Забременели след ин витро - Тема 42

  • 97 383
  • 768
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 050
Кейла, аз съм с такава диагноза. Даже бях отписана за забременяване със собствена яйцеклетка.  Малкото ми три седмично чудо лежи в леглото до мен, резултат от шести опит. Надежда не бива да се губи, но трябва също така и упорство и активност.

Герда аз накрая спях почти седнала от зверските киселини, често даже в 9м. имах и рефлукс. Смучех често Бианацид, ама  не помага много.

# 316
  • Мнения: 269
DundyS честити бебенца сладури, нека са ви много здрави, силни и да носят тонове радост Simple Smile

Аз да питам нещо ако има момичета бременни над 35г - правихте ли Пренатест или само БСХ ( с ФМто)? Започна една чуденка в нас дали да не го пуснем, макар че лекарката ми не ми го каза, само БХС ми каза кога да направя. С миналата бременност забременях на 35 и родих на 36 и не съм правила ама сега съм на 38 и се зачудих...

# 317
  • Мнения: X
Дънди, честита радост!
Елдорадо, значи да се настройвам..
А на мен и Клексан 0,6 не ме компенсира. И тромбоцитите ми са близо до горна граница. Включват ми аспирин за 2-3 седмици, за да се види ще се подобрят ли показателите и ако не, минавам на Клексан 0,8. Нещо в кръвната картина ги кара да правят профилактика за прееклампсия, че  да не  вляза в някаква каскада. Какво е това не знам. Получавам главоболие със замаяност и като измеря кръвното е 130 на 80.

Вие на колко време следяхе белтъка и какво друго?  Ако може да дадете съвет каква превенция мога да правя за прееклампсия,  ако някой е правил, че  малко ми е притеснено?

 Професорката сподели, че някакво момиче развило прееклампсия нощта преди планирано секцио, въпреки че било на преглед при светило и ...

Последна редакция: сб, 06 яну 2018, 15:26 от Анонимен

# 318
  • Мнения: 2 360
Дънди, живи и здрави да са ти младежите, да растат щастливи и безгрижни и да радват много мама и тате. На теб бързо възстановяване 😘❤

# 319
  • Мнения: 936
Дънди,честита радост!Да са ви живи и здрави бебоците!
На теб желая бързо възстановяване.

# 320
  • Мнения: 311
Дъндичка, честита радост! Да сте живи и здрави!!! Пу пу пу Kissing Heart

# 321
  • Мнения: 2 843
Дънди, честита двойна радост! Скоро да са у дома юнаците!
dzveronika, стискам палци за добро развитие при теб Hands Pray
Аз с първата ми бременност имах ужасни киселини, само след като родих изчезнаха като с магическа пръчка Grinning Дано сега нямам, макар че някои дни още от сега се появяват...
Герда, защо мислиш за прееклампсия, нали е нормално кръвното ти Kissing Heart

# 322
  • Мнения: 1 416
Честити съкровища.Да са живи и здрави и многоооо щастливи.
Много се извинявам че развалям хубавата тема,но се чувствам наистина много зле-абсолютно мъртва,празна....Ще пробвам до последно с мои яйцеклетки,но наистина не очаквах да стигна 6 опит.

# 323
  • София
  • Мнения: 3 050
Дънди, честити юначета! Heart Да са живи и здрави! Бързо да наддадат грамчета и скоро да ви изпишат! На теб бързо възстановяване!

Герда, при мен имаше притеснения. Михова ми каза ПКК на две седмици, урина всяка седмица.

# 324
  • Мнения: 465
Да са честити младежите на Дънди ! Да надават бързо и скоро да се гушкате у дома ! Hug
Дай Боже, всички очакващи като мен да стигнем до успешен финал и също да гушнем своите рожби. Blush

# 325
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Вадеше ли се въздуха от фраксипарина?Аз от вчера спрях ап и от утре почвам фракси 0.4

# 326
  • UK
  • Мнения: 1 918
Честито, Дънди! Живи и здрави да сте всички!
Кога горе-долу ви започнаха киселините? Аз никога не съм имала и преди да забременея.

# 327
  • Мнения: X
Мен наблюдаващата лекарка ме предупреди, че бионацида, който ми изписа помага само на първо време. Аз се опитвам всячески да избегна лекарствата, дори и позволени, и се мъча да боря киселините с ментови лукчета и газирана вода, но при мен започнаха доста рано- още към 7 седмица и легна ли-започват веднага. Като цяло лукчетата действат поне докато заспя, но понякога наистина не се спи от киселини Sad

# 328
  • Мнения: 111
Вадеше ли се въздуха от фраксипарина?Аз от вчера спрях ап и от утре почвам фракси 0.4

В клиниката, където ми го поставят само една сестра не маха въздуха, другите - да.

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Дънди, честита двойна радост! Да са ви живи и здрави двамата младежи и много да радват мама и тати! На теб бързо възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт