Коледа дойде - октомврийчето е вече мъничко дете - Тема 19

  • 61 091
  • 747
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Привет момичета,
И ние сме в отбора на боледуващите... Първо започна Дария Явно донесе някой вирус от градината.. Кашлица + сополи (тя се оправи за 3-4дни) след нея Гоги се разболя, след него аз мен за два дни ме удари в гърлото,  но бързо се оправих,  но имах едни ужасни сополи дето никога досега съм нямала... След мен бабата(82г) се разболя  чак я болница се наложи да  лежи и то два пъти и сега свършила клиничната пътека и я изписаха тя злее ама... Майка ми и тя се разболя и накрая наш тати геройски последен на втората седмица той се разболя и така вече две три седмици все някой е болен тук... Лудницата е пълна
Бързо да се оправят всички болни и по празниците без бацили Hug Kissing Heart

# 256
  • Мнения: 1 117
Точно ви писах и вдигна уфффф

# 257
  • Мнения: 596
Ох мили момичета ,всички да се оправят ,много е кофти ...Дет се вика ,ако е здрав човек , всичко са бели ядове...За дете е най кофти.
На фона на болните юначета , моето са бели ядове ама ето ...Свкървещицата тъкъв номер извъртя ,чак не ми се пише...
Всички да се оправят:heart:

# 258
  • Мнения: 1 426
Шо, какво направи? Нещо с партито ли?

# 259
  • Мнения: 14 820
Ани,първите два-три дни изобщо не чакам да вдигне,а давам превантивно вечер,защото тогава се вдига ( някъде бях чела и причината,но не помня).
Много болни последните странички,ама времето е калпаво. Бързо оздравяване!
Шо,кажи,ще ти олекне.
Лид,как сте вие? И на ТМ бързо възстановяване,а ти се пази колкото можеш.
Гуш! 🤗

# 260
  • Мнения: 1 426
Ениуан, благодаря ти. Гуш.
Не сме много добре, но се надявам скоро да премине. Мъкна го малкия с мен навсякъде, всичко ме боли. Нямам време за тоалетна, какво остава за вода и храна. Гледам на детето да има сготвено, че той кухня нали не признава. Свекървата си пасува..... и те така.

# 261
  • Мнения: 19 706
Свекървата си пасува..... и те така.
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

Аз едва преглъщам и се чудя утре да ходя ли на лекар или да чакам да се оправя от само себе си  Crazy

# 262
  • Мнения: 2 288
Свекървата си пасува..... и те така.
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

Аз едва преглъщам и се чудя утре да ходя ли на лекар или да чакам да се оправя от само себе си  Crazy

Погрижи се за себе си, защото Мушмул има нужда от мама. Прополки, чай с мед и инхалации с фр (бебешкият инхалатор, дори сега ми е на лицето). Започнах да ям, днес е трети ден и гърлото ми е чувствително по-добре.
Патето започна да покашля и след малко ще ходя да я пипна, да не започне и тя с Т.
Мили дами, пожелавам ви много сила, прегръщам ви.

Шо, дай тук свекървата! Ще те ядосва тя празнично?!

# 263
  • Мнения: 596
Давам я без бой нещастна гад...
Лид,онзи ден дойде да "пази" малкия ,и беше с тенденция към разболяване,казах и питах я болна ли е ,"а ,как ,няма такова нещо " и днес "мама е болна".
Ок ,само че за съжаление ще имам служебни неприятности ,ако не отида защото шефа се ръси за спа ...
И накрая се изпокархме с ММ,и сега майката на бившия ми мъж ще пази децата.
Просто на онази като и казах че не може да бъде да се дава всичко на детето да яде все едно и бръкнах....
Та един рефреш на отношенията, страшен

# 264
  • Мнения: 2 769
Свекървата си пасува..... и те така.
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

Аз едва преглъщам и се чудя утре да ходя ли на лекар или да чакам да се оправя от само себе си  Crazy

Съветвам те да отидеш.
Шо, леле, и аз бих била бясна, тия свекърви!

Да се посмеете малко, че всички сме в "празничен" период; установих, че за да ми е здраво детето, трябва да си купя нов апартамент, в който робот или андроид да го гледа. Явно вероятността у нас да няма болни клони или е равно на 0! Сега ММ се тръшна, тъкмо аз и детето се оправихме.

# 265
  • Мнения: 19 706
Помбер, за съжаление, е така. Нямам търпение да става май месец!

# 266
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!

Определено периодът не е най-добрия за всички ни. Само сили пожелавам на всички!

Sho_82 Уфффф. Смотана история.

Напълно те разбирам. Аз имам служебни ангажименти, които няма как да отложа, че и трябва да присъствам. Вечер ММ като се прибере, отивам да ги свърша. Той пък хич не може да се оправя с малкия като е болен и допълнително ме дразни. Вместо да се мобилизира и да върши това, което казвам, почва да ми се кара, че не можел да го гледа така. И него овиках снощи. Не стига, че съм с един куп задачи и имам нужда от помощ, че и избирателно я прави и се глези.

Iid Sad Как е с сега ТМ? Ти как си?

Снощи пак вдигна 40, но този път не се събуди. Дадох Нурофен, сложих кул пача на челото, разсъблечен след треската. Лошото е, че и аз угаснах. Толкова дълбоко съм спала, че ММ ме събуди сутринта, че излизал. Не съм чула нищо. Разчитам, че Нурофенът е действал и после е спаднала... Cry

# 267
  • Мнения: 2 615
Момичета, пращам ви много положителна енергия Kissing Heart .Да минават тия вируси вече...

# 268
  • Мнения: 1 117
Ох сили момичета... Малката Миша спа цяла нощ без температура дано и другите бебета не вдигат

# 269
  • Мнения: 1 117
Момичета къде сте ,как са болните деца ? Мойта няма температура ,но не иска да яде ,заради червеното гърло.Какво да правя да давам ли антибиотик или да изчакам да мине от сиропа ,на преглед ли да я водя ?

Общи условия

Активация на акаунт