Коледа дойде - октомврийчето е вече мъничко дете - Тема 19

  • 61 064
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!

анита123123 Според мен изчакай още ден-два. Нали вече спадна температурата, ако мине още малко време, най-вероятно ще се подобри.

Вчера беше по-добре, но снощи не. Пак вдигна темп, сваляхме 2 часа, после не искаше да заспи и вече ми дойде в повече. Накрая ММ го приспа при нас на леглото. Сутринта в последния момент го хванахме преди да се изтупа долу. Той си се мята из леглото, беше стигнал долния край...

Сега спи зверчето. Вилня от 7 сутринта. По едно време го извадих от леглото и го оставих да вилнее из нас, пък аз дремях малко. Успя да подреди гардероба, като извади всичко от 2 чекмеджета на пода... Joy

# 271
  • Мнения: 19 690
Как ще даваш АБ без да я е видяла лекар?
И моят не яде две манджи, както преди, а само една, ама съм го оставила, както иска. Днес го изкарах навън, уплаши се от вятъра Shocked Като се тръшна на улицата и край! Умрях от срам Mr. Green Утре ще го водя на плуване и в понеделник, евентуално, на ясла.

# 272
  • Мнения: X
Моята Т няма, но още точи бистър сопол и не спи от зъби.
Аз реших, че няма да я пускам на ясла сега, да си изкараме спокойно празниците, че току виж след седмица на ясла, точно за Коледа, да цъфне с вирус пак....

# 273
  • Мнения: 19 690
Пош, и мен от това ме е страх, но решихме да рискуваме.

# 274
  • Мнения: X
Е, то защото съм отпуск, ако не бях - отива.

# 275
  • София
  • Мнения: 1 309
Ох, колко добре ви разбирам. В понеделник трябва да е на ясла. Понеделник - сряда няма как да отсъствам, ММ също. Нямам бекъп вариант Sad Дано само да е добре!

# 276
  • Мнения: 19 690
Предлагам да си направим родителски кооператив. Един ден ги събираме у нас, един - у вас, и така, докато се извъртим! Има-няма, ще дежурим два пъти в месеца Simple Smile

# 277
  • Мнения: 2 288
Така, както върви ремонта изглежда, че с Патето ще сме в София, по-дълго време от очакваното. Та, мисълта ми е,  че съм вътре в играта с гледане на хлапетата, ще имам време да поуча, че съм голяма излагация.

# 278
  • Мнения: 1 426
Бройте ме и мен!

Ние си прибрахме таткото и съм малко по-спокойна. Но адски изморена... спокойна нощ на всички!

# 279
  • Мнения: 495
Не е от яслата момичета,мойта дунда за първи път се разболя, до сега само.някой дръг сополив ден е имала, но от три дена спря да яде и днес баммм 39т... еми нямам думи,шибаното време е виновно за всичко.

# 280
  • Мнения: 1 117
Мойта свали температурата,но от червеното гърло почва да кашля незнам вече Sad  бързо оздравяване и сили на всички майки ....почна да хапва топла супа

# 281
  • Мнения: 1 117
Почнах антибиотика малката много кашляше през нощта.Аз и всички други почнахме да сме болни ужасно е Sad

# 282
  • София
  • Мнения: 1 309
Това с кооператива ми харесва, много. 4 сме засега. Момичета, включвайте се, поне 5 да станем. Така ще имам отсъствие само по ден Simple Smile

Навън при нас е страшна снежна буря Simple Smile Много красиво и се радвам, че не трябва да излизам сега. Обмислям довечера да направя едно среднощно пазаруване в Метро, че ми трябват разни неща. Ако не натрупа твърде много, може и да се метна. Тъкмо мъжете ще се гледат в нас.

Снощи ходих на Коледно парти Grinning Уредих се и аз Grinning Даже взех един колега, с който живеем близко и го оставих да пие, пък аз шофирах.

Мъжете ми се гледаха снощи. ММ звъни около 22:00 и вика - той не иска да спи. Аз обяснявам, че заспива около 8:00 и не може да не иска да заспи. При положение и че през деня не е спал повече от обикновено. Ми не искал. Разхождал се из леглото и друсал дупето. После ММ се сетил да затвори вратата на спалнята и да го остави сам. И обяснява как за няма и 1 минута легнал и заспал. Joy

Да ви кажа - спа до 8 и без да става посред нощ Grinning

По-добре е, слава богу няма температура вече.

# 283
  • Мнения: 19 690
Мисис, браво на теб Grinning Утре го пускам Мушмул на ясла, пък каквото стане. Докато чакам за кооператива!

# 284
  • Мнения: 2 745
Да разведрим темата малко, някой беше писал за млякото по-рано.
Още ли пийват? Моят мина на Хип 2, но само два пъти на ден, преди хапване, явно жажда само, защото после си яде нормално.

Всички да са здравички!

Общи условия

Активация на акаунт