Джансел Елчин - минали и бъдещи проекти и партньорите му *Тема 41*

  • 66 905
  • 696
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 723
Благодаря!

И при мен е такава "картинката " ..предполагаема .Мислех ,че нещо съм проспала  или омешила .

Скрит текст:
Разпънала съм се на брой и чудо сериали ,че може да започна да "сватосвам" действията  от един на друг.

 Joy Joy Joy Joy smile3538

# 451
  • Мнения: 2 154
София, аз затова гледам 1, най много 2 сериала. Ако има 3-ти, който да харесам от мненията в темата му, го оставям да го изгледам накуп, когато приключи.
Джансел е мрачен в сериала, ама поне извън снимките си е същия зевзек. Не се отказва да пее този човек, нищо че не му се отдава.
https://www.instagram.com/p/Bqu6J80jl_z/

Искам скоро да ги видя усмихващи се.


Тази снимка трябва да е от лятото, ама сега е публикувана.

# 452
  • Мнения: 3 555
 Nature Snowman   Приятна снежна вечер   kaffeetrmker_2
sofia26   Hug  да ти спори гледането   Peace  
Снейки   bouquet
Цитат
Цитат
СЦ едва ли ще оставят Зейнеп да не разбере коя е биологичната й майка, но кога и как ...
Това е един от многото интересни въпроси, чийто отговор чакам. Дано не е в края на сериала.
Rolling Eyes  Сега виждам тази информация отнасяща се до СЦ   #Crazy излъчения 8 епизод е с нов сценарист/ка и дано да е за по-добро  Praynig Praynig Praynig
Цитат
Siyah Beyaz Aşk / Ağlama Anne / Muhteşem İkili
yesterday at 3:23 pm

У сериала "Не плачь,мама" новый сценарист❗

К написанию сценария преступила Берфу Эргенекон.

Данный сценарист работал над такими проектами как : Gümüs, Lale Devri, Karadayı, Yer gök aşk(проект Бирдже Акалай) ,Anne, Kalbim yangın yeri.

8 серию НПМ так же написала Берфу.

Надеемся,что изменения будут во благо🙏

#БирджеАкалай #Неплачьмама #ağlamaanne


От посочените сериали съм гледала само Anne/Майка с 1 сезон и висок рейтинг  Peace  Karadayı ако не греша е 3 сезона, но него не съм го гледала  33uu
Миналият четвъртък имахме 2 фрагман , но сега 1-вия като закъсня ...  може би в петък ще го пуснат. Не очаквам още в следващия епизод Зейнеп да прости и се върне на Дамла, а Аднан кога ще си получи прошката ... никаква идея нямам  #Crazy  Сещам се сега, че Али Осман нарече Аднан - хипопотам  smile3555  
ooooh!   Дано новата сценаристка не провлачи това сдобряване в повече от 1 епизод   Naughty Praynig


Real father & mother


Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 20:49 от dai4e

# 453
  • Мнения: 2 154
Дайче  Hug Честит ти първи сняг, при мен още не се е отчел. Sad
Не вярвам този сценарист да е заменил първия. /Всъщност мъж ли е , жена ли е?/ По скоро са го включили като подкрепление, защото са разбрали че ще направят повече епизоди от критичния минимум.  Забелязала съм, че когато е 1 или 2-ма допускат много повече баламски грешки, отколкото ако е по голям екип. И лично аз съм доволна от това, което видях досега - махалата е сведена до минимум и не е креслива, освен Алев, болницата е в санитарния минимум и най вече диалозите са нормални като за семейна сага, а не като за малоумници. Поне досега беше така.
Фрагман №2 го чакам утре, а озет и снимки в петък.

Този влюбен мъж направи щастлива Алев  в този момент, с нетърпение чакам да я направи завинаги.

# 454
  • Мнения: 3 555
Приятен ден   Nature Snowman
Снейки   Hug bouquet
 Rolling Eyes  Ето част от информацията за Берфу Ергенекон/Berfu Ergenekon ханъм в  google  
https://tr.linkedin.com/in/berfu-ergenekon-51776960
Цитат
И лично аз съм доволна от това, което видях досега - махалата е сведена до минимум и не е креслива, освен Алев, болницата е в санитарния минимум и най вече диалозите са нормални като за семейна сага, а не като за малоумници. Поне досега беше така.
Така е и дано продължи в същия ...  дух  Praynig  ако е само за подкрепление на първите сценаристи Esin Gök , Serdar Oğuz ще е по-добре   Praynig  На мен много ми харесва и стайлинга на актьорите и точно отговаря на героите им  Peace
 Rolling Eyes  Изгледах отново сцената с раждането на Алев в 1 епизод  ooooh!  ами и в този момент, и сега си е абсолютна егоистка  Naughty  мисли само за себе си  Crossing Arms При рускините прочетох коментар, че Зейнеп е останала жива, защото е дошла полиция  Crossing Arms  а и се вижда как едно от момичетата в общежитието се събужда и от плача на детето  ooooh!


За Алев имам надежда, че Али Осман ще й помогне да намали агресията си поне към Дамла ooooh! но Йозлем в момента е много по-опасна и ще продължи с плановете си за отстраняване на всеки, за да си "запази брака" с Аднан. Страшно е, защото и баща й обеща да не го допусне този развод  Naughty  


Сега съм в очакване Али Осман и Алев да разкрият на Мерт, какви ги е свършила досега сестра му и надявам се продължи връзката му със Зейнеп   Heart Eyes  с покровителството на нейната "леля" и кахрамана Али Осман  Wink  Така си обяснявам и тези снимки от сета ...  #Crazy
Че и Мерт ще се появи на хоризонта, според снимката зад кадър

ooooh!  Аднан и Дамла ще са в немилост от всички и се надявам Дамла отново да не го отблъсне  Sad  а искам и аз да продължат да се срещат не само заради Зейнеп Praynig


 newsm78   Зейнеп все пак няма ли да слезе от колата, за да отиде и види дядо си в болницата  #Crazy  Ако го направи и това ще е наистина с характера на Алев  Naughty

# 455
  • Мнения: 2 154
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Това със събуждането на девойче от общежитието и аз си го спомням и вярвам, че то се е обадило на полицията заради рева на бебето. В това общежитие всички са знаели за бременността на Алев и е нормално да очакват раждането. Предполагам че Алев е мислила преди това какво ще го прави това бебе, може би е щяла да го даде за осиновяване. Ама като го роди и то ревна, се изплаши, блокира и извърши грешката.
Цитат
Страшно е, защото и баща й обеща да не го допусне този развод  Naughty 
И как ли ще го направи - ще даде пари на Четин, за да вразуми сина си или ще използва някой компромат срещу Аднан и ще го изнудва. newsm78

На Мерт Алев и Али Осман могат да разкажат само за тоалетната история, за покушението Али Осман обеща да не казва. Но дори само на Мерт да каже, дали ще му повярва?

Като видях този колаж се замислих отново коя майка проля повече сълзи до момента. Че и отсега нататък.

# 456
  • Мнения: 3 555
Снейки  bouquet
Цитат
Страшно е, защото и баща й обеща да не го допусне този развод  Naughty  
И как ли ще го направи - ще даде пари на Четин, за да вразуми сина си или ще използва някой компромат срещу Аднан и ще го изнудва. newsm78
Ами аз се питам коя е майката на Мерт и къде е, жива ли е ... newsm78  или ако предположенията на руското девойче се окажат верни  #Crazy  същите въпроси си задавам за бащата на Мерт  ...  #Crazy  И откъде и откога Йозлем познава тези двамата и е сигурна, че на мига да им се обади парите са достатъчни за тях не само да отвлекат, който тя им посочи, но и да го убият  Shocked  Започнах да си мисля така за Невзат след като чух въпроса му към Йозлем : "Жива ли е?" за Зейнеп, когато притисната от Четин я спря да шикалкави с лъжи и си призна за отвличането  Sick
Цитат
Като видях този колаж се замислих отново коя майка проля повече сълзи до момента. Че и отсега нататък.  

И само Дамла не ни я показаха да е заспала през тази нощ, а застанала до прозореца в ръцете с блуза на Зейнеп в очакване на деня, както и това, че само тя припадна като я извикаха да разпознае намереното мъртво момиче дали е Зейнеп  Sad  Напълно разбирам като си призна, че не би имала сили тя да разпознае трупа на Зейнеп, а и на Али Осман ми направиха силно впечатление разсъжденията му за този случай  Peace  колко е странен живота смъртта на някого да е надежда/радост/ за едни хора, а не траур/скръб ...  ooooh! И докато той ги казваше полугласно на себе си, Алев говореше, че щяла да убие Аднан, ако Зейнеп не е била жива   Crossing Arms
 

Снимки за новия епизод  Rolling Eyes
Снейки  Hug ти позна, че  енгето наистина вижда Зейнеп и Алев с Али Осман няма как да я скрият от Дамла и Аднан   Naughty


На тази в болницата е и Толга и може би от полицията са открили следи за отвличането на Зейнеп  newsm78


# 457
  • Мнения: 2 154
Дайче  bouquet
Енгето съм я разбрала вече - пропуск при нея няма, всичко вижда, чува и клюкари. И както най често става при такива клюкарки, не вижда какво става със собствената й дъщеря.
За Йозлем  - стана ясно, че беше наредила да отвлекат Зейнеп и да я стоварят в тази хижа. И да чакат второ нареждане. И оня дебелия се изненада, като тя им каза да не я закачат засега. Но пък той веднага я усети, че не е редовна и затова реши да се отърве от девойчето. Баща й вече е наясно, че тя ползва неговите копои и затова се притесни за Зейнеп. Всъщност се притесни най вече дъщеря му да не попадне в затвора, ако я убият, дреме му за Зейнеп.
За картинката в болницата - и аз не виждам друга причина да е там, освен да е свързано със Зейнеп, може би полицията е открила празната хижа и той докладва на Аднан. Но пък би могъл да го направи по телефона. newsm78 Енгето обаче е там, та вече знаят че Зейнеп е намерена. Да не би Толга да иска разрешение от Дамла за разпит на Зейнеп, все пак полицията беше ангажирана с издирването й.
А с тази снимка искат да ни кажат, че Зейнеп наистина е отишла при леля си, да не би да си помислим нещо друго. Wink


За разлика от Джансел, Бирдже явно пее хубаво. Ама кога и къде е пяла, не видях КГБ да са открила.

# 458
  • Мнения: 2 154
Имаме фрагман
https://www.atv.com.tr/webtv/aglama-anne/fragman/9?id=68acc315-2 … a986-5bec44fbebe3


Вече има и превод
https://vk.com/gunesyapimperevod?z=video-111132277_456241835%2Fc … l_wall_-111132277
Оставам с впечатление, че Алев започва да подготвя Зейнеп за разкриване на цялата истина. Но сякаш не е съгласна с отношенията на Дамла и Аднан и натопи Дамла пред баща си. Може би ще иска да станат истинско семейство тримата. #Crazy
Виждам поглед на Дамла към Аднан, който ми хареса, но не забелязах такъв у Аднан. И в първия фраг той казва думи, които ме карат да мисля, че той прави крачка назад.
Зейнеп отива към дома на Аднан, но сякаш някой я следи и може да й попречи.
Мерт първия път отнесе шамар, сега и с пистолет го заплашват. Да видим докъде ще стигне и той, защото този път може да не се откаже лесно да разбере истината.
Това в колата сякаш е Мерт, може би следи Зейнеп, ако Али Осман и Алев са му забранили да се среща с нея. newsm78

Последна редакция: чт, 29 ное 2018, 22:55 от Snake777

# 459
  • Мнения: 3 555
Снейки   Hug   bouquet
Имаме фрагман
https://www.atv.com.tr/webtv/aglama-anne/fragman/9?id=68acc315-2 … a986-5bec44fbebe3


Вече има и превод
https://vk.com/gunesyapimperevod?z=video-111132277_456241835%2Fc … l_wall_-111132277
Оставам с впечатление, че Алев започва да подготвя Зейнеп за разкриване на цялата истина. Но сякаш не е съгласна с отношенията на Дамла и Аднан и натопи Дамла пред баща си. Може би ще иска да станат истинско семейство тримата. #Crazy
Виждам поглед на Дамла към Аднан, който ми хареса, но не забелязах такъв у Аднан. И в първия фраг той казва думи, които ме карат да мисля, че той прави крачка назад.
Зейнеп отива към дома на Аднан, но сякаш някой я следи и може да й попречи.
Мерт първия път отнесе шамар, сега и с пистолет го заплашват. Да видим докъде ще стигне и той, защото този път може да не се откаже лесно да разбере истината.
Това в колата сякаш е Мерт, може би следи Зейнеп, ако Али Осман и Алев са му забранили да се среща с нея. newsm78
ooooh!  Горката Дамла  Sad  и в този епизод Алев продължава да агресивна с нея и проблема й е да не се вижда с Аднан  Naughty  За мен определено е от ревност  Crossing Arms  Хасан взема страната на Алев против срещите на Дамла с Аднан  Thinking  Алев все още не е казала на Зейнеп, че тя й е майка засега  #Crazy  
 Peace  Бирдже наистина хубаво пее и съм си запазила този клип с нейно изпълнение   dazzler1


От рускините разбирам, че и пяла на благотворителна вечер за материално подпомагане на млади спортисти  Peace
Цитат
#news@ayturkofficial #Турецкиесериалы
#RızaKocaoglu, #Cemilİpekci, #NurFettahoglu #DenizCakir #BirceAkalay
были приглашены в Рокси клуб, где была организована благотворительная вечеринка ,сбор от которой будет потрачен на развитие молодых спортсменов,.

https://vk.com/feed?c%5Bq%5D=%23BirceAkalay&section=search&a … t_-75028461_18240
Отпреди прочетох за нея още, че е ходила от малка в балетна школа, но заради здравословни проблеми се отказва професионално от балет и избира актьорството. И в ИГ си Бирдже слага видео клипчета с балетни изпълнения  Peace
https://www.instagram.com/p/BezclXxlkTq/
И доколкото виждам сега в театралната постановка 7 Kocalı Hürmüz/7 съпрузи на Хюрмюз героинята на Бирдже танцува  Peace
Късичко видео и  🆕фото Би в образе Хурмуз
https://twitter.com/1991_eralp/status/1064107067357782016

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 12:19 от dai4e

# 460
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes   Не мога да не сложа и тези интересни снимки от сета от срещата на Зейнеп с Аднан  thumbsup  




 newsm78   Определено Зейнеп ще му търси обяснение  Naughty  защо се е разделил с "майка й" преди 18 години  newsm78  

 Grinning  Зад камера Аслихан и Джансел са в отлично настроение  Peace

# 461
  • Мнения: 2 154
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче , благодаря за инфото за Бирдже!  bouquet Определено е голям талант. А тази песен ми се струваше, че съм я слушала отдавна, запомнила съм я защото много малко са турските песни, които съм харесала. Дори си помислих, че китариста е съпруга на Дилшат Челеби, защото имам спомен че от тяхната сватба харесах повечето песни, но не е той.
Цитат
Горката Дамла  Sad  и в този епизод Алев продължава да агресивна с нея и проблема й е да не се вижда с Аднан  Naughty  За мен определено е от ревност  Crossing Arms  Хасан взема страната на Алев против срещите на Дамла с Аднан
Вече и аз започвам да мисля, че е ревност. И към двамата - Зейнеп все още говори, колко обича майка си, отделно харесва и Аднан. Досега не забелязвах други чувства, освен злоба към двамата, но сега когато Зейнеп е "нейна"  явно започва да мисли за бъдещето, в което Али Осман ще има място само като приятел и благодетел, а Аднан като партньор. Дано не съм права, че големи ядове ще имат всички с нея.
Колкото до Хасан и Дамла, може да не е точно така, както изглежда. Може само да я принуди да млъкне, за да се скара на Алев. Щото виждам, че той е оздравял, а за неговото здраве все пак се погрижи и Аднан. Определено ако започне да мисли, па макар и с помощта на Неджмие, няма как да не отчете, че той е виновен донякъде за това Дамла да няма собствен живот досега.
Зейнеп в дома на Аднан и разговарят. #Crazy Очаквам много труден разговор и за двамата. Как  ми се ще точно в този момент да се появи Йозлем и Зейнеп да научи коя е тя, ама няма да ме огрее. Wink
За какво ли спорят двамата?


Хубав ден и хубав озет днес пожелавам!

# 462
  • Мнения: 3 555
Снейки  bouquet
За какво ли спорят двамата?

Али Осман мафиот или не, но е здравомислещ и не веднъж се противопостави на Алев, когато тя действаше неразумно и можеше да навреди не само на себе си, но и на други. Предполагам и сега той ще се опита да промени отношението й към Дамла, защото добре осъзнава, че ако не е била Дамла за Алев много трудно щеше да бъде да разбере нещо за Зейнеп, а дори и невъзможно, ако е била осиновена  Naughty  Алев сама се вкара сега в капан и затова е толкова бясна и на Али Осман, и на Дамла, и на Аднан. Зейнеп не е малка и разбра кой е баща й. И ако Алев може по някакъв начин да накара Дамла да не се среща с Аднан, то на Зейнеп не би могла да забрани.  Naughty  Освен това едва ли в този момент иска да си развали имиджа поне на добра "леля" през Зейнеп, защото и от нея ще избяга. И при кого Зейнеп може да отиде  Wink  ами при Аднан, или отново при Мерт  ...   Stop  Али Осман не би приел това, защото има риск за Зейнеп от Йозлем и тя отново ще направи опит да премахне Зейнеп   Sick  а случи ли се нещо на Зейнеп той би загубил окончателно за себе си Алев  #Crazy  Определено мисленето за Алев не е силната и страна, но с егоизма си  ...  цена няма  Naughty  




 #Crazy  Интересно Зейнеп какъв разговор чува и предполагам, че е в дома на Алев и Али Осман  newsm78

 Shocked  Може този на Алев с Дамла след срещата й с Аднан  ...  или преди това ...  smile3556

Цитат
Хубав ден и хубав озет днес пожелавам!  
Rolling Eyes  В очакване на озета вече съм и аз ...  Praynig

ПП:  Снейки   Hug  Аз днес съм в очакване и на ...
Скрит текст:
... един много рекламиран сериал, на който миналия петък излъчиха 1 епизод и ... рейтинга му беше непонятно нисък   newsm78 почти като 1 еп. на нашия с Джансел  #Crazy  Така че тази вечер няма да пропусна онлайна, защото много, ама много ми хареса  Peace  и не само на мен   Heart Eyes
Хълмът на соколите/Şahin Tepesi е сериала и вчера пуснаха 1 епизод с Бг.суб.  
https://vk.com/topic-113691288_39564635?z=video249579056_4562395 … b3193bac820af0d98
Няма бг тема за него, но при рускините няколко и дори едната е вече с почти 20 000 членове. Адаптация е на американския Falcon Crest

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 14:43 от dai4e

# 463
  • Мнения: 2 154
 Дайче  bouquet
Али Осман има интерес Дамла да е с Аднан, но пък същевременно иска Зейнеп и Алев да са заедно. А това в настоящия момент е невъзможно, та не съм много сигурна дали винаги ще подкрепя Дамла. Алев не е ОК някой да защитава или хвали Дамла.
Озетът е наличен, че и по обширен.
Скрит текст:
Damla'ya kırgın olan Zeynep, Alev'i seçip onunla yaşamaya karar verir. Güveni kırılmış, yaralanmıştır… Tek isteği annesinin nerede olduğunu bilmemesidir.
Bu karar Alev'i sevinç gözyaşlarına boğar. Kızına on sekiz yıllık hasretten sonra kavuşan Alev, Zeynep'in bir dediğini ikiletmez.
Mert, Ali Osman'a Zeynep'i görebilmek için diklenir. Ali Osman, genç aşığın cesaretine şaşar ve ablasının Zeynep'e yaptıklarından habersiz olduğuna emin olup onları kavuşturur. Ali Osman artık Zeynep'in de kahramanıdır.
Özlem boşanmamak için son kozunu oynar; babasıyla bir Adnan'ın evine gidip kızını alır. İyi anne, iyi eş rolüne bürünen Özlem, Adnan dışında etrafındaki herkesi inandırmayı başarır.
Gerçekleri öğrenen, kızı tarafından istenmeyen Damla, büyük bir yıkıma uğrar. Kendisini yapayalnız hisseden Damla, yanında yine Adnan'ı bulur; ondan güç alır. Mert, babasını bile karşısına alacak hamleyi yapıp rüştünü ispat eder ve Zeynep'in okula dönmesini sağlar.
Damla ve Adnan'ın yakınlaştığı?nı öğrenen Alev, geçmişin acısını çıkaracak mı? Adnan'ın karşısına dikilen Zeynep, sorularına cevap alabilecek mi? Ablası Özlem ve Zeynep arasında kalan Mert, Zeynep hakkındaki gerçeği öğrenince nasıl bir tavır alacak
Превода
Зейнп, който е обиден от Дамла, реши да избере Алев и да живее с него. Нейното доверие е разбито и ранено ... Всичко, което иска, е да знае къде е майка си.
Това решение поставя Алев в сълзи на радост. Пламък след осемнадесет години дъщеря на дъщеря му, Зейнеп няма да каже това.
Мърт, Али Осман, за да видят Зейнеп. Али Осман е изненадан от смелостта на младия любовник и се грижи сестра му да не знае какво прави Зейнеп. Али Осман сега е герой на Зейнеп.
Озлем играе последния коз, за да избегне развода; Той отиде в дома на Аднан с баща си и взе дъщеря си. Добрата майка, добрата съвместна роля Özlem, извън Аднан, успя да убеди всички наоколо.
Дамла, която научава фактите, нежелани от дъщеря й, претърпява голямо унищожение. Дамла, която чувства, че е съвсем сама, намира аднан с нея; то отнема енергия от него. Мърт прави своя ход срещу баща си и доказва възрастта си и накара Зейнеп да се върне в училище.
Дали Алев, който научи, че Дала и Аднан се приближават, ще страдат от миналото? Ще застане Зейнеп срещу Аднан и ще получи отговори на въпросите му? Мерт, между по-голямата й сестра Özlem и Zeynep, каква форма ще вземе, когато разбере истината за Zeynep?
[/i

Според Гуглето Мерт ще научи за ролята на сестра си #Crazy, от кого и как?
Йозлем е взела дъщеря си, сега на Аднан ще му се стъжни живота.

Снимките, които нищо ново не казват
https://www.atv.com.tr/diziler/aglama-anne/galeri/9-bolum-foto-galeri-1543576167

# 464
  • Мнения: 2 154
Привет!  Hug Hug Hug
Разбираем превод на озета
 Разозлившись на Дамлу, Зейнеп решает жить с Алев. Ее доверие подорвано, душа ранена, единственное ее желание — это знать, где ее мать. Это решение вызывает слезы радости у Алев. После 18 лет тоски по дочери, она не будет перечить ни одному слову Зейнеп. Мерт преследует Али-Османа, чтобы увидеться с Зейнеп. Али-Осман удивлен смелости молодого влюбленного и, убедившись в том, что Мерт не в курсе проделок сестры, помогает им встретиться. Отныне Али-Осман герой для Зейнеп. Чтобы не получить развод, Озлем использует последний козырь, вместе со своим отцом забирает дочь из дома Аднана. Ей удается убедить все окружение Аднана, что она хорошая мать и хорошая жена. Столкнувшись с фактами, нежелательная для дочери Дамла ожидает большое потрясение. Дамла, которая чувствует, что она совсем одинока, находит рядом с собой опять Аднана, от которого набирается храбрости. Мерт показывает своему отцу, что он уже взрослый, требуя от него, вернуть Зейнеп в школу. Будет ли страдать от прошлого Алев, узнав, что Дамла и Аднан сблизились? Сможет ли Зейнеп получить ответы на свои вопросы, оказавшись перед Аднаном? Оказавшись между своей сестрой Озлем и Зейнеп, какое отношение сложится у Мерта с Зейнеп, после того, как он узнает всю правду про Зейнеп?

Вай бе, карат ме да се съмнявам, че Аднан може да каже цялата истина на Зейнеп. Ама пък ако стане какво после ще гледаме - Зейнеп ще живее у Аднан и двете майки ще си скубят косите. Wink Дано ме изненадат приятно СЦ, че не ми допада моя сценарий. Embarassed
  Grinning
Започнаха напомнянията за утрешния епизод.


Хубав ден! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт