В момента чета... 56

  • 77 728
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 111
Някой беше искал още отзиви за "На изток в рая" - тази жена ще ме умори от смях, редовно децата е мъжа ме питат какво му е толкова смешното Simple Smile Непременно трябва да се прочете главата за отглеждане на извънземно - т.е. тинейджър Simple Smile Невероятно Simple Smile
zazu1 е питала, видях Simple Smile
Благодаря. Точно в този период влиза младежът у дома и ще ми е интересно Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 6 210
Ели, по-скоро ми е интересно да разбера и до края ли ти беше приятно да четеш романа, хареса ли ти? Но щом си решила да четеш и друго от автора, предполагам въпросите ми са излишни Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 10 885
Лу, за мен автор с много добър стил на писане и богат език, чиито истории обаче не успяват да ме завладеят, е Йън Макюън. Чела съм три негови книги и приключих с него. 😊
Точно така се чувствам спрямо Макюън и аз.
Само, че аз имам и проблем с начина, по който обикновено разрешава историите си, но определено смятам, че пише много добре.

Не бях търсила, но ме зарадва новината, че има и друга книга на Бари, издадена на български.

# 63
  • Мнения: 397
Някой беше искал още отзиви за "На изток в рая" - тази жена ще ме умори от смях, редовно децата е мъжа ме питат какво му е толкова смешното Simple Smile Непременно трябва да се прочете главата за отглеждане на извънземно - т.е. тинейджър Simple Smile Невероятно Simple Smile
zazu1 е питала, видях Simple Smile
Благодаря. Точно в този период влиза младежът у дома и ще ми е интересно Wink

Изабела Шопова нали? Аз така се смях на подготовката й за Антарктида в книгата й На юг от разума.

# 64
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Скарамуши, на мен Republic of Bad Taste ми беше любимата част от книгата. Идеално е това заглавие за cover photo във ФБ просто Grinning

Венка, според мен Том
Скрит текст:
трябваше да отвърти два шамара на Анабел мноооого отдавна. Но като се толерира подобно поведение се стига до тежки извращения.

Ели, значи не съм сама Simple Smile Макюън ми е 50 на 50 - има 1-2 негови книги, които харесвам и 1-2, които ми бяха скучни. Мичъл пише по-хубаво от него в моите очи. И идеите му са по-оригинални. Но не може да ме грабне и това е. А книги под 600 страници няма. Така че - сбогом Simple Smile

# 65
  • Мнения: 3 495
Моето запознанство с Макюън започна и завърши с няколко страници от "Изкупление". Не стигнах и до петдесетата. И на Дан Браун нищо не съм чела. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 10 687
Аз почти преполових "Пътувам сама" и само да вметна, че съм изключително впечатлена от Самюел Бьорк!
Книгата до момента притежава всичко, което ценя в добрия скандинавски трилър и ако така продължава до края ( а за момента няма индикации за промяна Simple Smile ), ще наредя Бьорк до Юси Адлер-Улсен и Несбьо, а не до Камила Лекберг , разбирате ме какво искам да кажа ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Някой питаше за подарък-кримка - ами ето този роман би бил чудесен избор Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5 354
Гледам, че Анабел набира все повече "почитатели", и мен успя да ме "спечели" Laughing Гледам, че и в "Свобода" персонажите са също толкова "симпатични", колкото и в "Чистота". Франзен ги е подбрал от кол и въже, но за сметка на това чудесно му се е получило.

# 68
  • Мнения: 397

Венка, според мен Том
Скрит текст:
трябваше да отвърти два шамара на Анабел мноооого отдавна. Но като се толерира подобно поведение се стига до тежки извращения.


тъй-тъй, някой трябваше да вразуми Том овреме, ама ...

# 69
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте момичета, чета ви от известно време. Изключително приятна, позитивна и полезна за мен тема, благодаря ви Kissing

Някои от вас прочетоха на друг език "Разказът на прислужницата" и по ваши отзиви нямах търпение да излезе на български. В продажба е вече, ако има и друг като мен, който я очаква:

Скрит текст:

# 70
  • Мнения: 6 467
"Изкупление" ми е любима на Макюън,но след нея нищо негово не ми е било особено интересно. Аз също харесвам как пише.
Анабел се очертава абсолютна любимка! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 8 230
Приключих "Пайнс 2". Не отстъпва на първата, въпреки че имаше 2-3 момента, които ми останаха неясни. Довечера започвам третата на английски. Дано се задържи високото ниво до края.

# 72
  • Мнения: 5 776
O, третата е най-добрата, давай смело Grinning

Миж, нали! И една такава мрачна! Мисля да подкарам втората тези дни.

# 73
  • София
  • Мнения: 44 105
Приключих с Въглен връх - доволна, много Simple Smile
Днес започнах Библиотеката на Въглен Връх Simple Smile Най-после й дойде времето и на нея Simple Smile
Ооо, с нетърпение ще очаквам твоя отзив Gift Heart !
Във Фентъзи и Фантастика Simple Smile

Сега ще променя лееко жанра, че много стабилно забих във фентъзи и фантастика този месец - ще пробвам Черна Пакост на Ивлин Уо, която признавам си взех от панаира само заради корицата (кориците често са причина да чета някоя книга Simple Smile)

Последна редакция: вт, 19 дек 2017, 11:13 от Angel_Dust

# 74
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Третият Пайнс е черешката на тортата, не бери грижа Simple Smile
И после виж сериала (само първи сезон), много е яко човек да прави сравнения с книгата.

Общи условия

Активация на акаунт