Води ли защитата на жените от насилие, до признаване на гей браковете?

  • 420 686
  • 8 002
  •   1
Отговори
# 6 690
  • Мнения: 2 843
Vermilion`, как реши, че "влизам в детски градини"? Това заключение на базата на какво ти хрумна?

# 6 691
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
По същия начин, по който реши, че на теб някой си влиза в личното ти пространство. 😉
А за мен лично постовете ти са чиста и проста агресия, прикрита зад високопарно лаладжийство и наистина предизвикват моята агресия. Дръж си идеологията за себе си(така както аз държа своите за себе си😉) - никой не ти я забранява, но си дръжте мръсните ръце и "добродетелните" намерения далеч от децата.

# 6 692
  • Мнения: 2 843
Вижте - обръщам се към тези от вас, които все пак проявяват някаква аргументираност в комуникацията - озаптете си редиците, защото последните страници на темата са илюстрация за писане без особен смисъл. Ако искате да спра да пиша темата, това не е трудно постижимо. Но няма да е победа на доводи, нито реторическа победа, ще е просто оттегляне с усещането за невъзможен диалог.

# 6 693
  • София
  • Мнения: 240
Но няма да е победа на доводи, нито реторическа победа, ще е просто оттегляне с усещането за невъзможен диалог.
"Диалог" при неприкрито посегателство, към семействата и децата ни?
 Кое живо същество в природата изоставя децата си?

Както и да го прикривате с добри намерения - защита от  ...,  безопасен интернет, отдолу пробутвате джендър-идеята.

 Каквато и супер "добре" режисирана реклама за промиване на мозъци , ставате само по-досадни. Защото липсва човешкото - нито на надписите по тениските, нито в рошавите прически и разплаканите очи на жени с рисково поведение, ... 
Харчете пари, четете ни конско, подписвайте безпрекословно всичко, което ви подават от вън, взземете ни всичкото, което имаме в сърцата си - какво ще спечелите?  Колко време можете да се любувате сами на себе си?

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 11:16 от xxxxxx

# 6 694
  • Мнения: X
Аглая, не се сърди, че хората реагират остро.
Ти беше тази, която настъпи мотиката с подкрепата си за "Заедно в час". За всеки родител е ясно кой ги финансира и каква идеологическа линия са наети да прокарват.
Единственото предположение в личната сфера, което видях, беше, че вероятно ти самата не си родител, след като подобни мозъчни промивки на децата не те тревожат.
Останалото - за външността и сексуалните ти предпочитания - си го добави самата ти. Пък после скачаш като ощипана, че ти нахлували в личното пространство.
И без това от тебе аргументи много-много не чух, освен високопарни празни приказки и плач, че на публични места се виждат фолклорни символи.

# 6 695
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
А най-добре вие да се озаптите. Може да ни приемате за жертви по презумция, защото сме жени, но бързо ще разберете, че не само не сме такива, но и притежаваме необходимите средства и умения, с които да защитим нас, децата и семействата си.
Инстинктът за самосъхранение е първичен, примитивен, адекватен и най-вече нормален за всяко живо същество регистрирало заплаха, откакто свят светува. Още едно от нещата, които драпате да вкарате в графа ненормално и стереотип за изкореняване. А реакциите на 80+% от населението е включването именно на инстикта за самосъхранение. И нищо друго от това, което твърдите и чрез което се опитвате да принизите нормалния човек. От полза ще ви е да помислите върху това.

# 6 696
  • Мнения: 2 843
Vermilion`, причисляваш ме към някаква злосторна общност, имаща власт да ратифицира конвенции, да граби средства, да зомбира деца в детски градини; говориш ми, групирайки ме към някакво причиняващо вреди "вие", което е срещу "народа", означен с "ние".  Сега, аз може и да не съм от 80-те процента, но нито съм овластена, нито работя в НПО, нито съм политик, нито се занимавам с детски градини, нито изследователската ми дисциплина е Gender studies, така че не знам как лично аз посегателствам над децата ти. Тук изразявам личната си, свободна и напълно безкористна гражданска позиция. Имам право на това, нали?   

# 6 697
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
За мен е вреден всеки, който застъпва тази шитня, или нямам право на позиция?😉

# 6 698
  • Мнения: 2 843
За мен е вреден всеки, който застъпва тази шитня, или нямам право на позиция?😉

Как смяташ да осъществиш обезвреждането от вражески елементи?

# 6 699
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Наясно си, че въпросът ти е абсолютна глупост, нали? 😂

# 6 700
  • Мнения: 2 843
Ти бълваш глупост след глупост и се чудя кога ще се усетиш.

# 6 701
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Двойният ти аршин е наистина изумителен. След като твоите глупости не те притесняват, защо хорските да го правят? 😉

# 6 702
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Как смяташ да осъществиш обезвреждането от вражески елементи?
  Провокативно. Все пак не сме тръгнали на война. Ама все пак да отбележа, че с българската майка трябва по-внимателно. И аз не мога да устискам в потребителски групи на майки. Не са решили, не са скочили. Пък знаем, че за добро или лошо, българската майка е класическа майка ,докато не го предаде на снахата, ама и подир туй твърдят снахите, и аз в туй число.

# 6 703
  • Мнения: 2 843
Какво значи "класическа" майка? Някаква майка юнашка?

# 6 704
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Абе не било война.. да се пробват. 😂
В крайна сметка хлебарките не пречат и не се вълнуваш от съществуването им, докато не ти влязат в къщата.

Общи условия

Активация на акаунт