АВГУСТинчето опитва се да ходи,мама за ръчичките го води!

  • 10 301
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 116
За заспиването забравих да кажа- май винаги си е заспивал Светлин сам, само имаше един период, в който искаше да съм до него и да ми държи ръката, докато заспи. Сега му преместих леглото в детската и заспива към 10ч,  заедно с батко си. Само му давам към 100мл мляко точно като го слагам да спи и той така се унася, после му пъхвам бибата и е готов заспал, но дори да не е, толкова е изморен, че заспива до 5 минутки. Сега като спи в спален чувал дори не ставам посреднощ да го завивам и си спах като безгрижна девойка снощи. Чак в 7ч се събуди бебо. Такава нощ без събуждане не съм имала от години  Sunglasses

# 256
  • Мнения: 464
Честити 10 месеца на Гого! smile3525

Тес, така както си написала за приспиването на Кари все едно чета за Александра smile3511 Даже тази вечер една приятелка ме покани да се видим по женски и не знам как ще я оставя на майка ми newsm78 В последните дни беба е като гербова марка за мен, не желае никой друг когато вижда мен или пък като й се доспи... Дано да е период или от зъбки.
За плаченето, вчера ми дойде до гуша и я оставих да пореве малко - ми не спира докато не я гушна..а определено не мога да я оставя, за да видя докога може да реве Thinking
И аз завиждам малко на тези мами дето децата им си заспиват сами, при мен никога не се е случвало...но най-вероятно сама съм си виновна за това Mr. Green

Радост, браво на Мели за самостоятелните крачки! Алекс обикаля самичка кошарата си и като я оставя на пода в хола, като се държи за диваните, масата и каквото й попадне.

Тед кет, и аз от време на време връзвам беба с коланите като я храня, щото е като топче за пинг понг Laughing

Бе още нещо щях да пиша ама забравих... Ааа трябва да мислим заглавие на новата тема и Хуана да се появи, за да я пусне.

# 257
  • Мнения: 2 556
Didka, като дойдем в София някой път ще ги запознаем двете госпожици, дето толкова ни мъчат със спането Grinning

# 258
  • София
  • Мнения: 3 737
Привет!
И аз започнах от 3 дни д адавам на Валето непасирана храна- т.е. не му правя пюрета а сварявам зеленчуците и ги свачквам с приставката от комплекта за варените картофи- нали се сещате -онази с дупките  newsm78.Чесно казано очаквах страшно да се дави и плюе ама не - хапва си прасенцето....Е налага се -нали от др. месец е на кухня...
Със спането- да не е уруки- се справихме- заспива веднага щом си изпие млякото-21,30- ама това не му пречи да се буди 100пъти през ноща- най рано в 1,00ч е замрънкал- и се започва- давам вода , биба и това на полу сънено .....
Днес отидох на лекар че от 2 седмици ме боли дясната китка и се оказа възпаление на сухожилието от....носенето на бебо- та сега има енбарго- ама как ли ще стане да не го нося- че нали и трябва да го преобувам....е ще се справим някак- бавно но славно....
Моя юнак е открил изправянето и във всеки удобен случай се катели по всичко което види- рамките на леглата, секщията ,масичката в хола....че и по мен като го вземча в леглото
направо е неудържим....Още не върви хванат за мебелите но като го гледам как се придвижва в кошарата и това време ще дойде скоро....
Ted_cat - аз отодавна практикувам връзване в столчето за кола с коланите- него си го държа в къщи точно за тази цел- да не мърда като яде и той си знае сложа ли го там и се започва-ДАЙЙЙЙЙЙЙ
Ами това е от нас за сега
Честито на празнуващите - че щях да забравя

# 259
  • Мнения: 464
Didka, като дойдем в София някой път ще ги запознаем двете госпожици, дето толкова ни мъчат със спането Grinning

С удоволствие ще ви приемем да ни гостувате Hug Дано да стане скоро, че съвсем ще пораснат госпожиците, а аз искам да нагушкам пухкави бебешори;)

Тед кет, сега се сетих, че беше писала че си преместила Светлин в стаята с батко му... И аз бях решила като навърши Алекс 10 месеца и да я оставя сама в детската стая, но пък горе долу от тогава започна да се буди по сто пъти на нощ и отново си останаха там, поне ми е по-близко като ставам, а не се разхождам като сомнамбул из вкъщи Mr. Green

Вени, лоша работа това с китката - ще трябва да не я натоварваш и да носиш бебо с другата, пък дано скоро да се оправиш.

Аз като латерна ще повторя - още чакаме снимки от Лана и Зузи Laughing

# 260
  • София
  • Мнения: 10 037
Аз като латерна ще повторя - още чакаме снимки от Лана и Зузи Laughing
След малко съм готова...цял следобед качвам снимки - полудех!

# 261
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ауууууууууууу ужас  Embarassed Понеже цифовия ни апарат не прави хубави снимки при липса на светлина, снимките, които направихме не стават. Ще изкарам от записа от камерата и ще кача  Simple Smile
Браво на Мели  Hug

# 262
  • Мнения: 118
Момичета да се похваля с малко закъснение, бебе Алекс направи първите си стъпки сам на 01 юни  newsm44 (не бяхме в София). Пуска се сам, само в къщи, на вън все още го е страх, но вчера взе една момичешка количка и тръгна сам smile3539, аз разбира се го следвах.
Като му омръзна(10-15 крачки) просто седна на дупето   newsm62

# 263
  • Мнения: 179
Честито на месечковците bdbaloni                                                                                          
Браво на Мели и Алекс  smile3501
 
Браво на Кари за прояждането  Hug
                                                                       
Днес бяхме на консултация и ето ни мерките 8кг. и 70см,пораснала е с половин см. и 300гр.  Grinning Педито си изчете лекцията,какво да папкаме и какво не  Laughing каза да спирам вигантола,че фонтанелата и била мнго добре,а аз не съм и давала вигантол от два месеца  Laughing

# 264
  • Мнения: 4 116
Браво бе мацки! Май скоро ще се започне с темите за прощъпулника  Laughing
Лана докато се бави, аз ще пусна малко снимки, сега ги качих, от гостуването ни по Добруджа. Доста са, на 3 странички, но най- хубавите са накрая, та който се излъже да ги гледа , да има нерви докрая  hahaha
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7490&AlbumId=55454

# 265
  • Мнения: 118
Браво бе мацки! Май скоро ще се започне с темите за прощъпулника  Laughing
Лана докато се бави, аз ще пусна малко снимки, сега ги качих, от гостуването ни по Добруджа. Доста са, на 3 странички, но най- хубавите са накрая, та който се излъже да ги гледа , да има нерви докрая  hahaha
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7490&AlbumId=55454
Супер, мисля че не ви е било никак зле?!Относно прощтръпулника, ще отворя една тема по-късно, защото сега ще се newsm37 с бебо.

# 266
  • Мнения: 464
Ted_cat , много са ви хубави снимките - на доста интересни места сте били, ама явно ти си била фотографа щото май не те видях newsm78 

Лана, чакаме мила - тъкмо с по-голям интерес ще ги разглеждаме Mr. Green

Днес да се похваля ме обзе готварско желание - правих кисел за следобедната закуска на беба (след като доста време караше на готови пюрета и каши Embarassed), супа за вечеря, свинско с ориз и гъби и лесен сладкиш с праскови за нас. Утре ще правя торта от кроасани и крем-карамел.

Някой беше питал какви плодове сме давали на бебоците - аз съм давала на Алекс: ябълки, банани, круши, ананас, череши, праскови (нещо като компот без захар, правих си ги миналото лято за нея), манго в готови пюрета. С нетърпение чакам да излязат пъпешите и дините в градината ни.

Айде лека нощ и сладки сънища мами и бебчета Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 464
Мислех да си лягам, ама преди това си проверих мейла и съм получила едно много готино нещо от един приятел, та в добро насторение ще си легна Laughing

На 1 януари тази година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.
Тази система позволява да теглиш пари без да слизаш от автомобила.
След тестов период е било установено, че определена категория хора
предизвикват огромни задръствания около банкоматите.
Полицията поради това е решила да забрани новата система, като е констатирала две процедури на използване. При едната няма никакъв проблем, но именно другата е причина за забраната.

Процедура Мъж:
1. Доближаване до банкомата.
2. Сваляне на стъклото.
3. Вкарване на картата и набиране на персонален код.
4. Избор на желана транзакция.
5. Изваждане на картата.
6. Взимане на парите и разписка.
7. Вдигане на стъклото.
8. Потегляне.

Процедура Жена:
1. Доближаване до банкомата.
2. Правене на няколко маневри докато стъклото се доближи до терминала.
3. Стартиране на двигателя, който междувременно е спрял по време на маневрите.
4. Сваляне на стъклото.
5. Намиране на ръчната чанта и изпразване върху съседната седалка, за да се намери картата.
6. Намиране на картата и оправяне на грима чрез огледалото за обратно виждане.
7. Един или два опита да се постави картата.
8. Отваряне на вратата за улесняване на достъпа поради голяма дистанция между колата и банкомата.
9. Поставяне на картата.
10. Поставяне на картата отново откъм правилната страна.
11. Изсипване на съдържанието на чантичката с документи върху съседната седалка, за намиране на кода, записан на корицата на някой от бележниците.
12. Въвеждане на кода.
13. Натискане на CANCEL и въвеждане на правилен код.
14. Избор на желана транзакция.
15. Оправяне на грима използвайки стъклото на автомата за огледало.
16. Взимане на парите и разписка.
17. Търсене на портфейла сред нещата на съседната седалка, за да се приберат парите.
18. Прибиране на разписката в чантичката с документи.
19. Оправяне на грима чрез огледалото за обратно виждане.
20. Потегляне и спиране след 2 m.
21. Връщане до банкомата.
22. Взимане на картата.
23. Търсене сред вещите на съседната седалка за портфейла за карти.
24. Прибиране на картата в джоба.
25. Оправяне на грима.
26. Стартиране на двигателя, който междувременно е спрял.
27. Каране 5-6 km.
28. Освобождаване на ръчната спирачка.

# 268
  • Мнения: 2 556
Didka, готино е това с банкомата  Mr. Green

Качих една снимка на нас с Кари в албумчето, лека нощ на всички! Simple Smile

# 269
  • София
  • Мнения: 10 037
Ето снимки от Виена
Приятно гледане!

Общи условия

Активация на акаунт