Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 240

  • 96 143
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 535


Баги, и аз се затрудних в загадката ти Sad За Сиси имам тази асоциация- тюл и цветя в косата. За Мишел Пфайфър ще си поблъскам главата, че тя много рокли с такава кройка е разхождала. Grinning

# 166
  • Мнения: 5 726
Привет дами Hug

                       

# DIAFA2018 започва с нова година, нови новини и награди Heart арабски свят, които дават своите фаворити Heart пред красиво шоу! Турски красив чифт двойки, награди "Отличителни международни арабски фестивали" ще бъдат представени на обществеността! Международният, по-престижен фестивал се присъжда на изтъкнати лица, които са изключителни в областта на културата, музиката и бизнеса. Освен това, според постиженията в хуманитарните и благотворителните дейности, ще бъдат избрани благотворителни хора. Церемонията по откриването на DIAFA и червеният килим ще започнат в 18:00 часа. Церемония по връчването на наградите в 20:00 часа в Atlantis The Palm Dubai. Така че, на 11 януари, очакваме с нетърпение хубава романтика, красива двойка на червения килим!

Превода е с Гуги.

Скрит текст:
#DIAFA2018 ახალი წელი, ახალი სასიხარულო ამბებით და ჯილდოებით იწყება Heart არაბული სამყარო მის რჩეულებს ჯილდოს გადასცემს Heart წინ ულამაზესი სანახაობა გველოდება! თურქი ულამაზესი ეკრანული წყვილი, Distinctive International Arab Festivals Awards-ზე წარსდგება საზოგადოების წინაშე! საერთაშორისო, მეტად პრესტიჟულ ფესტივალზე კულტურის, მუსიკის, ბიზნესის სფეროში გამორჩეულ, წარჩინებულ პირებს აჯილდოვებენ. გარდა ამისა ჰუმანიტარულ და საქველმოქმედო საქმიანობაში მიღწევების თანახმად, ქველმოქმედ ადამიანებსაც გამოარჩევენ. DIAFA გახსნის ცერემონიალი და წითელი ხალიჩა ჩვენი დროით (საათები ემთხვევა) 18:00 საათზე დაიწყება. დაჯილდოვების ცერემონიალი კი 20:00 საათზე Atlantis The Palm Dubai. მაშ ასე, 11 იანვარს, ლამაზი სერიალის, ლამაზ წყვილს წითელ ხალიჩაზე ველით!

                           

Лека вечер,дами bouquet

# 167
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug
Като няма нищо ново, поне да има вятър в косите:

Впрочем има - януари няма да сменяме декемврийската дестинация - пак ще сме в Дубай. Покрай новоизлюпилите се родни "звезди" Дубай ми звучи прекалено снобско и кухо Whistling, въпреки че хората са сътворили чудеса в пустинята, във водата и под водата. Ама ще го преживея, нали пак ще имаме фотки Wink
Ако някой иска предварително да се разходи из петзвездния хотел, в който ще се проведе събитието, моля - https://www.google.bg/search?q=Atlantis+The+Palm&source=lnms … p;bih=637#imgrc=_
Свързват хотела с аквапаркче Wink, в който има подводен ресторант и стаи. Тъкмо повод Туба да се изправи очи в очи със страха си, но безопасно Joy Joy Joy


Линка, Надин Peace Като видях роклята на Сиси, това ми бе асоциацията. Вярно, моделите са различни - Сиси е в облаци от  тюл, но пък и цветът и на двете рокли е подобен - бледо розов, а тюлът им е  с лъскави шарки.
Сюханче я обличаха в рокли-комбенизончета, ама нейните тоалети вече ми се бъркат и не  знам къде да търся за илюстрация Peace

Хубава вечер Hug

# 168
  • Мнения: 9 993
Добро утро! Hug



Дано имате весела неделя! Hug



Новини не знам да има, затова единственото, което мoга да ви предложа е старо и експлоатирано, но ми се прииска пак да го сложa...






Tuba Buyukustun as 'The Lady in Red'

Хубав неделен ден! Hug

# 169
  • Мнения: 41 680
Добро утро! Hug



Баги HugЛинка Hug

Аз да предложа почерпка за РД на дъщеря ми! Heart Eyes
Скрит текст:





Приятна неделя,макар и дъждовна! bouquet

# 170
  • Мнения: 5 726
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.
Баги HugЛинка Hug

Добро утро в неделния ден ,приятели ! Simple Smile
Всеки един нов ден е нов подарък . Да го разопаковаме с усмивка и да му се насладим ! Щастлива и усмихната неделя !

Злати Hug
Да е жива и здрава дъщеря ти,да е много успешна,да радва всички вас.


                              

    

Коледния венец символ на вечния живот
Закачането на коледен венец е един от най-добрите начини да покажете, че коледното настроение ви е обзело.
Венецът заема почетно място в украсата на дома. Той символизира безкрайността и вечния живот със своята кръгла, непрекъсната форма. Брачните халки са кръгли, както и венците, които са слагали на главите на победителите в Древността.
Венецът от цветя дава надеждата, че зимата не е вечна, че ще дойде отново пролетта, топлото слънце и земята ще се пробуди за нов живот.

                  

Спокойна и релаксираща неделя ви пожелавам. bouquet

# 171
  • Мнения: 4 535


Хубава неделя на всички желая! Hug
Днес ще ме водят на дегустация във винарска изба, та ако довечера се появя с двоен пост, да знаете, че си има причина Wink Mr. Green
 Злати Hug, да е жива и здрава дъщеричката, НАЗДРАВЕ!


Вчера гледах един руски "боевик". Няма да повярвате, но моряшките потници все още са в употреба в армията им ooooh! А Туба и героините и, много си обичат райето в бяло и синьо.

Е, някои обичат и точки в бяло и синьо Wink Но като цяло, създават настроение и двете Laughing

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 09:58 от nadine1111

# 172
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug



Злати  Hug да ти е жива и здрава щерката, много щастие и късмет да са пред нея  bouquet





За нашата любимка видях това - Говорят Тубиш видели в аэропорту.



Като знаем, че по това време на годината тя предпочита Прага... е лесно да предположим и  да вярваме в това.



# 173
  • Мнения: 9 993
Злати  Hug  Честит рожден ден на твоето малко голямо момиче! Да е здрава и щастлива, да се радва на живота и да радва вас!  Heart Eyes Специално за теб от Аси и Демир!



Два хубави клипа специално за Туба
https://vk.com/video370456041_456239098?list=406c7225dddb6f1443
https://vk.com/video-63875573_456239323?list=5ea29151b081ec567c





Цвети  Hug благодаря за инфото за пътуването на Туба. Не казват, дали момичетата са били с нея. Все си мисля, че много обичат коледна Прага и няма да я пропуснат и тази година. Не зная обаче, дали и децата в Турция излизат във ваканция по Коледа и Нова година. Не че не е възможно Мая и Топрак да учат в частно училище, където имат такава ваканция.  Peace

Приятен празник на Злати  Hug и семейството ѝ, приятна неделна вечер на всички.  Hug

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 15:11 от Lina_4

# 174
  • Мнения: 41 680
Вичи HugНадин HugЦвети HugЛинка Hug,благодаря от сърце за пожеланията и цветята! Да сте живи и здрави! Heart EyesПразникът с нас беше на обяд,а довечера младите излизат да празнуват с близки и приятели на заведение! PeaceА ние ще гледаме внучката! Laughing

# 175
  • Мнения: 4 224
Здравейте, момичета в хладната мокра неделна ранна вечер

Мисля, че е време за по едно топло ирландско кафе или за един глювайн Whistling

Скрит текст:



Някои вече са си взели напитка Flutter



Злати  newsm51 Да ти здраво и да има  много добър късмет порасналото ти момиче, и да ти дава много поводи за радост! Peace Наздраве!  newsm24

Вичи Hug благодаря ти за разказа за коледния венец. Дали не е време да започнем да украсяваме къщичката си коледно? Rolling Eyes
Днес се е появила новина, че Туба била забелязана на летището на път за Прага- Цвети Hug. Линка Hug Топрак и Майя още са малки и мисля, че не би представлявало проблем да отсъстват от учебни занятия за 2 седмици, дори и ако не са в частно училище (което не ми се вярва Peace)
Хубави клипчета си донесла - резюме на изявите на Туба през цялата 2017 година
А танцувалното клипче на Надин Hug ме зареди с настроение за цялата вечер

Баги Hug помислих си, че си направила асоциациите на роклите така, че да я има и любимката ти/ни/ Филиз в класацията Wink

Покрай руския боевик на Надин Wink и моряшките блузки на Туба ви слагам тази снимка от ТТ, която ми се появи - моментна снимка на бурята  Peace




Няколко хубави мисли на Руми от нета Peace


Във всяка религия има Любов.
А Любовта няма религия

Руми





Ако Светлината е в сърцето ти
ти ще намериш Пътя към Дома...

Руми








Хубава и топла вечер!  love001

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 19:23 от kanti

# 176
  • Мнения: 5 726
Привет Hug

            

                          

Надеждата е като пътека през полето. Може би преди не е съществувала, но когато много хора започнат да вървят по нея, тя в крайна сметка се появява. – Лин Ютан



Лека вечер,дами bouquet

# 177
  • Мнения: 9 993


Канти  Hug не знам колко сме познали с Цвети  Hug за дестинацията, току що в ТТ написаха, че Туба е пристигнала във ... Виена... Дали е вярно, дали гуги превежда вярно или си измисля... не се знае!  Rolling Eyes
Ohaaaaaaaa Tuba viyanaya gelmis
Ohaaaaaaaa туба стигна до Виена (гуги)
https://twitter.com/emdesra/status/942446493436465158
Всъщност си мисля, да не би да има връзка с тази публикация в ИГ на Умут, че правят най-добрите виенски шницели в негов ресторант и да се майтапят...



Туба да е отишла просто на ресторант, в този ресторант - Виена...
Що си мисля, че никъде не е заминавала... Може би, защото е още рано за Коледа, а децата са на училище.  Peace



И промо на фестивала в Дубай
https://twitter.com/diafaofficial/status/942392611637166082

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 19:46 от Lina_4

# 178
  • Мнения: 4 535


Привет, привет! Grinning


Ако все още се чудите как да украсите елхата, показвам модата при тях. Особено подходящи за хора, запленени от актриси, певици, модели... Joy Joy





А дали Туба е във Виена или похапва виенски шницели...няма кой да ни каже Wink Затова пък можем да сме на виенска вълна чрез един известен Хасрет- Золтан Мага /цигулка/ и виенски валс  Grinning

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 21:54 от nadine1111

# 179
  • Мнения: 4 224
 Понеже вече е 19-ти декември мисля, че вечеможем да се настройваме коледно   People Santa Йо-хо-хо-хо



Ако все още се чудите как да украсите елхата, показвам модата при тях. Особено подходящи за хора, запленени от актриси, певици, модели... Joy Joy



Надин Hug ни е предложила варианти за Коледни елхи Flutter Много са фешън.
Ама с Цвети нали си имаме в къщи мъркащи любимци може да ни предложите някаква елха в такъв вариант hahaha





Едно котешко поздравче за Цвети и Канти Grinning




Мерси Надин  Heart Eyes Този колаж мога да го назова "бяло и черно" Flutter

Линка Hug рано или късно ще разберем дали Туба е била във Виена или не Peace Ама и да не е била - важното да е споменават Whistling

Да ви предложа нещо в рубриката "Моя ресор"  Joy, което се надявам да ви е полезно Peace


Скрит текст:
Остеопорозата е лечима, 5-те най-важни хранителни вещества за това


Усещате, че тялото ви се смалява осезателно? Можете да излекувате остеопорозата. Да, можете. А безбройните недоразумения и невярната информация около възстановяването на костите ме кара да се чувствам много разочарована. Първо на първо, упражненията с натоварване НЕ са вдигане на тежести. Те представляват натоварване на костите с ходене, скачане, скачане на въже и дори държане на дълга дъска. Те не са плуване, каране на колело или въртене на обръч. Започнете рано, изследванията показват, че момичетата, които спортуват повече в детството си предпазват костите си в дългосрочен план.

Избягвайте пушенето, многото кафета, прекомерния алкохол и лекарствата за киселини в стомаха, за да предпазвате костите си. А прясното мляко не е най-добрият ви приятел.

В зависимост от възрастта ви, нивото на активност, списъка от лекарства, които пиете и вида и качеството на изграждащите костите хранителни вещества, които приемате, вие можете да излекувате остеопорозата си. Виждам хора, които предприемат необходимите промени, непрекъснато. Не става дума само за приема на калций, обаче, особено от източници като млечните храни. Да, кравето мляко е богато на калций, но то също така е богато и на фосфор, който причинява загубата на калций от костите. Растителните източници на калций са за предпочитане, защото получавате калций без фосфор, плюс това растителните източници ви доставят и куп хранителни вещества, наред с калция, които са особено важни за възстановяването, изграждането и лекуването на костите — обогатени млека от ядки, боб, зелени листни зеленчуци, ядки, водорасли, леща и семена.

Ето петте най-важни хранителни вещества, необходими за възстановяването на костите, които ви връщат от остеопорозата към остеопенията и обратно в нормалното ви състояние. Този процес отнема 2-5 години.

1) Витамин D3:
Недостигът на витамин D, а не на калций е може би е най-големият недостиг на хранително вещество, причиняващ остеопороза. Ако в тялото ви има ниско съдържание на витамин D, независимо колко калций циркулира в него, той няма да се усвои, ако количеството витамин D е ниско. Направете си кръвен тест за витамин D. Стремете се към нива на витамин D между 60-100 (D OH 25). Проблемът е, че в храните вече няма достатъчно витамин D, а всички ние избягваме слънцето.

2) Магнезий:
Този минерал не само помага за отпускането на мускулите и нервната система, той помага и за балансираното освобождаване на калций от костите и балансираното му отлагане в други тъкани. Накрая, той също така помага за регулирането на калцитонина и на паратироидната реакция при високи нива на циркулиращ магнезий. Отново, недостигът на магнезий е много често срещан, поради което можете да имате остеопороза.

3) Бор:
Този микроелемент е необходим в малки количества за предотвратяване изхвърлянето на калция с урината. Той е абсолютно основен за изграждането на костите. Ако губите повече калций, отколкото запазвате в тялото си, не е възможно да изграждате костите си. Борът ви помага да го правите.

4) Витамин K2:
Понеже хранителните добавки с калций могат да причинят калциране на нежелани тъкани като шипове по костите, атеросклероза и калциране на гърдите. Когато взимате хранителни добавки с калций и витамин D, особено важно е да пиете и витамин K. Витамин K има две форми. K1 е фактор за съсирването на кръвта и се съдържа в спанака, който стимулира формирането на колаген и изгражда структурата на костите, а витамин K2 се съдържа в натто и ферментиралата соя и в непастьоризираните млечни продукти и бързо прехвърля калция от артериите в костите. Макар че тези два витамина са свързани, те имат различни механизми на действие, насочени към спасяването на костите.

5) Фитоестрогени:
Тези здравословни растителни химикали са погрешно разбрани, особено от лекаря ви. Докато екзеноестрогените в пестицидите, ГМО соята, царевицата и рапицата не могат да ви предпазват от рак на гърдата, фитоестрогените са растителни химически вещества, които имитират полезните действия на хормоните, произвеждани в младото тяло (мъжко и женско) и са особено важни за стимулиране растежа на костите. Вместо хормоно-заместваща терапия, взимайте органична соя (мисо, темпе, кълнове), черен кохош, чай от червена детелина, органично ленено семе, боб/леща и кълнове от броколи.



Яжте за здрави кости!!! Вижте рецептата с кълнове по-долу!

Д-р Мили

Вкусна и полезна салата с кълнове от леблебия
Продукти

2 ч.ч. кълнове от леблебия
1-2 с.л. прясно изстискан лимонов сок, на вкус (започнете с по-малко)
4 с.л. суров тахан или 8 с.л. сурово белено сусамово семе (по желание )
3-5 с.л. смлян кимион, на вкус
2-3 с.л. зехтин
4-8 скилидки чесън, нарязани на ситно, на вкус
1 ч.л-1 с.л. морска сол, на вкус
1-2 ч.л. пушен червен пипер или червен пипер, на вкус
1/4-1/2 ч.ч. вода
Указания

Налейте чиста, нехлорирана вода върху сухия нахут така че да го покрие и го оставете да кисне 12 часа.
Добре изплаквайте и отцеждайте нахута по два пъти на ден през следващите 2-5 дни, докато от семенцата поникнат малки „опашчици” с дължина 0.3 до 0.6 см (1/8-инча до 1/4-инча). Ако ги оставите по-дълги, ще имат лош вкус!
Махнете всички зърна, които са се смили или развалили вместо да покълнат.
Ако ще използвате сусам, накиснете семената за 12 часа преди да направите хумуса. Отцедете и изплакнете.
В кухненски робот разбийте леблебията, сусама или тахана (ако използвате такъв), лимоновия сок, зехтина, чесъна, кимиона, солта и червения пипер.
Добавете малко чиста вода и бавно направете гладка, гъста паста. Внимавайте хумусът да не стане твърде рядък. Целта е да получите съвсем гладка и еднородна консистенция.
Подправете с червен пипер и с допълнителен зехтин и се насладете!
Източници:

http://www.smallfootprintfamily.com/raw-sprouted-chickpea-hummus-recipe

http://milliesays.com/2015/03/17/shrinking-much-osteoporosis-is-reversible/


http://zdravivsekiden.com/osteoporozata-e-lechima-5-te-naj-vajni … shtestva-za-tova/



Лека нощ!  smile3524

Общи условия

Активация на акаунт