Бюста към НЕкърмилите и МАЛКОкърмилите ...

  • 2 170
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
кърмих активно 2 месеца после дохранвах,но определено ми увисна бюста.Преди да забременея ходих на плаж по монокини,вече никога няма да си го позволя.

# 16
  • Мнения: 680
кърмих активно 2 месеца после дохранвах,но определено ми увисна бюста.

и аз така! Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 210
Аз кърмих 4 месеца, но имах от 6 месец на моята бременост имах коластра. Гърдите ми много наедряха и определено в момента бюста ми стана по малък от преди и леко увисна. А през цялото време много се грижих но уви. Но това е индивидуално за всеки.

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 00:20 от Vivi

# 18
  • Мнения: 1 666
Гласувах с "Да! Към по-лошо. Кърмих по-малко от 2 месеца.", защото гърдите ми са някак нестегнати както преди, даже по-скоро леко увиснали. Не го отдавам на кърменето обаче, защото то продължи 20 дни и после изведнъж - нищо, а дори и през тези 20 дни така и не си почувствах гърдите напрегнати, както са ми обяснявали други. Всичко е от бременността, през която качих 20кг, а 15кг от тях са вече свалени.

# 19
  • Мнения: 5 299
Аз не исках да кърмя, НЕ заради ''Цона и Бона'', те си виснаха оЩе като забременях.  Confused Имам няколко ударни сваляния на кг, и от там дава голяма отражение на гърдите(поне при моите) Mr. Green Кърмих 28 дена. Сега съм в очакване съвсем да заприличат на джапанки Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 5 577
Ужасни станаха - кърмих 3-4 месеца.  Close

# 21
  • Мнения: 2 936
аз се цедях 10-на дни,не ми се промениха гърдите,само че съвсем се смалиха  Cry а бяха доста наедрели-сутиен с чашка b ми беше малък  #Crazy бях качила 25кг.,но свалянето им не се отрази на бюста ми и много се радвам че не увиснаха.

# 22
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кърмих само 20 дни.Преди да забременея имах хубави и прилично големи гърди.През бременноста пораснаха доста и явно това им се отрази пагубно.Сега си имам уши на кокершпаньол,добре че има качествени сутиени.

# 23
  • Мнения: 493
Последната опция .Качих само 8 кила. Кърмих (силно казано имах по 10-20 мл. мляко)един месец, но не ми бяха наедрели гърдите от това. Кърмата ми спря за 2 дни като се отказах и бюста ми си беше както преди.
Сега съм в 7-мия месец освен,че малко имам напрежение нямам промяна в голимина и форма с килцата сам +7кг. и очаквам положението да е като предния път. Относно стрии още от първият месец се мажа и мисля,че и това оказва влияние.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз се цедих 3 месеца и резултата върху тях е плачевен.За сравнение даже и с някои сутиени изглеждат зле-оня ден милият се прибира от работа и като ме видя възкликна:Я ,ама ти си без сутиен?..аааа извинявай,не си личеше...
 Sob Sob Sob

# 25
  • Мнения: 742
пеоменихасе.кърмих само20дни.през бременоста бяха #Shockedно после newsm45неостана. като големина са шъщите но като форма  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 410
Аз май не съм точно за тази група (кърмих 6 месеца), но гърдите ми изобщо не са се променили. През бременноста и по време на кърмененто бяха станали по-големи, но като спрях да кърмя си се смалиха пак. Може би защото по принцип гърдите са си ми малки и затова формата не се промени.

Няма моя отговор в анкетата. Laughing

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз не исках да кърмя, НЕ заради ''Цона и Бона'', те си виснаха оЩе като забременях.  Confused Имам няколко ударни сваляния на кг, и от там дава голяма отражение на гърдите(поне при моите) Mr. Green Кърмих 28 дена. Сега съм в очакване съвсем да заприличат на джапанки Rolling Eyes
"Цона и Бона"  Joy Joy Joy Аз им викам Роситу и Мариту  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Кърмих само 40 дни Sad - исках още ама нямааааа...
Като забременях гърдите ми наедряха с 2 номера- не се получиха стрии и слава Богу- но след като ми спря кърмата започнаха постепенно да намаляват
Сега са маалко по-големи от преди да забременея, в началото зърната ми бяха видимо по- големи което ме притесняваше- но сега и това се оправи- жалко че "отслабнаха"- но поне няма поражения

# 29
  • Мнения: X
Ми.....според мен не кърменето, а бременността разваля бюста. Моя отговор го няма - станха видимо по-големи след раждането, обаче са и  как да кажа newsm78 не са увиснали /те щот не са големи , за т'ва Mr. Green/, обаче не са си стегнати, както преди. Обаче аз ги обзаведох със стрии, така, че Confused

Общи условия

Активация на акаунт