Намаления- зима 2017

  • 175 067
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Гледам, че коментирате Уайкики. Онзи ден забелязах, че сайтът е напълно променен, т.е. има отделен сайт на български. Само че сигурно 60% от артикулите изчезнаха. Палта няма никакви, а преди имаше поне 6-7 модела, една рокля, която си бях харесала в предишната версия вече я няма... Изобщо супер постно. Много ме хвана яд, поне 2 месеца, че и повече точа лиги по техните палта и чаках да ги заредят най-накрая, а то... Дали и във физическите магазини ще има само нещата от сайта, т.е. да не чакам хубави палта изобщо...

# 91
  • Мнения: 2 122
Кой е сайтът на Уайкики на български?

# 92
  • Мнения: 2 742
Аз бях харесала в старата версия на сайта една пола за коледен подарък и също е махната. Много ме хвана яд. И във физическите магазини я няма. Явно изобщо не е предназначена за БГ пазара.

# 93
  • Мнения: 47 983
Във физическите магазини мистериозно се появяват хубави неща в края на сезона. Например хубави летни модели рокли и блузи се появиха септември, че чак и намалени...кой знае от къде дойдоха. Може и с палтата да е така.
За съжаление и аз забелязах обедняване на сайта. Изключително неприятно.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
bradata, аз също опитвам да се регистрирам, но ми дава грешка в СМС кода. Вие получихте ли СМС, или как се разреши този проблем?
След много опити без да получавам код им писах и ми отговориха, че проблемът е отстранен и да пробвам пак. Този път наистина се получи, получих СМС с код, въведох го и успях да се регистрирам. Но за поръчката все още ни вест, ни кост...

# 95
  • гр. София
  • Мнения: 25
Кой е сайтът на Уайкики на български?
https://www.lcw.com/bg-BG

# 96
  • Мнения: 1 679
Момичета,Декатлон правят ли някакви коледни  намаления,освен нормалните промоции,които ги има навсякъде-за определен период намалят няколко артикула?

# 97
  • София
  • Мнения: 2 379
Здравейте, знаете ли кога започват намаленията в Зара, Бершка и Страдивариус?

# 98
  • София
  • Мнения: 4 446
От 26 декември.

# 99
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Момичета,Декатлон правят ли някакви коледни  намаления,освен нормалните промоции,които ги има навсякъде-за определен период намалят няколко артикула?

Не, не съм засичала, а бая време ги следих преди да купим палатката.

# 100
  • Мнения: X
Benetton (в shop mdl) миналата година бяха края на декември 50% и средата на януари до 70% на зимните; на 70% избор нямаше.
По миналата година гледам, че съм поръчвала средата на декември и началото на януари.
От официалния сайт все още не съм пазарувала и не знам как са намаленията там.

Миналата година на 19 декември съм пускала поръчка на Бенетон от shop.mdl с 30 % намаление.
По-големите намаления на Бенетон и Сисли (50 и 70 %) са веднага след НГ.
И аз сега тях ги чакам, набелязала съм си доста неща, но ще пазарувам само онлайн, защото нямам нерви да издържа тълпите в магазините им.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Оф, моята е от трети и още ни вест, ни кост Sad 
Wikiki са бързи, поръчах на 2-ри (събота), днес е изпратена с UPS, очаква се в четвъртък. За разлика от НМ, които обработват от 26-ти! Rolling Eyes
поръчката ми от 2-ри все още е със статус "чака изпращането". Иначе аз поръчах като гост и платих с карта и за сума 93 лв /т.е. под 100,  но ми е с безплатна доставка/ Поръчала съм си спортни дрехи и като гледам към момента всичко е налично, та поне се надявам да получа това което съм поръчала и да няма липси. Дано само е по-скоро  Peace

Между другото на 11.11. Али експрес имаха много големи намаления /не на всичко, но доста търговци се включват, нещо като "Китайски черен петък" им е/ - е ами и от там нищо не съм получила, а очаквам 3 пратки  Rolling Eyes

# 102
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 742
Моите поръчки от Али експрес дойдоха 3 от 6. Прахосмукачка-робот още на 1-та седмица, а другите миналата седмица и днес. Чакам още 3.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Яна, къде проверяваш състоянието на поръчката? Че аз само през чуждите сайтове мога да вляза в проследяването им, но там ми дава че нямам поръчка. Най-вероятно защото си е от нашия сайт, но там пък няма линк за проследяване (за поръчка като гост). Парите са ми изтеглени и осчетоводени вече, но вести за поръчката никакви и започвам да се дразня, защото не са малко парите хич :/

# 104
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Между другото на 11.11. Али експрес имаха много големи намаления /не на всичко, но доста търговци се включват, нещо като "Китайски черен петък" им е/ - е ами и от там нищо не съм получила, а очаквам 3 пратки  Rolling Eyes

Мога да поспоря за реалността на намаленията в Алито  Mr. Green Ама като цяло нормалният срок за доставка им е 1 месец, като се вземат предвид празниците е съвсем нормално още нищо да не е дошло.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт