Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 17

  • 72 418
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз не я харесах особено тая серия. Уж лекичка, а ми сплескваше косата, омазняваше я.

# 706
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
А, тук съм си, чета ви, като имам време, ама нямам много за казване, та си мълча.  Heart Eyes Моето къдраво вече си поотива, сега минах на малко по-тъмно червени нюанси, че моята коса си е по-тъмна поначало, добре е. Купих си на Маракеш онова за краищата, днес го пробвам за сефте, изглежда ми добре, ама не знам дали сложих достатъчно. Очаквах да е като олио, пък то е като бял крем или пяна дори. Сега се чудя кога да се накъдря - ще ходя на почивка началото на февруари, ама ми се вижда малко рано...  newsm78 Ще го мисля.

Жана, това на Кюн е термозащита, макар че пише "серум", като чета описанието на Кюн на английски, не обещават чудеса хората, съвсем реалистично си звучат - заглажда, придава блясък и предпазва от горещината.

# 707
  • Мнения: X
Мила ,аз му се чудя на този серум.
Само 25 мл а е 41 лева без 10 стотинки .
За тази цена и тези милилитри очаквам чудеса Grinning .
Другото ня което хвърлих око е това https://www.arlen.bg/product/4434/kerationov-krem-za-blyasak-i-a … -polish-50ml.html.
Фризьорката все ми хвали керастаз и кюн.
Алтерна ги смята за излишна глезотия и никога не ми ги пробутва Simple SmileСега обаче се опитва да ми набута кюн,защото още не съм пробвала тяхна маска .И според нея ще се влюбя в техните продукти.

# 708
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте момичета.
Много хубава темичка, надявам се да ме приемете в компанията Simple Smile

Аз съм с пъстри очи и светла кожа и до сега съм се боядисвала в почти всички светли нюанси - тъмно русо, кестеняви, шоколад, червено, ярко червено. Grinning

Обичам експериментите . До преди няколко месеца имах дълга коса, но след раждането реших да я скъся на каре до раменете. В момента съм и с естествения ми цвят - светло кестеняв с червен под тон (ако е правилно така да се каже)

Исках да ви питам дали някой е използвал трайните бои на Лореал Колориста. Много се чудя за тази (  Rose gold) дали да я пробвам и дали въобще ще има ефект на по тъмна коса от руса.

https://www.beauty.store.bg/p204559/l-oreal-colorista-paint-perm … a-colorista-.html

Ще се радвам ако някой я е ползвал да даде мнение Simple Smile

# 709
  • Мнения: X
Елинор, добре дошла. Flowers Rose Не съм ползвала тази серия и не мога да помогна за съжаление.


За Лореал витамино съм на същото мнение. Изключително лека пък някак бързо ми омазнява, но мирише много добре.  Маската е като крем нишесте хахаха, много редичка и лека.  Абсолюта го ползвах сигурно около половин година и хем е по тежък, не ми омазняваше косата. Тази ми се струва че ще я "изям" за около месец.


# 710
  • Мнения: 18 562
На малинка, много хубаво мирише. Не ми е лоша косата, обаче не е и нещо уау. И басама взех. Докато Абсолюта, макар и косата ми да не е от най-изтощениете направо ми я преобрази, и ефекта беше чудесен. Сигурно и затова тази сега ми идва лекичка.
Елинор, добре дошла в темата bouquet

# 711
  • Мнения: X
Елинор,добре дошла в темата.За съжаление няма да стане нищо с боята на Лопеал.Трябва да си с руса коса за да се получи Simple Smile

# 712
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Този цвят на colorista е много интересен!
Свършиха ми хубавите продукти за коса и искам нещо ново. Някой да препоръчва нещо за тънка коса?

# 713
  • Мнения: 3 023
Чаровна, може да е права фризьорката за Кюн  Peace
Аз дълго време ги отлагах, но скоро взех Витал нутришън ш+м, е страхотно ми се отразява на косата.

# 714
  • София
  • Мнения: 245
Благодаря да отговорите. Ще помисля още за цвят.

Просто исках нещо интересно, но без да ходя в салот, че с бебето трудна работа Simple Smile

# 715
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Този цвят на colorista е много интересен!
Свършиха ми хубавите продукти за коса и искам нещо ново. Някой да препоръчва нещо за тънка коса?

Тези пробвала ли си ги? Наистина не утежняват и слепват, шампоанът много добре ми измиваше, балсамът си е просто балсам - хубав, без да ме кара да припадам по него.

Скрит текст:



Ще взема да си ги поръчам пак след празниците.

Между другото, на мен напоследък най-добре ми се отразява вариантът шампоан+дрогерийна маска+хубав балсам. Май съм по-доволна от шампоан+професионална маска, но може да е само някакъв период, знам ли.

# 716
  • Мнения: 1 081
Здравейте момичета, на осми декември родих и тъй като много дълго го отлагах, най-накрая реших да се боядисам. Преди просто използвах тониращ косата балсам оцветител. Ето скромния ми опит, използвах боя от дрогерията, Garnier color sensation. Мисля, че цвета беше 6.35 chic brown.

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 09:09 от Billyvd

# 717
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Честита рожба!
Цветът не е моят, но блясъкът ти е разкошен!

# 718
  • Мнения: X
Подобен беше и моят цвят до онзи ден. Така ми харесва на снимка, а толкова да не е моят цвят, че не е истина ! Просто с моите почти черни вежди не ми отиват такива цветове и това е.
Блясъкът е чуден, наистина.

# 719
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мила ,аз му се чудя на този серум.
Само 25 мл а е 41 лева без 10 стотинки .
За тази цена и тези милилитри очаквам чудеса Grinning .
Другото ня което хвърлих око е това https://www.arlen.bg/product/4434/kerationov-krem-za-blyasak-i-a … -polish-50ml.html.
Фризьорката все ми хвали керастаз и кюн.
Алтерна ги смята за излишна глезотия и никога не ми ги пробутва Simple SmileСега обаче се опитва да ми набута кюн,защото още не съм пробвала тяхна маска .И според нея ще се влюбя в техните продукти.

Чак сега видях, че е само 25 мл - абе тези луди ли са? А това второто, на което си пуснала линк, не е точно маска - то е заглаждащ крем? Не мога да ти бъда полезна тука, купила съм 2 заглаждащи крема напоследък, обаче и двата ще отидат при фризьорката ми, която обира всички продукти, които не ми харесват на мен. Сега като ги разгледах, не се сещам да съм ползвала нещо на Кюн.  Не се сещам защо го предлагат в графата care (грижа за косата), като според мен е стилизиращ продукт. Фризьорката ти явно получава комисиона от продажбата на тези продукти, в което няма нищо лошо, стига да ти харесат.  На този поне цената е по-добра, де.

Общи условия

Активация на акаунт