Готови ли сте да се заредите с енергия?

  • 19 824
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Моя начин за борба с умората е повече разходки на чист въздух, здравословно хранен с приемане на повече плодове и зеленчуци и повече сън. През зимата пия повече чай, като приемам и домашен сироп от бъзак. Скоро мисля да започна и витамини да приемам повече за засилване на имунитета.

# 151
  • Мнения: 1 505
Опитвам се да преборя умората с повече почивка, сън, здравословно хранене, както и витамини.

# 152
  • Мнения: 2 558
Най-доброто лекарство за умората е почивката, т.е. разтоварването в свободното време. Разходка сред природата, четене на хубава книга, някой непретенциозен филм, следобеден сън.

# 153
  • Мнения: 2 071
Опитвам се да си лягам рано, проветрявам винаги, понякога приемам витамини. Старая се да включвам повече плодове и зеленчуци в менюто си.

# 154
  • Мнения: 630
Опитвам се да отделям повече време за почивка и сън, пия повече чай и витамини, за да засилвам организма и да възстановявам от напрегнатото ежедневие, стреса и умората.

# 155
  • Мнения: 991
С малко дете вкъщи умората и недоспиването са неизбежни, за да сечувствам по- добре приемам повече течности и плодове и когато имам възможност почивам с книга в ръка.

# 156
  • Мнения: 55
Опитвам се да преборя преумората с музика, танци, хубава книга, пиене на чай, вода и прием на витамини.

# 157
  • Мнения: 200
Опитвам се да преборя умората с повече почивка, сън, здравословно хранене, както и витамини. Отпускам се и със занимание с любими дейности: шиене на гоблени, декупаж .

# 158
  • Мнения: 117
С умората се справям като съм по-активна, движа се и тренирам умерено.Слагам ред в часовете за лягане.Пия вода в големи количества .И по-малко нерви!





# 159
  • Сливен
  • Мнения: 457
Достатъчно течности, добра храна, повече положителни емоции, достатъчно сън - с това се боря срещу умората

# 160
  • Мнения: 1 175
Най- доброто лекарство против умора е почивка и повече сън. Аз се стремя да пия много течности, храня се с плодове и зеленчуци и два пъти седмично посещавам уроци по йога.

# 161
  • Мнения: 71
Справям се с умората с по-малко голяма почивка,сън и прием на витамини! Пия много вода и правя дълги,отпочиващи разходки!

# 162
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Умората се опитвам да преборя с повече сън, движение, фитнес, време за почивка и релакс. Пия редовно витамини и хранителни добавки.

# 163
  • Мнения: 52
Започвам деня с чаша зелен чай с джинджифил. Допълнително приемам антиоксиданти и витамини, много разходки на чист въздух за релакс.

# 164
  • Мнения: 671
Напрегнатото ежедневие се опитвам да преборя с почти ежедневно дълго ходене пеша. Пия доста вода и чайове, през зимата и витамин Ц или комбинирани, старая се да намеря и повечко време за сън.

Общи условия

Активация на акаунт