Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 17

  • 72 420
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Мила ,сигурно взима комисиона .Нямам ва идея.Никого не ми набутва скъпи продукти.Винаги ми предлага нещо евтинко и според нея и с евтини професионални маски мога да имам хубава и здрава коса Simple Smile.Кюн обаче ми ги хвали отдавна,аз винаги ги пропускам.Януари мисля да си взема тяхна маска и серумче Simple Smile

# 721
  • Мнения: 18 562
Честито бебче!  
Цвета е страхотен. И аз като Жана обожавам такива цветове, но по мое мнение не ми  отиват. Когато бях "руса" първоначално бях почти същия цвят, но силно оранжев отенък. Приличам на циганка с естествено черна коса, която се направила руса.Не ми отива. А и моите вежди са плътни, дебели и чисто черни.

# 722
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Тайга, мерси за препоръката. Поръчах ги, дано ми харесат.

# 723
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Billyvd честито бебче. Цвета ти е хубав, а и косата ти има блясък и изглежда в много добро състояние.

# 724
  • Мнения: X

Billyvd,честито бебче.Да ви е живо и здраво!
Харесва ми блясъка на косата ти.
Ondine ,на моята коса серията на матрикс не ми допадна ,нищо особено .Шампоана измива хубаво.Балсама нищо особено не е ..Подарих ги на майка ми.На нея и харесаха и и се отразяват добре на косата.

# 725
  • Мнения: X
Миии много се харесвам с тъмна коса Stuck Out Tongue Winking Eye




За русото - имах приятелка цял живот черна,ама катран. Сега се е изрусила, в началото приличаше точно на ромка, сега обаче цвета е станал съвсем друг и е много добре.

# 726
  • Мнения: X
И на мен много ми харесваш Simple Smile
И както си се нагласила,изправила си косата.Чаровница голяма .
Аз съм харесала доста тъмни нюанси.
Ще показвам в новата година ,че утре няма да имам много време за писане.
Красавици , желая ви весело посрещане на Новата година!  Нека тя бъде спокойна,изпълнена само с положителни емоции а ние здрави, красиви, с красиви и модерни прически, успешни, обичани и обичащи и късметът да е винаги с нас през новата година ! Simple Smile)

# 727
  • Мнения: 18 562
Аз съм ползвала само розовата маска на Матрикс за биядисана коса. Лека но нищо особено за мен. Виж обаче от Биолаж олиото им съм много доволна.Това с масло от моринга. Аз засега оставам чврвена ще видим в новата година какво ще реша.
Весело посрещане и от мен!Желая най-вече здраве и много прекрасни мигове🎈🎉

# 728
  • Мнения: X
Мамче, ми как няма да се харесваш, като много ти отива ! Много си хубава тука и къде тия бузки ги видяхте ? Simple Smile
Весело посрещане на 2018 г. и от мен ! Да покажете после прическите Wink

# 729
  • Мнения: 3 023
Да, тука вече няма бузки  Grinning Но дължината си е добре, няма нужда да я скъсяваш. И грима е страхотен, като изключа молива на устните  bouquet

# 730
  • Мнения: 18 562
Момче, нямаш бузки. Хубава си .😊

# 731
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Mother, страхотна промяна. Харесваш се, защото наистина страшно много ти отива.
Весело посрещане на новта година и от мен! Здраве на всички и само положителни емоции Champagne Tada

# 732
  • Мнения: 943
Здравейте, момичета. Записвам се при вас, тъй като една от страстите ми е косата. Беше доста зле преди време, сега успях да я пооправя. Единствено не знам как да й придам малко повече плътност и тежест. Косата ми е боядисвана, косъмът е по-скоро към фин. Когато успея да я хидратирам стои някак мека, без плътност. А когато използвам протеинови продукти е добре откъм плътност, но пък е по-суха. Нещо не мога да уцеля баланса. Bowtie Ще се радвам ако ми препоръчате и продукти, които според вас биха били подходящи.

# 733
  • Мнения: 5 132
Billyvd, честита рожба! Цветът ти е точно “моя“ цвят, топъл и ... не винаги успявам да го постигна, но много ми харесва.
Mother, чудесна комбинация - прическа и грим. Много ти прилича цвета и дължината.
Весело посрещане на новата година и най-хубавите прически в новогодишната нощ Tada

# 734
  • USA
  • Мнения: 7 299
Серията на Маtrix с рози бих я определила като лека,прави косата лежерна и раздвижена,игрива.Дава обем без тежест на косъма,ако това търсиш.Ухае чудесно на цветя.Не съм голям почитател на марката,но Oil Wonders са ги,как да кажа,изпипали.Жълтите опаковки,мисля че са 2 вида,са по-тежки и маслени.

Катгърл,имаме сходни коси.И моят косъм е фин,но съм с много коса като брой косми и търся по-скоро серии за даване на плътен косъм.Сега ползвам на Керастаз Архитект серията,но не съм сигурна,че все още я има,защото измениха продуктовата гама.
Алтерна Мосчър серията пък ми дава хем плътен косъм,хем протеин.Редкен,червената серия за боядисани коси е страхотна(наскоро я похвалих),пак дава мощност на тънкия косъм + доста обем и блясък.Една приятелка беше вкъщи за празниците,ползва я и от първото ползване косата й беше тотално променена.

Общи условия

Активация на акаунт