Отговори
# 30
  • Мнения: 811
НИЩО , Twisted Evil МИРЕН Е САМО ПО ВРЕМЕ НА РЕКЛАМИТЕ  Mr. Green

 Peace
ама и това е относително Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 406
пуска си сам диск с детски песнички и сяда пред уредбата, гледа червеното екранче и си смуче палеца. така докато свършат всичките 40 песни

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Каква е тази бебешка телевизия? С антена ли се хваща, с кабел ли?  newsm78
И аз малко ОФФ за телевизията. Знам, че я гледат в чужбина, но в БГ хваща ли се?/ гледам мами от София са писали/. Ако я предлага някой кабелен оператор-да сменяме оператора Joy

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Рекламите по ТВ и разглеждането на книжки.

# 34
  • София
  • Мнения: 847
Каква е тази бебешка телевизия? С антена ли се хваща, с кабел ли?  newsm78
И аз малко ОФФ за телевизията. Знам, че я гледат в чужбина, но в БГ хваща ли се?/ гледам мами от София са писали/. Ако я предлага някой кабелен оператор-да сменяме оператора Joy

Телевизията се хваща в БГ - аз съм в София. Но имаме цифрова телевизия чрез кабела пак, това е когато имаш специален приемник и хващаш HBO, pay-per-view и други такива. Има чудесни предавания за 2-3 годишни дечица!

# 35
  • Мнения: 90
На пясъчника, в банята мокрейки се на бидето със сапуна, или като си прелива вода в чашки. периодите с рекламите, телефоните и конструктора минаха .

# 36
  • Мнения: 1 237
На първо място рекламите,някоя нова книжка или разлистването на списание,драскането с химикал  на някой лист или тефтер.

# 37
  • Мнения: 2 784
Каква е тази бебешка телевизия? С антена ли се хваща, с кабел ли?  newsm78
И аз малко ОФФ за телевизията. Знам, че я гледат в чужбина, но в БГ хваща ли се?/ гледам мами от София са писали/. Ако я предлага някой кабелен оператор-да сменяме оператора Joy

Телевизията се хваща в БГ - аз съм в София. Но имаме цифрова телевизия чрез кабела пак, това е когато имаш специален приемник и хващаш HBO, pay-per-view и други такива. Има чудесни предавания за 2-3 годишни дечица!
Ей, язък!!! Мерси за инфото!   bouquet

# 38
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Големия - когато гледа детски програми и филми или играе на компютъра - това може по цял ден да го прави и да не мръдне въобще #Crazy
Малката - да бърника из шкафовете и да вади съдържанието им.

# 39
  • Мнения: 922
Умълчи ли се, не е на добре Twisted Evil
И при нас е така. Ако 3 минути не го чувам, тичам през глава и спасявам положението
Инак това, което привлича вниманието му сега, са филмите за динозаврите. И все пак рекордът ни е 15минути...
Но пък нали затова са деца - да играят, да беснея до насита Grinning

Общи условия

Активация на акаунт