След Нова година ще...

  • 49 420
  • 396
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 805
Само едно - да разкарам Стресът от живота си.

Разказа ми играта 2017. И за пореден път Животът ме срита здраво да ми покаже, ако че ако сме близки дружки с мистър Стрес няма да свърша добре.
Та 2018 ме чака развод с "тревожа се за...".

# 196
  • Мнения: 4 942
Само едно - да разкарам Стресът от живота си.

Разказа ми играта 2017. И за пореден път Животът ме срита здраво да ми покаже, ако че ако сме близки дружки с мистър Стрес няма да свърша добре.
Та 2018 ме чака развод с "тревожа се за...".

Успех, мила, и дано разкараш стреса!

# 197
  • Мнения: X
Та 2018 ме чака развод с "тревожа се за...".



Карай го по-леко и пускай аванта в малките битки, докато спечелиш голямата. Иначе е голям стрес.
Мен ме чака местене в друга държава. Пак. Вече аз си се присмивам, но успявам пред другите да изкарам действията ни с ММ за логични. Не можеше ли единият от двамата ни да е поне малко по-малко луд?

# 198
  • Мнения: 3 480
Check, няма да любопитствам, но се надявам, че новата държава ще е поне с такъв климат, където си в момента. И няма да ти се налага да учиш друг език. Дано да си и на океан или море. Все си мисля, че бих била по-спокойна, положителна, щастлива и във форма, ако бях някъде с повече слънчице и истинско, дълго лято.
често си задавам въпроса защо "избрахме" тази държава, истината е, че не аз я избрах, а докато ми течеше първото майчинство дойдох тук , за да не сме разделени с мм и понеже ми беше писнало от много неща  в България - останах.

За нас стресът беше най-голям преди 3 - 5 години. Сега не е по-лесно, но някои неща се стабилизираха и се надявам да не става по-зле с тоя Брекзит. Надявам се да няма повече болести, смърт в семействата ни, да сме на настоящите позиции. Стрес винаги има около нас, но не се обръщам внимание вече на неважните неща.

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 10:55 от Stardust@

# 199
  • Мнения: 811
*се опитам да не съм толкова избухлива,нервна и импулсивна! Да паля,едва след като проброя до 10 Simple Smile
*се наложи да започна курс по немски език!


След като ви изчитам и на мен ми дохрумват още неща към плана
- да не съм толкова емоционално реагираща винаги , че понякога ми пречи
-да се наканя да почна курс по английски за FCE , че срам-несрам го отлагам вече 3 години

# 200
  • Мнения: X
Моите обещания си ги спазвам, да. Всичко до момента, дано все така да е, защото резултати вече има.  Blush

Мен ме чака местене в друга държава. Пак.

И мен. Второ за година и половина.  Mr. Green Вече съм спец в подготовката на неща, които следва да бъдат натоварени в контейнер, а после- разопаковани.  Положителнотоза мен в случая е, че по време на този процес се отърваваш от доста ненужни вещи.
Скрит текст:
При първата ни релокация от Бг взех основно книги, колелетата и детските столчета на децата. Всичко това се побра в 7!!! кашона. Като си тръгвахме от там 3 години по- късно, списъкът на фирмата, която ни опакова и превозваше багажа, наброяваше 51!!! кашона, при всЕ, че оставихме почти изцяло обзаведена къща- т.е. кревати, матраци, бюра, маси, мебели, щори, пердета- всичко оставихме. И вече да "паднем" под 50 кашона си е предизвикателство, което едва ли някога ще успея да мина.  Crazy

# 201
  • Мнения: 3 480
Ние преди 3г се местихме от едно жилище в друго и също оставихме електроуредите и мебелите. На нас (с 2 пораснали деца) не ни стигнаха 50 кашона + още няколко сака и куфари  Embarassed Rolling Eyes
Дано не ми се налага да си го причинявам пак, ужасявам се само при мисълта.

# 202
  • Мнения: 822
Аз още със сладкото не съм се разделила. Реших да спирам вредните храни от февруари, че сега Януари ни е много натоварен семейно - то имени дни, рождени.. абе, трудно ще е, изкушения ме дебнат отвсякъде Smiley
Тренировките не съм ги спирала, ходя си, само едните от Коледа ги поспрях, защото ми дойдоха в повече ангажиментите, но от утре ги започвам, че съвсем ще ме забравят в залата.
ти си някакъв маниак Simple Smile)) моята цел е две тренировки в седмица в зала и вкъщи всеки ден нещо мъничко. Днес бях да тренирам  с фитнес треньор и ми коригирваха техники и тн.  дано има резултат.

Аз имам и друга резолюция. почвам я от днес. 365 дни да не се карам с мъжа си, да не му викам и да подхождам с търпение и емпатия към него. Това ми е много важно, защото напоследък много се караме. Аз реша ли си, че някой не ме обича се самонавивам и почвам да го мъча и тормозя и то става по-зле.

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
Цели 365 дни??? Това е много!
Дано успееш!

# 204
  • Мнения: 30 802
Аз пък ще се опитам в новата година да си впиша в каленада по-чест секс. С мъжа си де, не просто по-чест. Мисля, че така ще реша и проблемите с фитнеса, и с отношенията.

# 205
  • Мнения: 811
и разкарване на всякакви "гадини" които ви тровят живота .
Това вече го направих!
И ми е много добре така!

Това и аз все си казвам напоследък , че всякакви "енергийни вампири " са ме налазили последно време и хич не е добре покрай такива хора.

# 206
  • Мнения: 9 052
аз мислих, че ще съм като нова, но ... на 3 тия ден след ваканцията вече съм като старата ... отпреди ваканцията. Едвам ставам сутрин, едвам иъритвам децата за у-ще, сили 0 ...

# 207
  • Мнения: 718
и разкарване на всякакви "гадини" които ви тровят живота .
Това вече го направих!
И ми е много добре така!

Това и аз все си казвам напоследък , че всякакви "енергийни вампири " са ме налазили последно време и хич не е добре покрай такива хора.


Много сте прави, всякакви негативни хора само ни вредят.

# 208
  • Мнения: 30 802
Само да вметна, че не е нужно енергийните вампири да са негативни хора. Може всъщност наглед да са много "добрички", приятни, социални, но пак да ни спъват работата. А най-трудно е човек да се раздели с "добри" хора, които неусетно го дърпат назад.

Обратно, някой негативен човек може да ти е от полза и да не ти навреди изобщо. Като например ако негативно ти напомни, че си в кофти връзка, за която позитивните приятели те тупат по рамото, че е цветя и рози.

# 209
  • Мнения: X
Акция "Разчистване нанегативни и кофти хора" я започнах още миналата година и мнооооого добре ми се отрази. Както и спрях да обръщам внимание на подобни индивиди.  Тази- продължавам да действам И в тази насока.

Общи условия

Активация на акаунт