Бюста към НЕкърмилите и МАЛКОкърмилите ...

  • 2 172
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 499
Аз кърмих точно 4 месеца, но още като почна да ми расте бюста през бремеността ми беше ясно че после ще увисне. Сега влизам в старите си сутиени, ама не мога да ходя без тях, както преди.
 Качих 20 кг с бремеността, но после ги свалих бързо. Може от това да са увиснали. А може и от цеденето да е...

# 46
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Кърмих 6 месеца. Преди да забременея имах големи гърди, а след това .... bOOmbastic. Е това ми разказа играта, гравитацията си каза тежката дума. Joy
И аз така ама с раликата,че кърмих 20 дни.

# 47
  • Мнения: 8 917
Кърмих активно до 1 година, и ттогава досега - само вечер. Гърдите ми са си абсолютно същите Peace Mr. Green

# 48
не се промени и аз не съм кърмила. по време на бремеността малко нарастна, но бързо си възвърна старата форма

# 49
  • Мнения: 390
Последна опция.
Кърмих 40 дни и след като спрях, гърдите ми си станаха същите,
както преди.
Мисля, че има значение каква е големината на гърдите, а също и натрупаните
килограми по време на бременността. Големият бюст съчетан с много килограми
е нормално да си промени формата.
На мен гърдите са ми малки и по време на бременността почти не си промениха
формата, а качих цели 12 кг.

# 50
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
а защо и тези, които повече са кърмили да не гласуват  Blush ...

Защото в съседния форум има аналогична тема за кърмилите  Grinning дано не греша, но мисля, че има  Blush
Аз не влизам в съседния, защото вече не кърмя и съм далеч от тези проблеми  Rolling Eyes
Тези които сме кърмили повече от два месеца, да не четем и пишем ли тук?  Laughing

# 51
  • Мнения: 46 518
Аз не влизам в съседния, защото вече не кърмя и съм далеч от тези проблеми  Rolling Eyes
Тези които сме кърмили повече от два месеца, да не четем и пишем ли тук?  Laughing

Целта на темата е да видя дали некърмилите са претърпели промени, кърмилите не ме интересуват за момента, ако искаш пусни една тема за тях  Peace

# 52
  • Мнения: 1 555
По време на бременността качих 30 кг   261uu и гърдите ми бяха станали огромни  Mr. Green
Но за жалост като родих по ред причини успях да кърмя 1 месец и резултата беше нетолкова увиснал бюст и бебе на адапте  Blush Единственото, за което съжалявам е че неможах да кърмя повече, иначе бюст се прави ако пък толкова не става за гледане  Laughing

# 53
  • Мнения: 5 140
Трета опция.
Не съм кърмила, бюста си ми е същия, дори няма никаква промяна от бременността.

# 54
  • Мнения: 1 613
Кърмих 4 месеца.
Като от едната само изцеждах. Тя се промени, увисна и стои една такава празна.
А другата, от която си сучеше не се промени.

# 55
  • Мнения: 1 150
Да, към по лошо.Не съм кърмила.Нямах капка кърма  Sad
Но ще си ги оправя другата зима Joy

# 56
  • Мнения: 5 299
Кажи как и ние да си ги оправим Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 150

Е как, с чужда помощ разбира се  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 416
Не! Не се промени. Не съм кърмила
И аз така - не съм кърмила и веднъж...  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 4 621
Не се промени. Кърмих около 2 седмици

Общи условия

Активация на акаунт