Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 68 - ноември 2017

  • 104 826
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 673
Записвам се и аз много доволна - днес са звъннали на майка ми, че печели пуф от Куинс. И децата, и котката са много щастливи. Wink Дано целият месец е късметлийски за всички! Simple Smile

И от мен благодарности за Ма ко Flowers Hibiscus

# 76
  • Мнения: 1 822
mysparx ко стана?

# 77
# 78
  • Мнения: 812
Тук има ли някой, регистриран в otzivi.bg?? Когато ви пращат продуктите срещу обменените точки кой плаща доставката- Вие или те?

# 79
  • София
  • Мнения: 13 261
Записвам се и аз много доволна - днес са звъннали на майка ми, че печели пуф от Куинс. И децата, и котката са много щастливи. Wink Дано целият месец е късметлийски за всички! Simple Smile
Особено за котката, не се и съмнявам.  Laughing Аз разкарах пуфовете. Simple Smile Стъпвайки отгоре, топчетата вътре шумолят като котешка тоалетна. Някои от котките решават, че това е Мястото. 3 пъти бърсах, попивах и т.н. и накрая се предадох. Наскоро в котешката тема се появи същия проблем. Не знам жената успя ли да се справи без да махне пуфа.  Laughing Успокоителното е, че не всяка котка реагира така (при мен е само едната), но си имай едно наум.  Laughing

# 80
  • Мнения: 36 790
Преди години бях регистрирана в Отзиви (в един момент се изморих и престанах да пиша) - преди те си поемаха доставката, но пращаха по пощата, а не с куриер.

# 81
  • Мнения: 384
Всички ли си получихте наградите от Клоран.Аз още не съм и се чудя дали да се свържа с тях?

# 82
  • Мнения: 261
Желая Ви много награди в новата тема!
В детската кухня има игра с памперси и мокри кърпи на Пуфис. При покупката им се събират точки, при събрани 15 или 20 точки, може да се вземе играчка.

# 83
  • Мнения: 11 768
Излезли са резултатите в спаркса. Пак ме няма, пууууу!
С колко билета участват тия хора бе!

Това с котките ме уби! Хахаххаа

# 84
  • Мнения: 5 435
И аз в новата тема. Вече няколко на кода регистрирах от вафли споко и нищо. Няма да купувам повече, че без това имам килца за сваляне.

# 85
  • София
  • Мнения: 14 795
Едно кинце в Арената 😄 доволна съм. 😄

# 86
  • Мнения: 874
Записвам се и аз много доволна - днес са звъннали на майка ми, че печели пуф от Куинс. И децата, и котката са много щастливи. Wink Дано целият месец е късметлийски за всички! Simple Smile

И от мен благодарности за Ма ко Flowers Hibiscus

Честито ! От коя игра? Simple Smile

# 87
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Привет и честит празник днес!

Набрах студ 2 дена и сега  на топло под печката ще прегледам резултати и за нови игри. Късмет на всички!  Peace



В спаркс-а бях с по 25 участия за този ваучер от озон на 2 профила. Пак нищо. Добре,че нямам смотаната гривна за покемони - да се чудя и нея какво да я правя.


И един кулинарен конкурс за жител/ки на Габрово и Разград :


http://hrcacademy.com/bg/ot-furnata

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 18:33 от TopsyG

# 88
  • Мнения: 1 822
йок печалба. те па били само 5 човека. няма как.

# 89
  • Мнения: 131
Хайде и аз да се включа пък дано счупя каръка и спечеля нещо. Участвам и в Калиакра, и в Милка ама нищо..
Пожелавам много късметлийски месец на всички!

Общи условия

Активация на акаунт