АВГУСТинчето опитва се да ходи,мама за ръчичките го води!

  • 10 294
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 217
Момичета най -сетне качих снимки на Гого в албумчето, то било много лесно ама аз нали съм малко куха Embarassed.Благодаря много за помоща. Hug   Toni4ka не се притеснявай аз успях сама да ги кача благодаря ти много за бързото съдействие.Сигурно в твоята поща има снимки ,защото аз ти ги пратих веднага,но ако искаш ги изтрии аз същите ги качих. Heart Eyes Heart Eyes.Целувки и лек ден Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 464
Добро утро,мацки
влизам само да ви пожелая хубав ден, въпреки мрачното време навън Sunglasses

Лана, току що видях че си качила снимките, сега излизаме с беба, но като се върнем с удоволствие ще ги разгледам Peace

Видях снимките в албумчето ни - Тес, все си си същата лъчезарна дама каквато те помня, а Кари е истинска красавица.

BEBEGOGO и вашите снимки  са много готини, само като ти остане време надпиши няколко от тях.

айде изчезвам

# 272
  • Мнения: 1 190
Здравейте и от мен

използвам докато има затишие в къщи да напиша два - три реда.

И при нас времето е едно такова ветровито днес, ама ще си отидем на разходчица по-късно.

Лана снимките са страхотни, през Виена съм минавала с кола и добре, че бяхме объркали малко пътя, та и аз да поразгледам - страхотен град Heart Eyes. Ама и като гледам добре сте си изкарали Peace

Приятен ден Hug

п.п. Много добре изглеждаш - Браво Hug

# 273
  • Мнения: 118
Ех как ме е яд,  newsm61  не мога да отворя снимките ти, а всички ги разгледаха, нещо ми се скапва РС-то,   comp03  искам и аааз да ги видяяя    smile3514

# 274
  • Мнения: 1 190
Имам предложение за следващо заглавие, ако не ви харесва отпада.

АВГУСТовското човече наближава първата годинка вече

# 275
  • Мнения: 4 116
Радвам се, че са ви харесали снимките. Те не са всички от Добрич, има  и от Варна и Албена.
Дидка, аз съм фотографа естествено  Simple Smile никой друг не се сеща да снима. То и без това тати само 5 дни беше там с нас, през повечето време си бях сама с децата.
Сега ще  гледам снимките на Лана.
Разгледах и онзи сайт за хотела във Велинград, ама цените много солени  #Crazy Като за нас май нещо без фотоклетки  Laughing
Хайде, лек дин и дано по- слънчев!     Nature Sunny

# 276
  • София
  • Мнения: 10 027
И аз гледах снимки - всички са супер, най-вече на бебоците!

Тед, мога да ти дам телефон на едно семейно хотелче във Велинград, ако искаш

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Здрасти!
Честит рожден ден на мими_кир и Лара на патерици!!!!  bouquet

Много са ви готини снимките на всички, Ланините не съм ги разгледала всички, че са мноооооого. Обаче много ми хареса количката на Тес, по-готина просто не съм виждала!! Каква е?

Аз не съм писала скоро, но попрочитам от време на време - последните няколко нощи почти не съм спала - или работа, или учене Tired Но резултатите засега са задоволяващи, поне по отношение на ученето  Laughing Почти сигурно няма да стигна до сесия, само един курс ми е съмнителен малко и има вероятност да ходя на изпит.

Онзи ден опитах да направя Dulce de leche, то е нещо като карамел, много странно. Обаче не ми се получи, трябваше да се сгъсти, а аз бърках, бърках 2 часа и нищо Crazy Но не се предадох и снощи още толкова време бърках и варих и накрая е получи Party Сега сигурно ще ни трябва половин година да го изядем, защото това нещо е ужасно сладко!!!! С какви неща се занимавам, сякаш ми е скучно  hahaha

Плодове давам всякакви, само черешките не й харесаха, праскови, диня, пъпеш тази година още не сме купували, но миналата ги пробвахме, останалите плодове ги яде, особено пък грейпфрут  Laughing

Обувките и на Ради са й големи, но само едни й падат - има затворени отпред и отзад, едни маратонки малко по-ниски, джапанки и сандали - отворени, но пръстчетата й не се виждат почти. Тези, които са й още големи, са затворени и мисля да ги назнача за яслени пантофи. Само и от тази да не ни откажат Praynig Иначе План Б е да ходи в частната "Светлина", но дано не се стига дотам.

# 278
  • Мнения: 2 556
Juana, количката е страхотна наистина - аз си я избрах, защото беше единствената розова количка в Плевен  Mr. Green Иначе модела е Hauck Sprint Disney. Simple Smile

# 279
  • Мнения: 4 116
И аз гледах снимки - всички са супер, най-вече на бебоците!

Тед, мога да ти дам телефон на едно семейно хотелче във Велинград, ако искаш
Lana,  давай телефона  Heart Eyes и мерси много. Ние сигурно няма да отидем за цяла седмица, но поне за 1-2 дни да подишаме чист въздух пак е добре.
Даже ако знаете хубави местенца около София, където е удобно да се ходи с количка, свиркайте! Много ми се ходи на планина, но с бебо няма как, кенгуруто си го подарих, но то така или иначе нямаше как да го ползваме, че е много тежък Светлин и  никой не иска да го носи  Laughing

# 280
  • Мнения: 464
Такаа, прибрахме се, накърмих беба, че много й се спеше и не искаше да си яде манджата (която е от детската кухня и никак не е лоша), и си пуснах снимките на Лана на слайдшоу да ги гледам.. Определено им се наслаждавам, Виена е много красив град със страхотни сгради, архитектура и забележителности (и вие също сте много сладки цялото фемили). Стигнах до ден втори към края и ме зантригува една невероятна рокля, разни будуари, спални и т.н - та имам питане, на кой са тези работи, Лана дай малко повече инфо?

Тес, количката ви верно е много сладка, моя приятелка си купи същата и аз много й се радвам на бонбонения цвят Wink

Juana , мила мисли заглавие за нова тема, че днес трябва да я пуснеш.

отивам да си догледам снимките Mr. Green

# 281
  • София
  • Мнения: 10 027
Ммм, радвам се, че ви харесват. А Виена наистина е страхотна - след Мадрид и Севиля, май това ми е град фаворит (не че съм видяла много, сигурно има и други красиви места).
Това от снимките е музей на императрица Елизабет, по-известна като Сиси. Намира се в двореца Хофбург, който е бил зимната резиденция на австрийското императорско семейство. Сега комплексът се ползва освен за няколко музея и за правителствени сгради.
Личен фаворит - ден 3, лятната резиденция Шьонбрун. Там Моцарт е свирил за първи път пред императрицата Мария Терезия и семейството й (включително малката тогава Мария Антоанета). Всички снимки от дворците са ми гордост, щото не дават да се снима - ама пуста наглост, не можах да се сдържа. Имаше и още няколко като мен  Sunglasses.
А и още нещо да кажа - сигурно в цяла Европа е така, ама е супер уредено за инвалиди и детски колички. Където има светофар или пешеходна пътека тротоара задължително е "свален" почти до платното. Не споменавам, че всички спират, докато не мине и последният влачещ се пешеходец без да подсвиркват. Освен това асансьори на всички спирки на метро. Абеее....

За Велинград - хотелчето е на семейството на една приятелка. Ново, чисто и уютно. Близо до центъра. Има джакузи - нагледен материал. Снимките са от края на ноември Simple Smile.
Та сега чакам да ми даде актуален телефон и ви давам.

# 282
  • Мнения: 464
Лана, вече изгледах всички снимки и аз мога да кажа че определено ден 3-ти, най-много ме впечатли - невероятно е красиво, бе просто нямам думи.. дано някой ден и ние се замъкнем да ги видим тия прелести Mr. Green Като получиш телефона на това хотелче ми го дай и на мен.


Да се похваля - Алекс си изяде с апетит обедната манджа от кухнята Simple Smile А си седя и мисля, докато щерка ми вилнее в проходилката, че от месеца с най-много близначета май никоя от мамите не е писала скоро Thinking ма предполагам, че колкото повече растат бебоците, толкова повече ангажименти имат.

# 283
  • София
  • Мнения: 10 027
Координатите на хотелчето във Велинград "Рай"
0359 2 9877
0889 504 643
Цени - 35 двойна, 60 апартамент.
Има освен джакузи, и сауна.

# 284
  • Мнения: 4 116
Lana, мерси мноооого за координатите на хотелчето, записах си ги, дано скоро да можем да прескочим натам с мъжа, а може и с децата  Thinking
Вие с мъжа ти спирате ли се изобщо? Май много обичате да ходите по екскурзии и почивки. То така и трябва да бъде де, ама ние като пуснем котва тука и всяка година ремонт, бебе, ремонт, бебе и отиде... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт