Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 46

  • 93 970
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 971
Момичета *Една от 8* имат дарение и ще купуват гръдни протези
https://www.facebook.com/ednaot8/
За първична става дума- памучна.
Ако има други такива като мен - пресни, пресни могат да им звъннат  Peace

Фри, не мога да се затворя в къщи. Просто ще превъртя.
Ходих днес при една приятелка , която има Дрогерия.
Постоях при нея . По пътя срещнах друга......спрях приказвах.
И аз като бабите Mr. Green Само да има с кого да си говоря.
Пред блока нямаме пейка - можеше и там да се цопна  Whistling

Unknown_lady, ще се оправиш. Горе главата  Hug


Някой ще ми обясни ли , защо банските струват 120лв https://amoenabg.com/produkt-kategoriya/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%81 … 8/?v=461b1990fe86
Златна нишка ли имат ?
От къде си купувате сутиени и бански ?

# 586
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз да ви кажа нещо за който иска да си прави реконструкция на гърдите. Ама е скъповато, предупреждавам. В болницата в отделението за извънболнична помощ ми го предложиха. Периодично там идва германска професорка и оперира. Възстановява напълно бюста без импланти, включително и зърното. За дамите с по- голям бюст от една гърда прави 2 Simple Smile при това изглеждат съвсем естествено и имат естествена чувствителност. Обяснимо е, вътре няма нищо чуждо. Ювелирна работа, казвам ви. Обаче удоволствието срува 4000 евро. Ако ми се наложи, ще си търся спонсор Simple Smile)) че милото у нас ме гледа доста несговорчиво като чу идеята Simple Smile Ако някой се интересува, да ми пише на лични, ще дам телефона на координаторката, която записва.

# 587
  • София
  • Мнения: 6 688
.....

Някой ще ми обясни ли , защо банските струват 120лв https://amoenabg.com/produkt-kategoriya/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%81 … 8/?v=461b1990fe86
Златна нишка ли имат ?
От къде си купувате сутиени и бански ?
Нямат златна нишка, но е факт, че са много качествени. Купих си 2 и не са мръднали, въпреки 3-4 морета и използване и в басейни. За сравнение - преди купувах на Триумф и на Палмърс - Триумф са горе-долу добре, но на Палмърс 2 чифта се съсипаха от по едно море... Та добре, че ме оперираха, да открия качествени бански. Smile Аз съм с голяма чашка и малка обиколка отдолу, та ми беше проблем намирането на бански.

# 588
  • София
  • Мнения: 3 483
Бански и аз си купих преди 10 години от Амоена, още го ползвам (тогава дадох 180 лв). Наистина не е мръднал Но си пригодих още 2 за мойте нужди.
И сутиен си купих от Амоена- струваше 85 лв Flushed.
Сега си купувам сутиени с джоб по 5-6 лв, имам всички възможни цветове и май всичките не струват 85 лв. Купувам ги от пазара- има и дантелени и по- плътни.

# 589
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696

Сега си купувам сутиени с джоб по 5-6 лв, имам всички възможни цветове и май всичките не струват 85 лв. Купувам ги от пазара- има и дантелени и по- плътни.
  Ха! Тези пък какви са?  Thinking Аз си купих стегнати бюстиета от Уайкики с джоб, имат си подплънки, които се вадят, цената им е по 12 лв. Ама моят размер 44-46 свърши. Аз взех последните - 2 черни и по едно бяло и едно бежово, това беше останало. Малки имаше колкото щеш.

# 590
  • Мнения: 1 726
Реконструкцията при Младенов ми излезе 4000 лв., а не евро.

# 591
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Реконструкцията при Младенов ми излезе 4000 лв., а не евро.

Аз така и не се престраших да си направя реконструкция, но колкото повече време минава, все повече се замислям, чувството не се преодолява като се погледна сутрин, или вечер, макар, че гърдите ми са много малки/всъщност останалата /. Иска ми се да се почувствам отново секси, нямам желание за секс, но това се обяснява от медикаментите и изкуствената менопауза, в която съм. Вие как се справяте?

# 592
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Реконструкцията при Младенов ми излезе 4000 лв., а не евро.
А с импланти ли е? Защото ако се наложи, аз не бих искала да са импланти. Те нали се сменят на 10г, или бъркам? Пък и да не стане някоя беля, нещо да се спука. А то при мен естествен материал бол  Mr. Green
/Може и на лични да ми пишеш, ако тук не е удобно/.
Момичета, не си увеличавайте размерите много, в един момент ще съжалите. Аз съм естествено с чашка Е и с кеф бих намалила всичко до размер С, голама мъка е това с голям бюст. Нито читав сутиен на прилична цена можеш да намериш, нито да легнеш по корем, че пречи, нито блузите ти се закопчават на гърдите, всички дрехи съм си коригирала, не си е работа това.

# 593
  • София
  • Мнения: 6 688
Реконструкцията при Младенов ми излезе 4000 лв., а не евро.

Аз така и не се престраших да си направя реконструкция, но колкото повече време минава, все повече се замислям....Иска ми се да се почувствам отново секси, нямам желание за секс, но това се обяснява от медикаментите и изкуствената менопауза, в която съм. Вие как се справяте?
Ако имах мастектомия, щях да направя реконструкция. С квадрантектомия съм и вероятно ще направя нещо с другата гърда, защото са леко различни сега, но със сутиен и дрехи не се забелязва. Аз съм с голям бюст и имаше достатъчно и да се изреже, и да остане.
Иначе - съвсем секси си се чувствам, спортувам много и се храня здравословно, сега имам по-стегнато тяло от преди. Заинатих се, че хормоналното лечение няма са ми се отрази на външния вид и засега мисля се справям. Желанието наистина е по-слабо, но пък на годините ми едва ли някой очаква сексуални маратони, а и има овлажнители (това е единственият ефект, който чувствам от Золадекса). Даже се бях притеснила, че не ми действа, но наскоро измерих Естрадиол и се оказа 18, което значи, че лекарството работи.

# 594
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ааа, ако ще е само квадрантектомия хич и няма да се занимавам аз с реконструкции.

# 595
  • Мнения: 2 011
Аз съм с квадрантектомия, но правих реконструкция. Сложих и импланти /не големи, разбира се/ и смятам, че направих нещо много добро за себе си. Бях с много малък бюст, а след операцията / плюс две раждания и 4 години кърмене/ просто не можех да се гледам. Колкото и живот да ми остава, искам да се чувствам добре в тялото си през това време.
Хормоналната терапия не ми се отразява на сексуалното желание, но аз промених много неща след диагнозата, включително и партньора. Sunglasses

# 596
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 004
Аз да ви кажа нещо за който иска да си прави реконструкция на гърдите. Ама е скъповато, предупреждавам. В болницата в отделението за извънболнична помощ ми го предложиха. Периодично там идва германска професорка и оперира. Възстановява напълно бюста без импланти, включително и зърното. За дамите с по- голям бюст от една гърда прави 2 Simple Smile при това изглеждат съвсем естествено и имат естествена чувствителност. Обяснимо е, вътре няма нищо чуждо. Ювелирна работа, казвам ви. Обаче удоволствието срува 4000 евро. Ако ми се наложи, ще си търся спонсор Simple Smile)) че милото у нас ме гледа доста несговорчиво като чу идеята Simple Smile Ако някой се интересува, да ми пише на лични, ще дам телефона на координаторката, която записва.
Здравейте,
Пиша по два повода. Първо, аз съм с такава реконструкция при тази професорка и наистина работата е ювелирна. Направих си я пет години след мастектомията, защото вътрешното ми убеждение беше да не пипам нищо там по рано. Случайно попаднах при нея, но най - хубавите неща са случайни. За импланти въобще не съм мислила и не съм искала, така, че се оказах в точното време на точното място Simple SmileДълго е за обясняване тук, но ако някой иска да ми пише на лични.
Втората причина е, че искам да попитам някой от тук дали не иска да дойде с нас на рехабилитация в Баня от 14.06. до 23.06.18 г. Бойна група сме и няма да съжалява Simple Smile Става въпрос за програма "Виктория".
Бъдете здрави и повече усмивки на всички Simple Smile

# 597
  • Мнения: X
Аз искам. Каква е процедурата?

# 598
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз да ви кажа нещо за който иска да си прави реконструкция на гърдите. Ама е скъповато, предупреждавам. В болницата в отделението за извънболнична помощ ми го предложиха. Периодично там идва германска професорка и оперира. Възстановява напълно бюста без импланти, включително и зърното. За дамите с по- голям бюст от една гърда прави 2 Simple Smile при това изглеждат съвсем естествено и имат естествена чувствителност. Обяснимо е, вътре няма нищо чуждо. Ювелирна работа, казвам ви. Обаче удоволствието срува 4000 евро. Ако ми се наложи, ще си търся спонсор Simple Smile)) че милото у нас ме гледа доста несговорчиво като чу идеята Simple Smile Ако някой се интересува, да ми пише на лични, ще дам телефона на координаторката, която записва.
Здравейте,
Пиша по два повода. Първо, аз съм с такава реконструкция при тази професорка и наистина работата е ювелирна. Направих си я пет години след мастектомията, защото вътрешното ми убеждение беше да не пипам нищо там по рано. Случайно попаднах при нея, но най - хубавите неща са случайни. За импланти въобще не съм мислила и не съм искала, така, че се оказах в точното време на точното място Simple SmileДълго е за обясняване тук, но ако някой иска да ми пише на лични.
Втората причина е, че искам да попитам някой от тук дали не иска да дойде с нас на рехабилитация в Баня от 14.06. до 23.06.18 г. Бойна група сме и няма да съжалява Simple Smile Става въпрос за програма "Виктория".
Бъдете здрави и повече усмивки на всички Simple Smile
На мен май ми е рано за програмата, ама да кажете какво включва ако може и кога и как човек може да се включи.
За операцията - аййй защо чак 5г се чака?  А до тогава как?

# 599
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 004
За операцията - аййй защо чак 5г се чака?  А до тогава как?
Бях без гърда и с протеза и ако не се бях срещнала по друг повод с докторката, така и щях да си остана. Това, че не съм суетна /или поне суетата ми е твърде умерена:)/ ми е помогнало много по време на лечението. Поизмъчих се особено, когато бях на море или на спа и басейни,че съм малко лудичка и все скачам от някъде, но се понасяше. Сега вече никой не чака, но аз го бях решила за себе си Simple Smile
В програмата може да се вземе участие веднага след лечението Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт