Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 13

  • 111 101
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 54
Каква комуникация с мейли? И защо да е трудна?
Защото д-р Личева не дава телефон за връзка с нея,а електронна поща и контактуваме с мейли.Ако,недай Боже, изникне нещо спешно неможем да се свържем с нея на момента.Сядаме,пишем и чакаме някога за отговор.

# 451
  • Мнения: 19 690
То и с телефоните е същата работа. Ако не успеят да вдигнат веднага се почва едно чудене дали ще звъннат те или не и кога. На мен лично с мейл би ми било по-сигурно.

# 452
  • София
  • Мнения: 10 642
За спешни неща има спешни кабинети

# 453
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Аз съм при Стоянова и по едно времв също исках да я сменям,но се отказах.Като цяло съм доволна и всеки път когато съм и звъняла ми е вдигала,ако не ми е връщала обаждане.Относно пакетите за жк излиза по-евтино,отколкото ако се плаща всичко отделно.Аз съм с основния за 480 лв ,до 24 г.с. съм доплатила 1 преглед 30 лв.Сега за остатъка от пакета като сметна всичко което е включено по отделно  си е доста по-изгодно според мен.

# 454
  • Мнения: 191
Здравейте, моля за мнения за д-р Ваня Атанасова.
Благодаря!  Hug

# 455
  • Мнения: 923
Била съм веднъж на преглед при нея с апарата Лувива(мисля,че само тя прави прегледите с него).Спокойна,много добре обяснява.Доволна като цяло.

# 456
  • Мнения: 441
Момичета, може ли някой,  който е раждал със секцио в Надежда да сподели дали е получил тежко главоболие след това?  Колко време е продължило и с какво са ви обезболявали?  Благодаря! 

# 457
  • Мнения: 1 967
Не съм раждала нито в Надежда, нито секцио, но доколкото знам това се получава от упойката, налага се консултация.

# 458
  • Мнения: X
Може да получиш главоболие, ако не пиеш достатъчно вода след това.

# 459
  • София
  • Мнения: 30 146
Може да получиш главоболие, ако не пиеш достатъчно вода след това.
Точно това щях да напиша и аз. Повече вода трябва да се пие. Обади се за консултация. Те ще ти кажат най-добре.

# 460
  • Мнения: 923
Никакъв проблем нямах след секциото,не мисля че съм пила кой знае колко повече вода,но това което аз правя след подобни упойки е първите 24 ч. не спя с възглавница.Това ми е казано от мед.лице в друга болница-главата и краката да са на едно ниво,така гръбначния стълб е прав и по-трудно може да изтече течност от гръбначния стълб,която всъщност причинявала главоболието

# 461
  • София
  • Мнения: 1 079
След едно живо и здраво детенце при Д-р Персенска от вчера стартирахме опитите за братче/сестриче!Успех на всички в бебеправенето,момичета!

# 462
  • Мнения: X
Момичета, исках да се допитам до вас, как се процедира при спиране на кърмата след секцио?
Някакви хапчета ли дават, ние ли си ги носим?

# 463
  • Мнения: 16 872
В Токуда на съвартирантката й бяха дали след лекарско предписание Достинекс по
схема. Може да говориш с аг, който ще ти прави секциото и да ти каже как стои въпросът - може ли да ти изпише или трябва да купиш Thinking

# 464
  • Мнения: 923
Ако кърмата ти е недостатъчна или искаш по някаква причина да прекратил кърменето според мен се пробвай без хапчета,като цедиш само ако имаш напрежение в гърдите и колкото да облекчиш напрежението.Проверявай си редовно гърдите за бучки.Аз спрях кърменето така след 8 м,раждах секцио.Не кърмя от края на февруари,но понякога и до днес имам по няколко капки,няма съм бучки и напрежение и така си спестих пиенето на едни доста тежки хапчета.Ако не беше станало разбира се,че щях да ги пия.

Общи условия

Активация на акаунт