена сума дават талонче и после томбола. Имаше и други награди (гледах реклама снощи, но не съм я търсила).
Късмет на всички!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Тази тема да не би да е за обсебени от томболи и награди хора? Не го пиша с лоши чувства, но за първи път виждам такава тема.

# 48
  • Мнения: 3 791
 Mr. Greenне ти пък как ти хрумна изобщо-тук е клубът на любителите на гоблени!

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 22 984
Mr. Greenне ти пък как ти хрумна изобщо-тук е клубът на любителите на гоблени!


Aни  hahaha hahaha hahaha

Аз кикоман взех от Фантастико. И аз съм сигурно с 20 кода от вафлите, може би с 10 от шоколадите, не съм алчна  - една раничка искам.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 357
Благодаря за темата  bouquet Записвам се с току що получена награда от SNB от играта им във форума.

# 52
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Кодовете от първата седмица на Престиж важат ли през цялото време при тегленето на седмичните награди? Тогава регистрирах 12 кода и повече не съм гледала печеливши.

Благодаря за темата, Лаленце!  Hug
Важат си, пази ги до края

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 909
Благодаря за темата  bouquet Записвам се с току що получена награда от SNB от играта им във форума.
Получи си наградата ли, аз още нямам нищо, а ме избраха и мен...

# 54
  • Мнения: 2 357
Благодаря за темата  bouquet Записвам се с току що получена награда от SNB от играта им във форума.
Получи си наградата ли, аз още нямам нищо, а ме избраха и мен...
Да, преди малко дойде. Казаха, че ще изпращат след 1.11, но са подранили. Аз си пратих данните веднага, след като обявиха печелившите.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 909
Благодаря за темата  bouquet Записвам се с току що получена награда от SNB от играта им във форума.
Получи си наградата ли, аз още нямам нищо, а ме избраха и мен...
Да, преди малко дойде. Казаха, че ще изпращат след 1.11, но са подранили. Аз си пратих данните веднага, след като обявиха печелившите.
Ми то и аз веднага реагирах, но уви.Не знам дали има значение кой от къде е, но ще чакам известие Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 803
Благодаря за темата! Много късмет и награди на всички през новия месец Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 1 522
Тази тема да не би да е за обсебени от томболи и награди хора? Не го пиша с лоши чувства, но за първи път виждам такава тема.

Това ме развесели Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 13 169
Тази тема да не би да е за обсебени от томболи и награди хора? Не го пиша с лоши чувства, но за първи път виждам такава тема.
Това ме развесели Joy
Но пък се записа да следи темата. Wink

Ма ко
, благодаря!  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 1 522
Тази тема да не би да е за обсебени от томболи и награди хора? Не го пиша с лоши чувства, но за първи път виждам такава тема.
Това ме развесели Joy
Но пък се записа да следи темата. Wink

Ма ко
, благодаря!  bouquet

Хахаха, сигурна съм, че ще следи редовно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт