ZARA - пазаруване онлайн. Темата е подходяща и за останалите брандове на INDITEX

  • 119 710
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 796
Някой, който е ходил във физическите магазини на  ZARA, да е срещал бляскави бодита металик без ръкав? Ако има, В кой магазин сте ги видели?

# 691
  • София
  • Мнения: 2 512
Има мъжки кашмирени пуловери по 30 лв.
https://www.zara.com/bg/en/cashmere-sweater-p00077305.html
https://www.zara.com/bg/en/cashmere-sweater-p00077305.html#selectedColor=614

Ред. Първият беше доста мъжествено тюркоазен, не тази фуксия. От керемидения са останали бройки.
Хич не са лоши на тази цена.
Благодаря за инфото  Hug Възползвах се  Laughing

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 366
Някой има ли представа защо не може да се поръчва до магазин Зара в МОЛ Галерия Бургас?

# 693
  • София
  • Мнения: 2 970
Аз им писах в чата на онлайн магазина и ми казаха, че причината някои магазини да не са достъпни за онлайн доставки е защото вече много хора са поръчали доставки до там и персонала им е претоварен. Затова били временно скрити от сайта като възможни за доставка.

В крайна сметка направих по-скъпа поръчка, за да ми я доставят до адрес, а ивея точно до мол с магазин на Зара.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 366
Аз им писах в чата на онлайн магазина и ми казаха, че причината някои магазини да не са достъпни за онлайн доставки е защото вече много хора са поръчали доставки до там и персонала им е претоварен. Затова били временно скрити от сайта като възможни за доставка.

В крайна сметка направих по-скъпа поръчка, за да ми я доставят до адрес, а ивея точно до мол с магазин на Зара.



Благодаря за съвета и аз така направих. И на мен МОЛ-а ми е под носа и ми беше изключително удобно да ходя от там да си ги взимам. А с връщането дали става пак в МОЛ-а или трябва да викам куриер. Как ми объркаха схемата с поръчките тея от Зарата Satisfied

# 695
  • София
  • Мнения: 2 970
Връщането в МОЛа е без проблем.

# 696
  • Плевен
  • Мнения: 716
Връщането с куриер също ли е безплатно ?

# 697
  • Мнения: 928
Ако дрехите са закупени от сайта - Да, връщането е безплатно.
Ако си закупила дрехите от физически магазин и си решила по някаква причина да ги върнеш, а си от друго населено място можеш да го направиш с куриер. Слагаш сумата от артикулите като наложен платеж и ги пускаш с куриер към магазин на Зара, от който си ги закупила. Куриера ги доставя и те ти връщат парите под формата на наложения платеж. Това ще ти струва около 7 лв обаче. Но е вариянт, ако нещо не си одобрила у дома и няма смисъл да ти стои просто така.
Правя това вече за 5ти път и съм доволна.

# 698
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 63
Дали ще има по-нататък намаление на ненамалени в момента артикули? Много ми е криво, защото точно нещата, които съм си набелязала, не са намалени...

# 699
  • Мнения: 4 438
Дали ще има по-нататък намаление на ненамалени в момента артикули? Много ми е криво, защото точно нещата, които съм си набелязала, не са намалени...
Не, няма да има. Евентуално, следващите сезонни намаления.

# 700
  • Мнения: 3 632
Или ако ги пуснат в секцията със специални цени.

# 701
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 63
Благодаря за отговорите!

# 702
  • София
  • Мнения: 2 636
Здравейте, имате ли представа кога ще бъдат финалните намаления, на 70%?

# 703
  • Мнения: 537
Има доста намалени неща, но бързо се изчерпват размери.

# 704
  • Мнения: 428
Някоя дама поръчвала ли си е тези ботуши, да сподели как са:
или

Питам, защото си бях харесала тези но за мое голямо очудване не можах да ги закопчея и на моя крак стояха ужасно. Едва си намерих моя номер, бързо свършиха, а накрая - греда 😁

Общи условия

Активация на акаунт