Плешивите мъже

  • 15 896
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 643
Изобщо не ми харесват , отблъскват ме даже.харесвам мъже с нормална дължина коса , дори яки мъжаги с тека на Аполон бръснати глави ли са изобщо не ми хващат окото .ММ като се подстриже лятото 2-3 номер и мрънкам докато косата му не стане с нормална дължина.А видя ли хубав мъж с прическа направен и мога да се разтопя  Mr. Green

А ако ще е дългокос , моля да е този , може и така да дойде облечен  Joy

Последна редакция: сб, 11 ное 2017, 22:02 от Fifty Shades

# 31
  • Мнения: 6 669
И на мен не ми харесват плешиви мъже.ММ обаче прогресивно оредя и го подстригвам с машинката много късо.Плешивостта по принцип много състарява.Хич не е добре да видиш млад човек, а оплешивяващ, но никой не си избира външността...

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
По добре плешив мъж с добре обръснат скалп Simple Smile
отколкото три добре отглеждани дъъълги косъма преметнати през оплешивЕло теме или пък тупе , перука блЯк Simple Smile или пък зле присадена коса Simple Smile


Мани, мани...
Имам такъв роднина. Темето плешиво, но отзад има коса и си я пуска дълга. Просто си я маже с нещо и си я навива отгоре. Ужасяващо изглежда.

Имало име тази прическа "Назаем". Такива не били допускани в клуба на плешивците, съвсем сериозен клуб!

Бръснати- може ако им отива или наистина страдат от недокосмие по главата. Човек трябва да се гледа в огледалото все пак.
Има естетически ужасно изглеждащи екземпляри с дълги коси, които по принцип харесвам.

# 33
  • Мнения: 297
Аз също не харесвам плешиви мъже, особено пък ако са рунтави по другите си части, но причината за това не е просто естетическа. Това ми говори за високо ниво на тестостерон, "мачовско" поведение, и всичко което може да следва от това. Мъжете с коса са тези, които са моят емоционален и естетически типаж.

# 34
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз харесвам ММ,нищо че е доста плешив,но пък то не му и личи, защото ходи подстриган почти 0 номер(като се запознахме вече нямаше коса, виждала съм го на снимки с дълга коса,доста гъста е била, но определено без коса за мен е по-сладък), ама ако е някой дето отгоре няма никаква коса, а на тила и отстрани има и даже я зализва върху плешивото-е това вече ми е супер гадно.И не съм съгласна , че плешивостта състарява-ММ си е все същия,какъвто беше на 26(почнал е да губи косата си още на 20),когато се взехме, а вече гони 40-те,изобщо не му личат,но пък и той се поддържа със спорт и правилно хранене, а не е като някои наши познати, дето като се задомиха се отпуснаха и освен, че нямат коса имат и ужасни шкембета...

# 35
  • Мнения: 349
Много ме отблъскват плешиви мъже, това ми е в топ на най-неприятните неща при един мъж напоследък.

# 36
  • Мнения: 15 960
Е, това със зализаните кичури върху плешивото теме го правят само възрастни мъже, под 40, че и под 50 годишни не съм срещала така. Та не вярвам да ви се появи такъв ухажор, че чак да го мислите.

Последна редакция: пн, 13 ное 2017, 18:10 от Нина*

# 37
  • Мнения: 2 433
Мъжкото тяло започна да оплешивява на 21, но носи косата си по-къса и все още не се набива на очи.
Аз и с 2 косъма на главата пак ще си го обичам, но определено не се заглеждам по чужди плешивци..
Важно е да не се комплексира от това, защото ако е фикс идея вече ми идва много анти!  Naughty

# 38
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Aимa и млaди мъже дето го прaвят товa със зaлизвaнето.Половинът на еднa приятелкa е тaкa ,дaже последния път кaто го видях го подкaчих за товa и той обещa да се подстриже.А ММ прилича много на Емо Чолaков (че се и кaзвa Емо)и мaлкия кaто беше бебе буквaлно се лепвaше за тв и почвaше да викa и подскaчa "Тaти ,тaти !", нaпрaво си умирaхме от смях.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз пък не харесвам мъже с коса, хеле пък дълга  Sick.Всъщност харесвам футболните прически, алабросите, но на добре поддържащи се мъже  Peace.
Някой да ми се фризира,суши,пресова-не ,благодаря.
Ако ми се строят късо подстриган/избръснат и космат мъж,тутакси ще налетя на голия охлюв  Laughing.Ама и гладко избръснати,лъщящи глави не харесвам. Дала съм подробни инструкции на моя  Mr. Green.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 328
на мен са ми отблъскващи кривокраките.

# 41
  • Мнения: 227
Най-ужасни са ми мъжете с дълги коси!!! Дори и само малко над раменете да е косата, веднага ми е противно. Харесвам мъже с много къса коса, нямам нищо против нула номер, или ако са плешиви много по добре бръснати отколкото зализани перчеми. Няма нищо по- противно за мен от мъж обрасъл като храсталак!

# 42
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Има мъже без коса, които ми харесват, има и такива, които не ми харесват. Същото се отнася и за тези с коса. 😆

# 43
  • Мнения: X
Нямам мнение по въпроса, ако прическата е адекватна, предполагам, че няма значение. При всички случаи не харесвам епилирани мъже, а най-противно ми е да видя мъж с оскубани веждИ.

# 44
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Нямам мнение по въпроса, ако прическата е адекватна, предполагам, че няма значение. При всички случаи не харесвам епилирани мъже, а най-противно ми е да видя мъж с оскубани веждИ.
Йессс! Най-противното на противното.  

Общи условия

Активация на акаунт