ЛИПСВА МИ КЪРМЕНЕТО, ама го преодолях :-)

  • 1 567
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, а как понася детето раздялата с любимата гърда? Иска ли пак да суче? Проявява ли интерес към гърдите? Страда ли?

Ами да ти кажа, около 10 дни след "събитието" идваше и ме галеше, казваше "мама цицките (л)юти са, мама бо(л)на е, Ив4о (о)бичка мама". Приспиваше се легнал все едно ще су4е ама само си ме гушкаше. Това леееко ме притесняваше, но държах връзка с Поли (Каспър), която отби Спас4о по моята технология и която ме успокои, 4е и при тях е така. И всъщност отмина този период. Сега изобщо не им обръща внимание. Смело мога да кажа,4е не е страдал изобщо, не поиска НИТО ВЕДНЪЖ пове4е да су4е. За мен беше по-трудно, но както виждаш от редакцията на заглавието на темата- преодолях го. Сега сме в пълна хармония Laughing Laughing и ще се тормозя по тези теми живот и здраве догодина с ново бебе (дай Боже Praynig)

# 31
  • Мнения: 3 760
Дай Боже!  Praynig
  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 205
Аз пък все искам да пусна тема колко го мразя, но не ми остава време от кърмене...

И на мен ми се приисква да пусна такава тема тия дни.. Особено като зачести напоследък и нощното...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт