Перилни препарати и омекотители – 50

  • 67 451
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 517
Отдавна исках да питам за едни капсули в DM със сапун,дали някой ги е пробвал../Препарата е Persil, мисля...
На Персил има капсули с марсилски сапун.
Това си е течен препарат все едно.
Нищо особено.
  Благодаря  Tetta ,  една безполезна покупка по-малко:)

# 676
  • Мнения: 69 004
По-добре от капсулите с прах и гел на персил....ако държиш на капсули де.

# 677
  • Мнения: 517
По-добре от капсулите с прах и гел на персил....ако държиш на капсули де.

  Добре,аз и тях ги загледах ,но със скепсус,поне сега знам ,че си струват:)))

# 678
  • Мнения: 5 209
А таблетките на Денкмит?Или и те ще заминат...
Кога ще имаш инфо,за да си кажеш мнението,мноооого ми е важно.Заради теб се успокоих с праховете,а сега пак мазало.Обичам те!:gift_heart:RelaxedStuck Out Tongue Closed Eyes
В смисъл? Таблетките бяха изчезнали за известно време, но пак ги заредиха. Пак смяна на производител (от Dalli стана McBride). Ползвах ги. Не видях никаква разлика между старите и новите.
Информация – когато качат декларациите. Малките прахове ги няма в немския сайт на DM. И там тече подмяна, така че... ще тръпнем в очакване на крайчеца на стола. Wink Стига де, едва ли ще кой знае каква разликата. Те ползват една и съща технология, обаче гранулирането на McBride е различно и по това им познавам изделията. Ако си вземеш новия прах, не може да не ти направи впечатление на какви гранулки е в сравнение със стария.

# 679
  • Мнения: 69 004
А дано не лепне по чекмеджето като е с нов тип гранули 😊
Добре, че имам две малки пакетчета от този за бяло в запас.....нали за него иде реч?
Не ми харесва новата цена обаче 😕

# 680
  • Мнения: X
Не ми лепне на мен по чекмеджето.Става въпрос и за двата вида прах Денкмит.Няма да купувам от новия,докато не разбера дали има смисъл.Ако цената ще е по-висока очаквам и качество.Ама само очаквам Grinning

# 681
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
Отдавна исках да питам за едни капсули в DM със сапун,дали някой ги е пробвал../Препарата е Persil, мисля...
На Персил има капсули с марсилски сапун.
Това си е течен препарат все едно.
Нищо особено.

Идеални са си течните препарати за тези, които не се потим и си сменяме дрехите ежедневно. Relaxed

# 682
  • Мнения: 2 742
При положение, че новата цена на Денкмит е като промоционалната на Персил и Ариел съвсем ме изгубиха като клиент. И без това не бях очарована от праха за цветно, сега пък съвсем няма да им го купя. Но ще мина за цветоулавящи кърпички щом са намалени.

# 683
  • Мнения: 5 209
А дано не лепне по чекмеджето като е с нов тип гранули 😊
Не. Старият се сещаш как стои плътен, сбит да го кажем, малко като влажен. Новият е точно обратното – ситни, свободно сипещи се гранулки. Изключено е да лепне. На няколко души им се събираше на буца в чекмеджето. С този това няма да се случва. Гаранция давам.

При положение, че новата цена на Денкмит е като промоционалната на Персил и Ариел съвсем ме изгубиха като клиент. И без това не бях очарована от праха за цветно, сега пък съвсем няма да им го купя. Но ще мина за цветоулавящи кърпички щом са намалени.
Да, ама за бяло няма друг такъв.

# 684
  • Мнения: 69 004
Ми чорба...това съм и написала -нищо особено.

Детето беше болно, препотих се 100 пъти от зор и притеснение. Преобличах се често и се изпрах с прах...проблем нямам. Няма остатъчна миризма, каквото оставаше при употребата с течни.

# 685
  • Мнения: 1 333
Ии, добре че  запасих с цяла една торба Денкмит за бяло( 40пранета) hahaha и аз ще чакам отзиви дали е като стария

# 686
  • София
  • Мнения: 590
Благодаря ви, момичета, за съветите за максимална дезинфекция!

Сушилня си купихме преди седмица от магазин за уреди с транспортни дефекти. Много години пренебрегвах тази  възможност за мое лично удобство и само сновях напред-назад от пералнята до сушилки, простори и тн. И тъй като така и не забогатях от този спестен разход, рязко реших, че и аз съм човек Wink Пльоснахме я в коридора и изобщо не съжалявам, че правим чупка в кръста при преминаването.
  Този магазин има ли си име:)

Извинявам се, сега видях въпроса. Техновижън в кв. Хладилника.

# 687
  • Мнения: X
Това ли са новите опаковки? И каква е тази нова "neutraroma" технология?

# 688
  • Мнения: 2 742
При положение, че новата цена на Денкмит е като промоционалната на Персил и Ариел съвсем ме изгубиха като клиент. И без това не бях очарована от праха за цветно, сега пък съвсем няма да им го купя. Но ще мина за цветоулавящи кърпички щом са намалени.
Да, ама за бяло няма друг такъв.
Купувала съм тази марка само веднъж, за цветно. Прах за бяло ползвам само лятото и то рядко, защото имаме няколко бели дрехи, които първо, че са от фини материи и гледам да не ги пера с много агресивни препарати, второ - събирам и пускам наведнъж. През останалото време пера цветни чаршафи и кърпи с Персил сензитив, не ми е нужен толкова избелващ прах. За това не съм купувала Денкмит и не мисля да го правя. Дразни ме, когато неоснователно (ако е така) се повишава цената на нещо, само защото е търсено и харесвано, а в състава няма промяна към по-добро, даже обратното. Разбира се, това е моето скромно и съвсем непрофесионално мнение  и не ангажирам никого с него.

# 689
  • София
  • Мнения: 3 862
А дано не лепне по чекмеджето като е с нов тип гранули 😊
Не. Старият се сещаш как стои плътен, сбит да го кажем, малко като влажен. Новият е точно обратното – ситни, свободно сипещи се гранулки. Изключено е да лепне. На няколко души им се събираше на буца в чекмеджето. С този това няма да се случва. Гаранция давам.

А, тогава може и аз да си го купя. Защото на мен ми правеше буца под чекмеджето и оттогава съм го задраскала от асортимента.

Снощи си купих от Елитис (София) малка опаковка от прах Тема. Все още има кутийки за бяло и цветно, по 1,26 лв. Имаше и големи пакети за 20 пранета, но над 6 лв бяха.

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 10:28 от РРР

Общи условия

Активация на акаунт