Готови ли сте да се заредите с енергия?

  • 19 786
  • 189
  •   1
Отговори
# 165
  • гр.Бургас
  • Мнения: 10
Клизма с кафе.– не се шегувам!!!...Много ми помогна да преодолея с години натрупана хронична умора. Разбира се,  задължително е здравословно хранене, движение, хранителни добавки.

# 166
  • Мнения: 243
Трябва да се спи на хладно, както и трябва да се има предвид матрака на който се спи. Отделно е хубаво човек да си ляга навреме и да става рано. Поне за себе си разбрах, че това са неща, които са ме карали да се чувствам изморена. Отделно пия много фрешове и вода.

# 167
  • Мнения: 595
Аз се опитвам се да преборя умората като си почивам повече, спя достатъчно, опитвам се да се храня здравословно, пия витамини.

# 168
  • Samokov
  • Мнения: 347
Умората боря с почивка, но когато това е невъзможно се старая да приемам повече плодове и зеленчуци, правя разходки на открито и приемам мед и лимон.

# 169
  • Мнения: 127
Подхода ми е комплексен - приятни емоции, позитивни мисли и чувства, време за мен,  чиста храна, движение и почивка.  Скоро умора не съм усещала:)

# 170
  • Мнения: 261
Умората опитвам да преборя с повече движение, пълноценна почивка и сън.

# 171
  • Мнения: 4 594
Повече сън, здравословно хранене и спорт, медитация и йога.

# 172
  • Мнения: 173
Чист въздух,повече време на открито,режим на храненето, през зимните месеци,когато има ограничен избор на плодове и зеленчуци,приемам витамини. И най-важното,което ми помага при умора и стрес е повече време със семейството ми,което ме зарежда с положителни емоции.

# 173
  • Мнения: 43
За да се преборя с умората се старая в свободното си време да си намирам занимания , които са свързани с физическа активност и които да ме натоварват физически и същевременно да ме разтоварват емоционално. 

# 174
  • Мнения: 578
Пия чай и си почивам и приемам хранителни добавки.

# 175
  • Мнения: 741
С почивка и разходки, но напоследък нямам време.

# 176
  • EU
  • Мнения: 400
Опитвам се да преборя умората с повече почивка, здравословно хранене  и контакти с приятни хора.

# 177
  • Монтана
  • Мнения: 530
Умората преборвам с консумацията на повече плодове, предимно цитрусови богати на повече витамини. Също така и с спорт когато имам време.

# 178
  • Мнения: 205
Опитвам да си дам повече време за почивка, пълноценен сън, срещи с приятели и въобще всичко, което ми носи положителни емоции. Повече плодове и зеленчуци, движение и усмивки:)

# 179
  • Мнения: 206
Опитвам се да боря умората с достатъчно сън, всеки ден по една плодова салата, ходене пеша и четене на книги.

Общи условия

Активация на акаунт