Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 68 - ноември 2017

  • 104 803
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 874
Аз мислех че искаш от Лафка:blush:
 При покупка над определена сума дават талонче и после томбола. Имаше и други награди (гледах реклама снощи, но не съм я търсила).
Късмет на всички!
Над 16 лева трябва да е покупката, ето правилата.

Получих си суитшърта от играта на Марс и много се радвам, че ще му стане идеално на ММ. Heart Eyes
Скрит текст:

Не бях ходила скоро до щанда на Национална лотария и вчера се отбих да си купя два билета - Китайски дракон и Двойно кафе. Към тях ми дадоха малко шоколадче, но не разбрах нито защо, нито какви са условията, защото много бързах и дори първоначално не разбрах, че е шоколадче, а помислих, че е някакво късметче. Та сега ми хрумват два варианта - или е за Хелоуин (самият щанд беше декориран за празника), или е защото щандът става на една година (миналата година по това време някъде го откриха). А може и на други места да ги дават при покупка за поне пет лева. Thinking
Скрит текст:

Нямам нищо за получаване вече, но нали ви казах вчера, че ми беше натоварен месецът, та не съм и участвала почти никъде. Сега ще видя какви са актуалните игри и към коя ще имам интерес.

Нека новата тема донесе много късмет на всички! Flowers Four Leaf Clover Hug

# 61
  • Мнения: 2 517
Дано новата тема да е по-късметлийска!
Аз май чакам само ховърборда. Във фейсбук играя в някакви игри, но там от доста отдавна не съм печелила нищо. Мръннннн! Stuck Out Tongue

# 62
  • Сандански
  • Мнения: 1 698
Аз си чакам раницата от Милка слушалките и двете батерии от Якобс. Късмет през новият месец. Flowers Four Leaf Clover

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Мерси за новата темичка.
Преди малко ми доставиха стека Спрайт.Нищо друго не чакам, но за сметка на това играя в няколко игри и ще помрънкам дано има ефект и печалби  Wink Wink.

# 64
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Здравейте!
Включвам се и аз в новата тема, но няма да мрънкам, ако имам късмет - ще спечеля. Играя в Милка, Престиж, Тофифи, но все на празно удрям. Изнервя ме това, че сред спечелилите участници почти няма такива с телефонен номер, започващ с 0894. Много очеИзвадно е някак.

Късмет на всички, здраве и спокоен месец!

Лаленце, благодаря ти и за тази тема! Късмет в игрите, в които решиш да се включиш. Прегръдки за малкото ти чернооко момиченце!

# 65
# 66
  • Мнения: 3 799
Получих си епилатора от играта на Брайт такова едно дребнично в сравнение със стария ми направо леко се уплаших дали става за нещо.
Нещо с тези игри с кутиите по магазините хич не ми върви.Една за пуф Куинс беше почти празна и нищо от там.Но като гледам как играта беше до вчера ,а вече има снимка как победителката си го взема  Mr. Greenкато нищо може да е позната на дистрибутора.
Един приятел навремето работил като дистрибутор на марка стоки правеща редовно такива игри с кутии.И разправя,че въвсем "случайно" всичките му приятели и познати се оказвали печеливи..

# 67
  • Мнения: 2 688
На Куинс онази игра с многото награди все още няма печеливши. Grinning Аз от игрите с кутии съм печелила единствено от вафли Ная раница и то беше наскоро.

# 68
  • Мнения: 2 581
На Куинс онази игра с многото награди все още няма печеливши. Grinning Аз от игрите с кутии съм печелила единствено от вафли Ная раница и то беше наскоро.
Аз гипитах вчера на лични във ФБ обаче отговор никакъв не получих

# 69
  • София
  • Мнения: 23 041
На Куинс онази игра с многото награди все още няма печеливши. Grinning Аз от игрите с кутии съм печелила единствено от вафли Ная раница и то беше наскоро.
Аз гипитах вчера на лични във ФБ обаче отговор никакъв не получих

И аз ги чакам тях, ако научите нещо - пишете.  Peace

# 70
  • Мнения: 361
Получих си епилатора от играта на Брайт такова едно дребнично в сравнение със стария ми направо леко се уплаших дали става за нещо.
Нещо с тези игри с кутиите по магазините хич не ми върви.Една за пуф Куинс беше почти празна и нищо от там.Но като гледам как играта беше до вчера ,а вече има снимка как победителката си го взема  Mr. Greenкато нищо може да е позната на дистрибутора.
Един приятел навремето работил като дистрибутор на марка стоки правеща редовно такива игри с кутии.И разправя,че въвсем "случайно" всичките му приятели и познати се оказвали печеливи..
Кой куриер носи наградите на Брайт?

# 71
  • Мнения: 3 799
От фирмата са пратили жена да ги разнася.

# 72
  • Мнения: 11 759
Mr. Greenне ти пък как ти хрумна изобщо-тук е клубът на любителите на гоблени!


LaughingLaughingLaughing

Ох, много се смях. Ама вярно сме обсебени.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 522
Mr. Greenне ти пък как ти хрумна изобщо-тук е клубът на любителите на гоблени!


LaughingLaughingLaughing

Ох, много се смях. Ама вярно сме обсебени.


Безнадежден случай сме Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 822
Стандартно комарджийство си е.

Общи условия

Активация на акаунт