Как ви минава денят?

  • 45 559
  • 540
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 23 052
Аз като учех магистратура лекциите започваха между 17.00 и 18.30 до 20.00/ 21.00 ч, имахме  и събота и неделя. Аз тогава бях бременна и не работех, но повечето колеги идваха след работа, макар и да закъсняваха.

# 211
  • Мнения: 15 960
Аз като учех магистратура лекциите започваха между 17.00 и 18.30 до 20.00/ 21.00 ч, имахме  и събота и неделя. Аз тогава бях бременна и не работех, но повечето колеги идваха след работа, макар и да закъсняваха.
Това редовно обучение и цяла учебна година? Вие сте били свръхчовеци.

# 212
  • София
  • Мнения: 23 052
Година и половина, редовна форма на обучение. Като не сме имали лекции всеки уикенд.

# 213
  • Мнения: 30 802
Магистърът е друго вече, там може да се съчетава с работа, даже си е вид почивка. Поне за мен само работа плюс учене би било почивка:) защото повечето дейности са интересни, зареждащи и развиващи. Виж с децата...правиш много и се постига нула, понякога и под нулата.

# 214
  • Мнения: 9 052
Аз като учех магистратура лекциите започваха между 17.00 и 18.30 до 20.00/ 21.00 ч, имахме  и събота и неделя. Аз тогава бях бременна и не работех, но повечето колеги идваха след работа, макар и да закъсняваха.
Това редовно обучение и цяла учебна година? Вие сте били свръхчовеци.

студентите са голчма работа . и ние последните 2г. работихме учихме, на дискотеки ходихме, с причтели се срещахме ...

# 215
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
При нас има студенти второ курс. Като не са на лекции или упражнения, са на работа.

# 216
  • Мнения: 2 789
Сън до 14:00, обяд с приятели или колеги, някой филм на кино, после срещи с други приятели и колеги, накрая вечеря с гаджето или купон с колеги/приятели. И така до края на света.

# 217
  • Мнения: 5 134
Сън до 14:00, обяд с приятели или колеги, някой филм на кино, после срещи с други приятели и колеги, накрая вечеря с гаджето или купон с колеги/приятели. И така до края на света.

Е, това се казва ежедневие, признах те Simple Smile

# 218
  • Мнения: 2 789
Ами построих комунизма предсрочно.

# 219
  • Мнения: 1 801
И аз като студентка учех редовно и работех на пълен работен ден, бях си спряла осигуровките от университета, защото бях на трудов договор. И наистина тогава ми беше песен, на 20 човек има сили за всичко. А сега само мрънкам, че ми е трудно с беба.
Раждайте на 20, май това е изводът.

# 220
  • Мнения: 9 052
да. на 20 има сили за всичко и всичко е интересно и забавно. А аз вчера бях нещо като мама такси .
Сутринта нахраних населението и след това по закарах едното дете в конюшната , където язди, пътьом минахме през един овчарник за ракия за подарък, овче сирене и агнешко месо с кокали за супа . След коншната закарах малкия на тенис от където го прибра баща му , а аз минах през руския супермаркет за един голям пазар. Страхотни неща зареждат и е огромен магазин защото има голяма руска общност. Следва приготвяне на обяд, следва обяд и занимания с малкия. Следва взимане на големия от конюшната, в библиотеката с двете деца и таткото всеки да си вземе книжки за седмицата и фриъзьор на двете деца. След това в къщи, вечеря плодове всякакви, курабийки и пълнозърнест хляб , вана, легло за децата и филм за възрастните. Не ми се мърдаше навън вечертан .Днес ще метнем Коледно пазарче и ще наваксаме .

# 221
  • Мнения: 3 799
Кога са тези лекции, че хем сте на пълен работен ден, хем и на тях успявате да ходите?
Лекциите са ми най-често от 8 до 13 или от 8 до 16. Когато почивам (на смени съм) ходя по цял ден, когато съм първа (8-17) няма как да ходя, но когато съм втора ми е любимо. Ставам в 6, отивам на лекции до 12.30-13, после си тръгвам, отивам на работа до 22.30 и се прибирам към 23.15 Grinning после заспивам за 1 минутка..

# 222
  • София
  • Мнения: 38 758
Аз от Януари ще почвам да уча и се чудя как ще съчетавам лекции, работа и децата.
В момента съм така:
Пн: Ставам 7.30, пия кафе, водя малкия на пг в 8.30. Прибирам се, шетам, пак излизам да го взема в 12. Ако става времето, седим час-два навън. Прибираме се, мотам се, дооправям, може и да сготвя, подготвям се за работа и в 17.30 излизам за работа. Прибирам се в 21.
Пн, ср, пт съм от 18-21.
Вт, чт - 10-11.30
Чт 16.30 -18
А, сутрин помагам и на голямата с ученето или някои поръчения.
Абе, хем съм свободна, хем не чак толкова.

# 223
  • Мнения: 3 799
Скрит текст:
Аз от Януари ще почвам да уча и се чудя как ще съчетавам лекции, работа и децата.
В момента съм така:
Пн: Ставам 7.30, пия кафе, водя малкия на пг в 8.30. Прибирам се, шетам, пак излизам да го взема в 12. Ако става времето, седим час-два навън. Прибираме се, мотам се, дооправям, може и да сготвя, подготвям се за работа и в 17.30 излизам за работа. Прибирам се в 21.
Пн, ср, пт съм от 18-21.
Вт, чт - 10-11.30
Чт 16.30 -18
А, сутрин помагам и на голямата с ученето или някои поръчения.
Абе, хем съм свободна, хем не чак толкова.
Ако разписанието отдолу е на лекциите ти, понеделник, сряда и петък няма как да ги съчетаваш с работата, нито четвъртък всъщност и става невъзможно.
Или си търси работа, или се откажи от лекциите. Frowning1

За планирането на натовареният ми график ми помага Гугъл Календар, може да го използвате.

# 224
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Аз  я карам съвсем лежерно.Сутрин от понеделник до четвъртък ставам в 7:45,закуска и кафе и хайде на училище до около 12:30(ходя заедно с детето,нали съм му личен асистент).Та в училище си чета някоя книжка,ровя си из телефона и така.В петък баща му е с него до 10 ,а аз от 10 до 12:30.За обяд почти не готвя,всеки се храни на стол.За вечеря ако сме ходили при свекървата обикновено имаме поне до петък какво да вечеряме, а като свърши или готвя нещо бързо и лесно или се взима готово(особено лятото караме само на купена от вън храна).Малкия е сам на занималня от 14 до 16:30 та тогава хем си почивам, хем свършвам някоя дребна работа из къщи като чистене,гладене.От 16:30 до 18:00 с малкия работим още малко върху домашните, във вторник и четвъртък е на карате от 18 до 19 и тогава с ММ ходим на вечеря навън или да напазаруваме каквото ни трябва.Вечер гледаме филма по Нова, от 21 до 21:30 чета на детето и си лягаме.Чета още малко докъм 22 и съм заспала.През сряда се виждам с една приятелка и ако времето е хубаво ходим на разходка, ако е гадно сме у дома.През събота и неделя си ходим при свекърите.Там се срещаме с някои приятели,разхождаме се до някой съседен град и така.Когато в събота и неделя останем в София в  събота се срещам с една приятелка и с детенцето и-ако е хубаво времето ходим на разходка,ако е лошо сме у дома.Неделя до обед я откарваме семейно  в Икеа,после към 16 при хубаво време ММ и детето ходят в парка-единия тича,другия кара колело.И така засега.
Лятото обаче е нашия сезон-не се спираме на едно място,дори да е само за събота и неделя ходим я на къмпинг,я до морето,понякога си наемаме някоя къща в някое село,където има минерални води.

Общи условия

Активация на акаунт