АВГУСТинчето опитва се да ходи,мама за ръчичките го води!

  • 10 304
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 116
Jes, Gigi, мерси за отговорите  Simple Smile
И аз мисля леко да пасирам, или първо да го мъча половината така, и като се измори да му пасирам другата половина от бурканчето....
Забравих да ви се похваля- вчера преместих леглото на Светлин в детската при батко му. Ние с тати си оставаме сами. Малко ми е странно, но ще свикна. Все пак оставям отворено прозорчето между нашата и тяхната стая и ако някой ревне няма как да не го чуя. Светлин го сложих да си спи в спален чувал, че иначе много се отвива и по цяла нощ дежуря да го завивам.
Сега ще можем да си каним гости без да се притеснявам, че на бебо му се е приспало Sunglasses

# 241
  • Мнения: 464
И аз да си кажа - мойта кукла доста трудно свикна с по-едро смляната храна, но аз полека лека я въведох.. Сега от кухнята определено ще пасирам малко мандижите, щото хич няма да я яде иначе...

Кои снимки липсват бе, Jes ? Аз като ги гледах сега, ми направи впечатление, че доста от тях не са надписани, и че аз не съм качвала снимки на Алексче - що така newsm78

# 242
  • Мнения: 2 467
Кои снимки липсват бе, Jes ? Аз като ги гледах сега, ми направи впечатление, че доста от тях не са надписани, и че аз не съм качвала снимки на Алексче - що така newsm78

Качвала си, ама ги няма  Sad Аз като качвах на Жанета в това албумче и бяхме на края  на 2-ра страница, а сега и нашите снимки ги няма и още една камара  Twisted Evil

Има вече албумче 10-11 месеца. Ние се отчетохме  Wink

# 243
  • Мнения: 4 116
Да не би някой незнаен посетител на форума да е трил снимки? Нале паролата и ника са в началото на темата? защо не смените паролата и да я знаят само майките, които слагат там снимки?

# 244
  • Мнения: 464
Току що се отчетох в албума 8-9 месеца.
Предлагам някоя мама да смени паролата и да я каже само на мамите, решили да качват снимки там!

Ще си допиша тук, че днес нещо много съм активна и ще ви стане досадна;)
Петя, Вилянка е много сладка с розовата рокля, а Жанета верно е с такива пухкави бузки, че май се опитва да ни вземе номинацията Laughing

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 16:44 от Didka_b

# 245
  • Мнения: 2 556
Влизам да се похваля, че Кари прояде! Е, не че се е разяла супер яко, но яде: сутрин по 1 сухарче с чай и захар (попара лайт), на обяд по няколко лъжички супа зеленчукова или с пиле, следобед почти цяло плодово пюре! А в момента съм й натрошила на нейната масичка хапчици хляб колкото царевично зърно, тя си ги лови сама с пръстчета и си ги хапва. Това чудо се случва от няколко дена и още не мога да повярвам, че е истина!

И аз забелязах, че снимката на Кари в албумчето я няма, както и на всички други бебчовци от втората страница  newsm78

# 246
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Ми те бг фото имаха пак проблем наскоро със сървъра и може да са ги изгубили самите снимки. Не мисля, че трябва да се сменява паролата. Нали това албумче е за всички нас, да качваме снимки там.

# 247
  • Мнения: 464
Естествено, че албумчето е за всички - става въпрос за това, никой освен нас да не може да бърка по него...

Тес, честито прояждане на Кари! Голямо облекчение е детето ти да се храни с апетит:)

# 248
  • Мнения: 217
Здравейте на всички  love001.
Черпим ви послучай навършването ни на 10 месеца  baloni.
 party023 Wine Glass cheers Popcorn.
Гого вече е един голям мъж.Незнам аз нещо немога да се справя с качването на снимки в албумчето  ама нали съм doh.Какво ли не правих и немога да кача снимки на Гого за да го видите.Много моля някой ама по-подробно да ми обясни как става качването Praynig,че нищо неразбирам закоето се извинявам:oops:.
Честито на другите месечета  bouquet родени на тази дата.
И ние от доста време хапваме от кухнята ,но аз всичко пасирам ,че малкия неще и плюе ако има по-едро.Хляб или сухарчета неще в супата все още,но ще изчакам за по натам.Купих му обувчици много са сладки като стъпва издават звук, с не много твърда подметка за да може да си извива крачетата ,ама незнам как да кача снимка за да ви ги покажа.Момичета вие какви плодове давате на бебоците.Аз давам банан вчера опитах да му дам и ябълка пасирана обаче нещо не я хареса.Черешите са му кисели и се мръщи незнам какво друго мога да му дам.Добре това за сега чао и много целувки   love001в този облачен и студен ден.

# 249
  • София
  • Мнения: 790
Здравейте и от мен Simple Smile

Честито на празнуващите бебоци!

А бе,мамчета да ви питам, как приспивате сладурите? Защото моята мома хич не може да заспива самичка и трябва да люшкам докато се унесе...Пък и лесно се буди и започва да хленчи да я взема да я приспивам пак. Без ръце съм останала...Мъжът ми вика да я оставя да си поплаче - ама тя направо започва да се дере и сърце нямам да я слушам...

# 250
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Tess честито прояждане на Кари! Браво на момичето! Hug

kami_bami Лъчи си заспива сама. Слагам я в креватчето, тя си поиграва малко и заспива. Дори ако е гушната или е в нашето легло й е по-трудно да заспи.

BEBEGOGO аз давам банан, ябълка, череши ииии май това засега. Като излезнат и другите плодове ще давам и от тях. Засега тези си ги хапва и й харесват.

Кухнята и аз я пасирам, че иначе не я иска. Слагам и по 1 или 2 сухарчета в яденето, зависи колко е гъсто.

petjah поздравления за кг. Браво! Само така, трябва да сме хубави мами я! Simple Smile

Поздравления на всики бебчета празнуващи днес!
  bouquet

# 251
  • Мнения: 1 817
А бе,мамчета да ви питам, как приспивате сладурите? Защото моята мома хич не може да заспива самичка и трябва да люшкам докато се унесе...Пък и лесно се буди и започва да хленчи да я взема да я приспивам пак. Без ръце съм останала...Мъжът ми вика да я оставя да си поплаче - ама тя направо започва да се дере и сърце нямам да я слушам...

Ами ние доста трудно заспиваме...По половин час го кърмя и сед това го галя и се боря с него щото иска да се изправя и така докато се умаломощи и заспи. Нито количка вече признава-изправя се в нея на секундата, а за ръце от 4-тия месец не дава да го дундуркаме. Ако го оставя сам обикаля леглото изхвърля всичко от него и започва да мрънка докато не се появи някой.

# 252
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Мариелка вчера се пуска да ходи сама  newsm68.На 3 пъти направи по 3-4 крачки,лъжем я с телефона или дистанционното и тя идва да го вземе  smile3503

Ted_cat-може да намачкваш манджата от кухнята,а месцето да го режеш на ситно или пък съвсем леко да пасираш,да може детето да свикне.
Относно хотела -беше супер,всичко е с фотоклетки-минаваш по коридора и лампите сватват,ключа го насочваш към сензора и вратата се отваря,телевизора,лампи,всичко се включва,много готино.И всичко е опаковано индивидуално-чехли,памук,тоалетно мляко,клечки за уши,конци,всчкакви такива неща,дори имаше тапи за уши и презерватив на нощното шкафче  newsm62
Ето сайта,който иска да разгледа http://www.hotel-rich.com/

Цитат
Мамчета, няма ни ги сума снимки от албумчето 8-9 месеца     

Аз откога питам за тези снимки,ама никой нищо не каза тогава,цялата 2-ра стр.изчезна. smile3516

Тесс-честито прояждане на малката сладурка,да продължава в същия дух.

BEBEGOGO-пишеш ника и паролата от 1 стр. в поленцето горе вдясно и влизаш,после натискаш бутона Добави,излиза ти еднo поле-Добави снимка от файл,с бутон Brawse си избираш снимка от компютъра и натискаш Добави.Това е,дано си разбрала  Laughing
Плодове сум давала-банан,ябълка,череша,авокадо,кайсия(белена),май това е  newsm78

kami-bami-ние се приспиваме като сучем,пием вода или в краен случай на ръце,но така само баба и и баща и я приспиват,мама лоша  Mr. Green

# 253
  • Мнения: 2 556
kami, моята девойка е същата претенция. Завиждам благородно на всички, които оставят детето в креватчето и то си заспива само. Това не ми се е случвало никога, дано един ден с третото имам късмет  Mr. Green Тази нощ направо изпуших вече, май зъбче я мъчи, заспа в 23,15, от 4,30 е будна, хем й се спи и реве, хем седи седнала или изправена, успокоява се само ако суче, а аз не мога да я кърмя часове наред все пак. Кърмя я, приспя я, щом я оставя - край - рев  Shocked Та това с приспиването, по-точно с хилядите приспивания в денонощие и мен ме мъчи. За оставяне да реве - опитвала съм един - два пъти, когато съм напълно изтощена и нямам сили да се вдигна, но тя така жално плаче и ме вика - маммааааа - че на петата минута вече съм си я взела пак в мене. С две думи и при нас цирка е пълен Crazy

Честито прохождане на сладката Мариелка Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 4 116
Честити 10 месеца на Гого ! Simple Smile
 Аз да се похваля- днес за втори ден нали взимаме храна от кухнята-  беше по- добре от вчера, яденето сега беше пилешко с бял със, месцето си беше ситничко и не се наложи да го пасирам Simple Smile Светли си хапна от супата, изяде си цялото бурканче ядене и половината кремче. Ама си беше и вкусно, мама нали не може без да опита  Joy  И друго нещо направих аз - преди не искаше да седи в столчето, та го слагах с по -голямото столче, ама и там се въртеше, не можеш да му уцеля устата, а кото махаше с ръце беше трагедия, навсякъде манджа хвърчи... кихането пък е запазена марка точно като е пълна устата .... ноооо мама се изхитри и сего го връзвам с коланите на столчето, които минавот от раменете надолу до дупето и почти не може да мърда. Така поне се кротна и започна да се храни по- спокойно  Peace
И за 2 дни почна да лази- до скоро си седеше само на дупето и така си се примъкваше насам натам, какво му стана изведнъж та взе да лази... newsm78
А вашите бебоци вече вървят ли - имам предвид като се държат за леглото или мебелите...? Светлин така обикаля цялата стая сам и няма спасение, докопва се до покривката на масата и всичко долу..

Общи условия

Активация на акаунт