Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 039
  • 843
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 14 830
E как да не е фаворит?На няколко пъти се писа,че биха гласували за нея на финал.
Каза 2-3 приказки на Алек и вече стана голямата работа.Някак всичките й излагации до момента изведнъж се забравиха..
Изобщо не са се забравили.
Но на фона на останалите жени тя по приемлива.А и  друго нещо има в нея което трябва да и се признае.Не използва личната си история, не използва децата си за да буди съжаление.За разлика от Дарина която ни напълни главите с нейното дете и историята му

# 646
  • USA
  • Мнения: 7 306
Ако не беше визитната й картичка,някой от тук би ли се досетил по поведението й,че е вдовица от 7-8 месеца?Но пък иначе задника й и колко й харесва да си пийва,всичко го разбрахме от ден 1.

# 647
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Нещо те я яд на задника на Виолета ли? Така звучиш. Joy  hahaha Като е вдовица, искаш да се забули и да не пие ли?  ooooh! Какво всъщност очакваш - да циври по цял ден ли? Млада и хубава е, животът продължава, а във визитката ѝ пише:

Цитат
Виолета не се държи като вдовица – не слага черни дрехи и не се затваря вкъщи. Тя е силна жена и майка и продължава да се бори в името на децата си. Намира утеха в спорта, като се подлага на усилени тренировки.

Нали поне не натяква постоянно трагедията си, както и по-нагоре се спомена?

# 648
  • София
  • Мнения: 2 659
Елена Везни ли ще се падне по рождения ден, ако вървят 6 седмици назад? Нетипична е. 😄
 
Не че вярвам в зодии *подсвир засрамено* 😂🤪

# 649
  • Мнения: 4 821
Жената зад кадър много настройва зрителите срещу Виолета. Не знам защо продуцентите толкова са й вдигнали мерника, но винаги гледат как да я дискредитират и да я представят във възможно най-лоша светлина.

# 650
  • София
  • Мнения: 20 084
трябва да се имунизирам с/у рев.  къде мога да го направя ?[/color]
При личния лекар, как къде.  Laughing

# 651
  • София
  • Мнения: 2 659
трябва да се имунизирам с/у рев.  къде мога да го направя ?[/color]
При личния лекар, как къде.  Laughing

Свършиха направленията за това по време на формАта. 😒 Много рев, майка.

# 652
  • София
  • Мнения: 20 084
Мии.... кофти. Аз се вредих.  Laughing

# 653
  • София
  • Мнения: 2 659
Мии.... кофти. Аз се вредих.  Laughing

Връзкарка. 😝

Тъпичък епизод, сеирджийскито Теуе 🐮 в мен не е доволно.

# 654
  • Мнения: 6 185
Алек чухте ли как нарече Вал-Шуши  Laughing ,а тя него Пате  Joy

# 655
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Вотът в понеделник  Grinning

# 656
  • Мнения: 968
Алек чухте ли как нарече Вал-Шуши  Laughing ,а тя него Пате  Joy
И докато Мустафа се прощава с тях и им отправя пожелания си стоят заклещени и Шуши весело мърда крачета.
Неам думи.

# 657
  • София
  • Мнения: 2 659
Майката на Елена наистина й е като наборка!

# 658
  • Мнения: 4 936
Това беше много грозно. Ами Алек се намърдал м/у краката й и няма дърпане на 50 см назад и това е!  Mr. Green

# 659
  • Мнения: 4 936
Майката на Елена наистина й е като наборка!
докато не й показаха лицето

Общи условия

Активация на акаунт